Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit Kórház Balogh Beatrix fórum

Margit Kórház Balogh Beatrix (beszélgetős fórum)


2017. aug. 1. 13:56
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy mikor rendel Balogh Beatrix doktornő a Margit kórházban, TB alapon? illetve mennyibe kerül most a magánrendelésen a vizsgálat?
2011. okt. 11. 21:03

Szia!

Én nála szültem 4 hónapja,nekem csak pozitív tapasztalatom van Vele kapcsolatban,azóta is hozzá járok.

Amikor szültem,annak ellenére hogy ő volt az ügyeletes,szinte végig velem volt,és amíg bent voltam minden nap bejött hozzám.Vasárnap mikor mentem haza,csak miattam jött be,hogy kiszedje a varrataimat.

Sajna nem hozzá jártam terhesgondozásra,de szerencsére ő vizsgált meg minden nap mert túlhordtam a lányomat 1 héttel,ő indította a szülést,mert már nagyon érett volt a lepény,és mint utólag kiderült nagyon rövid volt a köldökzsinór.Szülés után nem tartotta a markát,sőt alig akarta elfogadni amit adtunk.

Kedves,emberséges orvos.Szóval nagy szerencse hogy hozzá kerültem.Ajánlom mindenkinek!

11. Mia99
2011. szept. 13. 08:30
Nagyon nagyon pozitív tapasztalatom van a doktornőről, nagyon kedves és szimpatikus, tényleg emberként bánik velem és nem a pénzért csinálja. Ritka orvosban szerintem és rendesen meg is vizsgált, szóval le a kalappal előtte, nála maradok.)
10. Mia99 (válaszként erre: 6. - Tandi25)
2011. szept. 8. 11:08
Egyébként milyen volt a Margitban szülni?
9. Mia99 (válaszként erre: 7. - Tandi25)
2011. szept. 8. 11:08
Köszi:) Remélem lesznek majd bent már szoptató anyukák:))))))))))))))
8. edo71 (válaszként erre: 5. - Mia99)
2011. szept. 8. 09:49
örülök,hogy elérted, nem hiszem hogy csalódás lesz a találkozó !!!
2011. szept. 8. 09:38
ja, tudom, nem a kérdésre válaszoltam, csak szerettem volna leírni. :)
2011. szept. 8. 09:37

Szia! Én nem ismerem az említett doki nénit, másnál szültem, de a Margitba. Arra készülj fel, ha első bébi lesz, h vki segítsen emgtanítani szoptatni, mert a csecsemősök nagyon nincsenek toppon, lesz@rják az embert. Nekem egy 2. babás anyuka szobatársam segített.

Első baba lesz?

2011. szept. 8. 09:23

Sajnálom:(

Én nagyon várom már hogy jó kezekben legyek, a jelenlegi orvosom egy pancser ráadásul a pénzt elkéri úgyhogy inkább váltok, nem várom meg míg nagyobb bajt okoz.

2011. szept. 8. 09:01

Sokat voltam kórházban és akkor ismertem meg.Szülni nem szültem nála,csak egy missed ab-omnál volt ott

Én nagyon kedvelem!!!

2011. szept. 8. 08:56
Mázlim volt már beszéltem is vele:) Nagyon aranyos volt telón keresztül is. Te nála szültél?
2011. szept. 8. 08:46

Nagyon kedves,csupa +++

Szerintem a Margitban eléred

2011. szept. 8. 08:03

Sziasztok,


Kérem aki tudja a doktornő elérhetőségeit írja meg nekem, plusz ha van bármi vélemény róla azt is:)

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook