Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Márciusban nyelvvizsgázom! Készüljünk együtt! fórum

Márciusban nyelvvizsgázom! Készüljünk együtt! (beszélgetős fórum)


2013. jan. 28. 09:25
Én szóban sokkal jobb vagyok, mint irásban. Viszont most komplexre megyek, és sima. Talán év végén megpróbálom majd a középfokút is. De az baromi nehéz...
2013. jan. 28. 09:15
Én áprilisban megyek LCCI-ra. EZ szakmai, középfokú. A szóbeli nekem sem megy,így most csak az írásbelivel próbálkozom majd. Még nekem is van mit gyakorolni, nagyon sokat felejtettem az évek során.
2013. jan. 28. 09:09

Sziasztok!


Örülök, hogy jöttetek. Én angolból megyek, középfokon és Telc-re! Ja, és általános nem szakmai.


Ti milyen típusúra mentek? Hogyan készültök? Nekem a szóbeli nehezebben megy picit, de írásban is van amiben bizonytalan vagyok.

2013. jan. 28. 09:04
Milyen típusú nyelvvizsgára szeretnél menni? Középfokú? Sima vagy szakmai? Milyen nyelvből?
2013. jan. 28. 09:04
Milyen nyelvből? Én észt nyelvből megyek alapfokúzni valamikor mostanában (B1). Egyenlőre a nyelvtant tanulom, de van kb. 3 hetem, hogy a beszélgetős témákat átnézzem.
2013. jan. 28. 08:57

Sziasztok!


Végre rászántam magam és márciusban nyelvvizsgázom. Ezer éve vizsgáztam utoljára, pláne nyelvből.

Ha Te is mostanában mész vagy még csak készülsz nyelvvizsgázni, gyere és beszéljük meg, hogyan és miből készülünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook