Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit Kórház III. kerület - nőgyógyászat fórum

Margit Kórház III. kerület - nőgyógyászat (beszélgetős fórum)


2011. jan. 18. 23:13
*Előre is köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 18. 23:12
Én is a Margit Kórházban szeretnék szülni (augusztusi,első baba lesz),de fogalmam sincs,hogy ott melyik orvoshoz kéne menni egyáltalán uh-ra,mert mi sajnos egy forintot nem tudunk adni max pár ezer forintot,fizetés után :S Szerintetek így kihez érdemes ott mennem,mert lassan időpontot kéne kérnem 12.heti genetikai vizsgálatra,amiben elvileg uh is lesz?! Vagy van egyáltalán ott olyan orvos aki nem várja el a pénzt vagy nem sokat?? Elő
2011. jan. 9. 21:15
Állítólag a Mestyán Rezső is jó, nem tudom, pénzéhes-e. :)) De egyet tudok, amelyik nagyon, priviben elküldöm a nevét.
4. lolka78 (válaszként erre: 2. - Jucka1984)
2011. jan. 9. 21:09

Köszi.

Ismerem,egyszer voltam Nála, adjunktus, ha jól tudom. Pont azt gondolnám, hogy Ő elég "drága". Azt meg tudod írni priviben, hogy mennyit kér, illetve a magánrendelésén mennyi alkalmanként. (a Kolosy téren van, ugye?)

..ja és a nevüket nem tudod ezeknek a "pénzéhes" dokiknak? :)

3. b892d196e8 (válaszként erre: 1. - Lolka78)
2011. jan. 9. 21:07

Szia!


Én márciusban lesz ,hogy 19 éve szültem a Sávainál.

Nagyon jó doki,de nem tudom,hogy még ott dolgozik vagy nem.

2011. jan. 9. 21:05

Pálffy Imre.

Ott 1-2 doki elég vaskos lóvékat követel és engem nagyon meg akartak kínozni szülésnél, szerencsére a Pállfy doki nem engedte.

Gyönyörűen varr császársebet, van egy sajátos stílusa, de mindig foglalkozik a pácienseivel és ultrahang zseni. Én most várom a 2. gyerekem, őt is nála fogom szülni.

2011. jan. 9. 21:00

Sziasztok!

Melyik nőgyógyászt ajánlanátok a kórházban?

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook