Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Maradj otthon! Magad miatt, a szeretteid miatt és miattam... fórum

Maradj otthon! Magad miatt, a szeretteid miatt és miattam... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
423. fincsi5 (válaszként erre: 415. - Guruljka)
2020. márc. 24. 10:24

jézusatyaúristen! Pár napja azon gondolkozta; köhögés, láz, ha nem bírom, meghalok, és annyi. Ezek szerint ez sem jobb halál, ahogy én gondoltam.

Nem tudod követni ezt a srácot, hogyan alakul az állapota?

Szerintem hasznos lenne.

"jó", hogy ráakadtál.

422. Bártfai Andrea (válaszként erre: 410. - Gyöngy:))
2020. márc. 24. 09:13
A gombával vigyázzatok! DDD
421. Guruljka (válaszként erre: 420. - Zsofi_876)
2020. márc. 24. 01:34
... szóval ez ilyen.
420. zsofi_876 (válaszként erre: 415. - Guruljka)
2020. márc. 24. 00:11
😯 Jézusom...
419. Guruljka (válaszként erre: 416. - Be95e6ff22)
2020. márc. 23. 23:30

Igazad van még azzal együtt is, hogy az önkormányzatok a 70 év felettieknek intézi a beszerzéseket, és nincsenek helyi termelők, akik piac helyett házhoz szállítanának, ugyanis piac sincs.

Én is másra hagyom a bevásárlást. Viszont szerdán lehet, hogy mégis elmegyek a boltba, nem azért, mert olcsóbb lesz a csirkefarhát, hanem mert szerdánként szállítják a húst, és remélhetően nem csak a drága karaj lesz a pultban. És nem azért megyek én, mert értetlen vagyok, hanem mert a fiam holnaptól 4 napon át éjszakás, 12 órában, és átalussza a napot, mire felébred, mehet megint dolgozni.

A bankkártyámat sem adom más kezébe.

Hozzáteszem: nem éppen apró faluban lakom, de itt ilyen az ellátás.

Majd megnézem a hirdetőtáblát is, nehogy informálatlan maradjak. Ugyanis a falu honlapját nem tartják napra készen.

418. Channa* (válaszként erre: 417. - Bless the child)
2020. márc. 23. 18:48
Sajnos szerintem csak a cudar idő miatt maradtak otthon legtöbben és nem azért, mert megértették...
417. Bless the child (válaszként erre: 416. - Be95e6ff22)
2020. márc. 23. 18:00
Nalunk minden üzleten, ami még működik, kint van az önkormányzat hirdetménye ezzel kapcsolatban. Mondjuk nálunk már szombat óta olyan, mintha szellemvárosban élnél. Megértették a földijeim, hogy maradj otthon
416. be95e6ff22 (válaszként erre: 413. - Pasionella)
2020. márc. 23. 17:57
Nem fogják fel. Tisztelet a kivételnek, de nincsenek azon a mentális színvonalon, hogy felfogják, mekkora veszélynek teszik ki magukat. Mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi idős ember van, akinek az égegyadta világon senkije sincs, aki bevásárolna neki, meg az önormányzat segítségét sem fogadja el. Minden településen kommunikálják a polgármesterek, képviselők, hogy akinek élelmiszer-gyógyszer bevásárlásra van szüksége szóljon. Terjesztik a telefonszámot, de láttam már falusi hirdetőtáblán is kiszögelt papírt. Muszáj, hogy hozzájuk is eljusson az információ, ha a neten nincsenek is jelen. 60+-os szüleimnek egy szemközt lakó fiatalabb szomszéd ajánlotta fel a segítségét (mi testvéremmel többszáz m-re tőlük lakunk, és most nem is megyünk hozzájuk, hogy nehogy túlünk kapjanak el valamit), ráadásul a városomban a helyi termelők a piac helyett most házhoz szállítanak. Szóval megoldható lenne ez mindenkinek valami módon, de egyszerűbb megragadni a banyatankot és nekivágni naponta a boltjáratnak, mert éppen 10 Ft-tal olcsóbb a csirkefarhát. Mondom, tisztelet a kivételnek....de engem nagyon felhúznak ezek az értetlen idősek.
2020. márc. 23. 17:41

NAGYON FIGYELJETEK ! ! ! ! !

MINDENKINEK ! ! ! !

Angliában elő magyarok facebook csoportjában tették ki:

"Köszi srácok. Hát akkor a koronárol villám gyorsan amíg képbe vagyok. Iszonyat és kegyetlen. Folyamatos 39 és felette lévő láz, végtag fájdalom...de rendes szöveti fájdalom...néha csak úgy el megy a kép, a feleségem etet ha éppen olyan a szitu, néha az utolsó pillanatban veszi észre az ember, hogy pisilnie kell de kín szenvedés mire ki kelsz az ágyból, egyszerre meg sulsz és meg fagysz, de legalább folyamatosan okadsz és kohogsz...4 napja nem aludtam többet 50 percnél de azt is ma sikerült...es ha ez nem lenne elég akkor van ennek a szarnak egy jellegzetes tünete, hogy a lélegzeted kattog mint egy Geiger Müller számláló...ez ha nem elég akkor jöhet a non stop iszonyat migrén, köhögés miatt kegyetlen torok fájdalom, az ember szája tele aftaval, csíp fáj minden egyes fertőtlenítés ami csak fokozza a fájdalmat az egész testben...de a lényeg a teljes kiszolgáltatottság...én is azt hittem, hogy hisztéria az egész...aki tudja kerülje és nagyon vegyétek komolyan a védekezést mert én bele szaladtam és 4 napja pokol az életem és semmit nem javult az állapotom."


Szóval nem vicc ez, gyerekek.


Az én fiókám 4 napot van itthon, 4 napot dolgozik. Az első pihenőnapján elküldtem egy nagyobb vásárlásra (akkor egyéb elintézendője is volt), de sajnos pár dolog elfelejtődött, szóval ma is ment. De közben eltelt 2 nap, amikor ő is itthon ült a gépe előtt.

Holnaptól 4 napon át csak dolgozni jár megint, a gyári buszjárattal. Fizetni nem kell, a sofőr elkerítve, a többi munkatárs nem tölti meg teljesen a buszt.

Gyufát azért elfelejtett venni, de ezt már csak megoldom valahogy. Gyümölcs is kevés van.

414. Piroska52 (válaszként erre: 399. - Globus)
2020. márc. 23. 15:17

Nálunk Ádám volt vásárolni,hozott 1kg karajt,még egy hatalmas csirkét.felvágottat kenyeret kávét.ha a héten ki sem menne,akkor se halnánk éhen,

De dolgozni menni kell neki is.

413. Pasionella (válaszként erre: 411. - Vidéki3)
2020. márc. 23. 15:15
Na az ilyenekkel van marha nagy problema...
412. Channa* (válaszként erre: 410. - Gyöngy:))
2020. márc. 23. 15:11
:D
2020. márc. 23. 14:45
Tegnap délután óta ahányszor kinézek az ablakon és épp jön/megy villamos/busz, legtöbb 3-4 ember van rajta. 78+ szomszédasszony (inzulinos cukros, magasvérnyomás, 3 lábon kihordott infarktus, rollátorral tud csak közlekedni): jó nekem, hogy bevásárol a fiókám. Tegnap rászólt a pénztáros a s..r-ban, hogy már harmadszorra jön két nap alatt. Mire van szüksége, az önkormányzattól segítenek. Most úgy döntött, elmegy a messzebbre lévő másikba, ott még nem ismerik ;-)
410. gyöngy:) (válaszként erre: 402. - Channa*)
2020. márc. 23. 13:10
Azt mondta a férjem, ne is foglalkozzunk a vásárlással, ő kimegy a tóhoz halat fogni én meg menjek el bogyót gyűjteni:D
409. unom (válaszként erre: 407. - Pampalini)
2020. márc. 23. 11:59
Én is így gondolom
2020. márc. 23. 11:45

Egy kis örömködés :-)

Férjem munkahelyén kiadták, hogy felváltva lesznek home officeba 1-1 hetet :-) eddig nem láttam értelmét nálunk erőltetni de így ma én is kértem a főnökömtől és engedélyezte így felváltva leszünk férjemmel otthon home office-ba hogy a netünk is bírja.

A folyton elégedetlen kolléganőmnek ez sem tetszik... most erre mit mondjak, mindig van valaki akinek soha semmi sem jó....

407. Pampalini (válaszként erre: 401. - Unom)
2020. márc. 23. 10:46
Addig jó, míg látsz kamiont :)
2020. márc. 23. 10:45
405. unom (válaszként erre: 403. - Channa*)
2020. márc. 23. 10:29

Pesten biztos nagyobb a forgalom.

Hogy a városban mi van nem tudom, itthon ülök.

404. Pasionella (válaszként erre: 402. - Channa*)
2020. márc. 23. 10:27

[link]


A leírásba ott a link is a pontos receptért.

403. Channa* (válaszként erre: 401. - Unom)
2020. márc. 23. 10:21
Engem reggel behozott a férjem. Elég sok autó volt...
402. Channa* (válaszként erre: 400. - Pasionella)
2020. márc. 23. 10:20

Receptet rakd fel légy szíves.


Szerintem azért nem vásárolnak sokan, mert elfogott s pénzük...

401. unom
2020. márc. 23. 09:50
Az ablakból rálátok az autópályára, (M1). Leginkább kamionok, teherautók mennek, elvétve egy-egy személyautó.
400. Pasionella (válaszként erre: 399. - Globus)
2020. márc. 23. 09:47

Hál Istennek a reggeli forgalmat látva én is ezt láttam, talán a nagyja "betankolás" már megtörtént.

A hétre van kenyerünk lefagyasztva de majd valamikor ráveszem magam, hogy szerezzek valahol kefirt és sütni fogok ír kenyeret, nagyon jónak tűnik és akkor végkép kenyérét se megyek már hetente egyszer sem :-)

399. globus
2020. márc. 23. 09:41
Töltik fel a bolti polcokat. Van hús, gyógyszertárban 2 vevő volt. Sorban állás nincs. Kezd normalizálódni az élet, valahol jó, hogy megnyugszunk végre.
2020. márc. 23. 09:41

Istenem... és akkor őrizze meg az ember hidegvérét...

Munkatársnő meséli az értelmes barátait...

Eddig is tisztába voltam azzal, hogy továbbra is vannak hitetlenek de az, hogy ennyi idióta között élek az már felettébb elszomorít. Meséli h x barátja nem értette hétvégén miért nem mennek a párjával házibuliba ugyanis ők láttak a neten egy olyan videót, egy magyar fickó rakta fel aki arról nyilatkozik Ő elkapta de meggyógyult aki azt mondja továbbra is, hogy ez az egész csak összeesküdés elmélet és hogy igazából ez csak az idősekre veszélyes de Ő mégis valahogy elkapta, nem tudom a pontos videót nem láttam mert időközben már letíltottak, mily meglepő nem?

Te, mint értelmes, diplomás ember pl... látsz 1DB videót egy állításról és sz@rsz bele az összes többi ténybe amit látsz a tv-be, hallasz a rádióba, látsz facen, youtubeon és sorolhatnám... egy vadbarom akinek az arcát látva minimum drogosnak tűnik (elindítani már nem lehetett a videót de az arcát lehetett látni), elhiszel egy embernek 1 dolgot és azt gondolod te nem vagy veszélyeztetett mert fiatal vagy és fiatalok nem halnak bele. DE, belehalnak csak az idősebbek hamarabb kapják el. Persze, nem fog meghallni mindenki.

Értelmes emberek gyerekek... akik nem hajlandóak ezt az egészet felfogni.

Komolyan, még mindig ilyen rohadt nehéz megtenni azt az egyszerű dolgot, hogy ülsz otthon a seg..den??? MIÉRT???

397. Piroska52 (válaszként erre: 393. - Pampalini)
2020. márc. 23. 08:41
na,,annak most annyi,
396. globus (válaszként erre: 392. - Piroska52)
2020. márc. 23. 08:40
Nálunk is, tegnap láttam. Barack nem lesz ☹
395. Piroska52 (válaszként erre: 394. - Pasionella)
2020. márc. 23. 08:40
igy van,
394. Pasionella (válaszként erre: 390. - Piroska52)
2020. márc. 23. 08:39
Túl alacsony csak most az állatok nem csak hülyék hanem veszettek is :-(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook