Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Margit fóruma fórum

Margit fóruma (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ma 22:46
56
ma 22:40
Elemer itt fexik mellettem. Reszelt sajtot eszunk. Ha dnanti latna minket biztos orulne.
1197. Margaret Margret (válaszként erre: 1196. - Dr. Emmett Brown)
ma 21:18
Kúnom! Hill Valley a vissza a jövőben van. Az egy amerikai dráma.
1196. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1194. - Margaret Margret)
ma 21:09
Mi van akkor, ha nem budapesti vagyok? Az én otthonom Hill Valley.
ma 20:52

[link]

Jaj de szeretem ezt az albumot! Kovács Erzsikém énekel.

1194. Margaret Margret (válaszként erre: 1193. - Dr. Emmett Brown)
ma 19:46
de legalább beismered hogy beteg vagy. A Semmelweissy Klinikáki pszichiátriára kell menned. Albert doktor ezt tanácsolta. Ha budapesti vagy akkor beutalót kell kérned. Muszáj kikezelni téged.
1193. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1192. - Margaret Margret)
ma 17:19
Az majd a következő személyiségem lesz. Egyelőre csak egy hóbortos feltaláló vagyok, aki közben egy jedi mester. :))
ma 00:23
Egy papíros ügy miatt Albert doktorral talizok holnap. Mikim is velem tart. Beszélünk rólad is kúnom. Az újabb személyiségedről. A Tanácsy körúton találkozunk, aztán a Felszabadulási térre megyünk megenni egy sütit. Mikim alig várja már. Palermo kocka a másik kedvence.
tegnap 20:48

Buenas Noches Para Todos! :)

Itt vagyok. Nagyszerű délutánom volt ma.

Igen Kún, erről írtam. Újabb személyiség? A dühbe jövünkből? Nem egy ismert arc, de te tudod. Nem akarsz inkább a papi lenni? ;) Sorcederkém. Mit szeretnél tudni?

Nálam nem jönnek be a bogarak, mert szúnyoghálóm van. Nyáron Mikim szobájába is beszereltettem egyet. Nekem a szúnyogok és a darazsak az ellenségeim.

1190. srcrss (válaszként erre: 1181. - Dr. Emmett Brown)
tegnap 19:05
Remélem, ha bejelentkezik, megerősíti. Ma este nagyon várom. :D
1189. fokhagyma (válaszként erre: 1188. - New(l))
tegnap 17:31

[link]

Ez már egy régebbi cikk, de szerintem most se más a helyzet. Itt olvastam, hogy csíp is.

Eddig itt sem volt, most jelentek meg először. Bent vagyunk városban, nem kertes ház, a környék is ilyen. Nem tudom, honnan keveredtek ide.

1188. New(l) (válaszként erre: 1187. - Fokhagyma)
tegnap 14:38

Akkor nekünk mázkink van, katica egyáltalán nincs errefelé, polos is csak néhány mászik a szúnyoghálón.

A harlekin csíp? Ezt nem is tudtam.

1187. fokhagyma (válaszként erre: 1186. - Fokhagyma)
tegnap 14:36
Most is itt röpködnek a nyavalyások. Már nyolcat kinyúvasztottam az erkélyen, de amik magasan vannak, azokat nem érem el. Már betolakodtak a két ablak közé is. Onnan már csak egy ugrás a lakás.
1186. fokhagyma (válaszként erre: 1184. - New(l))
tegnap 13:35
Hozzánk most a harlekinkaticák próbálnak betolakodni. Rusnya népség az is. Minden kis rést megtalálnak, és még csípnek is.
1185. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1184. - New(l))
tegnap 12:43

Az első egyed megjelenéséig éltem volna ott.:)) Semmitől nem félek, minden bogarat, és csúszó-mászó dolgot megfogok, de a lódarázs ősi ellenségem.

Viszont az óriás tőrösdarazsak haverok. Barátságosak, közel lehet menni hozzájuk és kedvemre fényképezhetem őket.

1184. New(l) (válaszként erre: 1183. - Dr. Emmett Brown)
tegnap 12:26
Nálunk - az ideit kivéve - minden nyáron fészket raktak. Na nem Buddha, hanem a lódarazsak. Én nem féltem különösképpen tőlük, bár elég tekintélyt parancsoló tud lenni mikor kirajzanak. Elvoltunk egymás mellett szépen, de tény, hogy időzített bomba egy ilyen kolónia. Éjfélkor ki sem mertem menni, nehogy gyilkosság legyen a vége. :)
1183. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1182. - Fokhagyma)
tegnap 12:21

Egy csöppet sem kételkedem. Biztosan tudom, hogy nem az. :))

Hidd el a lódarázs sokkal félelmetesebb. :)

1182. fokhagyma (válaszként erre: 1181. - Dr. Emmett Brown)
tegnap 12:15

Miért ne lenne valós? Ne kételkedjél abban, amit Margit mesél!

"Semmi sem félelmetesebb a kételkedésnél. (...) A kételkedés embereket választ el. Olyan méreg, ami barátságokat porlaszt szét és kellemes kapcsolatokat darabol fel. Olyan tüske, ami irritál és sebez; olyan fegyver, ami öl."

(Buddha)

1181. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1180. - Srcrss)
tegnap 10:10
Valamint az általa használt település, és utcanevek is megtalálhatóak a térképen. Illetve az összes személy bizonyára valós, aki ebben a történetben szerepel. :)
1180. srcrss (válaszként erre: 1179. - New(l))
tegnap 09:49
Bizonyára. És mindig önmagát adja, 100%.
1179. New(l) (válaszként erre: 1178. - Srcrss)
tegnap 09:41
Gondolom neki az anyakönyvezett neve is Margaret Margret. :)
1178. srcrss (válaszként erre: 1176. - Margaret Margret)
tegnap 09:33
Ezt szűröd le egy névválasztásból? Itt mindenki valaki másnak képzeli magát. :D
1177. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1176. - Margaret Margret)
tegnap 08:55

A Marvel alkotásait nem igazán szeretem, ebbe ne gondolkodj! Sokkal inkább lennék Hammon Serrano, ha ne adj Isten ismét nevet váltanék. Ugyanis a Bud Spencer és Terence Hill fémjelezte alkotások olyanok még, amik megunhatatlanok számomra.

Ráadásul Serrano még itt-ott hajaz is rám külsőleg. :)

Bár, ha a hasonlóság elve alapján kellene választanom, talán a Hagrid név lenne az igazán találó számomra, de ez a film messze nem jelent annyit nekem, mint azok az alkotások, ahonnan az eddigi, általad ismert nickneveimet választottam.

tegnap 01:19
Kún sajnos beteg. Meg is lett állapítva. De ezen kívül is tisztán látszik hogy másnak képzeli magát. Előbb Plo Koon aztán Emmet Brown. A következő alkalommal lehet valami Marveles történet szereplőjét fogja magára ölteni. Vagy éppen a Gemini man egyik bérgyilkosának nevét. Kún kezelésre szorul. Sajnos a betegsége mellett a rosszindulat is benne van. Nem lehet ezt sem tagadni. Ő azt akarja hogy kiakadjak, de nem fog sikerülni neki.
1175. Margaret Margret (válaszként erre: 1174. - Fokhagyma)
tegnapelőtt 22:13
Tudom. De nem lep meg. Tudom milyen a mai Magyarország. Az emberi gondolkodás.
1174. fokhagyma
tegnapelőtt 21:24
Ez nagyon kemény volt!!!!!
tegnapelőtt 21:01

Van egy mesecsatorna ami Mikim kedvence. Duck TV. A What's your job? az egyik kedvence. Mikim azt mondja hogy ő olyan mint az a bácsi, aki annyi mindennel foglalkozik.

[link]

tegnapelőtt 20:39

Kinek hogy tetszett a 3 szól az opera adás?

A Rosót krémet Mikim találta fel. Zselatin+konyhasó+ víz. Ezzel meg akar viccelni másokat. Arckrémnek. :) Eljátszadozik a régi krémes tégelyeimmel. Most kozmetikus akar lenni.

tegnapelőtt 20:35
Vagyis Kún akkor a fiam nem való erre a világra? Haljon meg? Talán jobb lett volna ha meg sem születik? Azért mert értelmi fogyatékos élhet. És úgy ahogy neki jó. Ez egyébként diszkrimináció amit a híres nőgyógyászod mondott. Az ilyenhez nem is járnék. Be is perelném.
1170. Dr. Emmett Brown (válaszként erre: 1169. - New(l))
tegnapelőtt 20:05
Szerintem csak rosszul sikerült a fordítás. Fritzmund szerintem tévedhetetlen. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook