Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Maradj otthon! Magad miatt, a szeretteid miatt és miattam... fórum

Maradj otthon! Magad miatt, a szeretteid miatt és miattam... (beszélgetős fórum)


3. boldogzokni (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2020. márc. 20. 14:37
Nem értem én sem az idősek egy részét. Számtalan lehetőségük van arra, hogy más vásároljon be helyettük. Senki ne mondja, hogy nem, mert aki akar, az talál segítséget mindenhol. De sokan nem kérnek belőle. Az okokat csak ők tudják. Felelőtlenebbek, mint a gyerekek.
2020. márc. 20. 14:35

Ezzel gondom nincs. Amúgy is kipattogok a gondolattól is, hogy bárhová is mennem kell... Otthon ülő vagyok.

Bezzeg anyósék.. Mint a bolygó hollandi. Ma hívtam fel, hogy nincs pénzem temetésre! Hátha így veszi a lapot, de a válasz az volt, hogy félre van téve...

Mondhatsz bármit! Az ilyen embereket, legyen idős vagy fiatal nem állítod meg!

2020. márc. 20. 14:29

Nem sok reményt fűzök ilyen jellegű fórumtól is de megpróbálom itt is arra buzdítani az embereket, hogy vegyék komolyan ezt a helyzetet.

Elkeserítő azt látni mennyire felelőtlenek és mennyire nem képesek egyesek lemondani megszokott komfortjukról, pedig csak alkalmazkodni kellene.

Közösségi portálokon amennyi olasz videót csak tudok megosztok...


Látni Olaszországot, Spanyolországot, Franciaországot stb... nem elég?

Tényleg semmi sem elég bizonyítéknak!? Feltétlenül szemtől-szembe kell ezért találkozni a halállal?

Nem csak az idősekre veszélyes, te nem vagy védve mert fiatal vagy... az időseket viszi el elsőre!


Tudom, dolgozni kell, én is dolgozom, vannak akiket elküldik home officebe, van akiket sajnos elküldenek teljesen, vannak akiknek dolgozniuk kell DE, munka után azonnal hazamegyek, nincs kitérő, a bevásárlás már megtörtént, nem kell mindennap boltba mennem, nem is akarok. Az embereket kerülöm. A kezem kezd szétmenni amiért ennyit mosom és fertőtlenítem. Otthon a kilincseket fertőtlenítem és mindennap feltörlök. A munkahelyemen az asztalomat fertőtlenítem naponta.

Az idős rokonaimat csak nagyon nagy szükség esetén látogatom meg. Minden más esetben OTTHON vagyok, BIZTONSÁGBAN! Nem veszélyeztetem magam sem másokat!


Igen, elkaphatom még így is, bárhonnan és bármikor de mindent megteszek azért, hogy ne, és ne adjam tovább és mert TENNI KELL valamit!


Ne várjuk meg, hogy ilyen súlyos helyzetbe kerüljünk mint pl az olaszok. Bergamoba már nincs hely a temetőkbe...viszik máshova temetni, a családtagok nem tudnak elbúcsúzni sem. Egy rémálom, korházba kerül légzési nehézségekkel, saját lábán megy be de már soha többé nem jön ki, te pedig nem láthatnád soha többé... még temetése napján sem... A korházakba nincs kapacítás, orvosok is haltak meg sajnos sokan. A védőöltözetüket alkalmanként 10 percbe telik felvenni, ennyire védik magukat, ok nélkül???


Ébredj fel, kérlek!

Lesz idő csavarogni, találkozásokra, annyiszor panaszkodunk nincs idő semmire sem, most van!

Háborúba mit tennél? Mászkálnál? NEM! Tekintsd annak! Tegyél valamit. Nem, te nem vagy kivétel, max te tünetmentesen átesel rajta de tovább fogod adni, akár ezzel más halálát okozva!


Nem kérnek tőled nagy dolgot, csak, hogy maradj otthon... mennyi érvet és bizonyítékot akarsz még? Nem csak magadért tartozol felelősséggel hanem igenis embertársaidért is!


Szomorú hol tart az emberiség de bízom benne sokkal többen belátják a helyzet súlyosságát mint amennyien nem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook