Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szeretem annyira a férjem. fórum

Már nem szeretem annyira a férjem. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

6. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Charlize)
2023. febr. 23. 21:31
Szívesen.:)
5. Charlize (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. febr. 20. 13:28

"Ha leülünk, elmondjuk, hogy nekünk kell, hogy férfinek/nőnek lássuk, mert ugye most egy gyerek, aki után pakolnom kell, ez rombolja a kapcsolatot."


Juj, ezt de jól megfogtad! Tényleg ez történik a legtöbb esetben, de még így szemléletesen nem tudtam megfogalmazni. Bár nem nekem szólt, de köszönöm!

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 12:22

Leépítette azt a tulajdonságát amiért beleszerettél, vagy kiábrándító szokásokat vett fel?

Először a fórumon akarsz erről beszélgetni, vagy a férjeddel már túl vagy rajta?

2023. febr. 20. 12:16

Nem szereted, vagy nem szereted annyira?

Mert, ha nem szereted annyira, akkor az még helyrehozható.

Kérdés, szereted e még annyira, hogy megpróbáld?

Sokan elfelejtik miért szerettek bele a másikba. Elrohannak a napok,hetek,évek ,majd lassan szobatárssá alakulnak a párok. Elkezdjük látni a hibákat, ami mellett eleinte elmentünk, később kiélesedik, mikor már szólunk, hogy nem tetszik,akkor már nem szépen tesszük és elkezd mérgeződni a kapcsolat.

Teszem fel, elmondjuk a párunknak, hogy a szennyestartóba tegye a szennyest, de eleinte még elpakoljuk utána, később már mérgelődünk, mikor már szólunk, ingerülten tesszük és a szerelmünk nem érti,miért lettél sárkány, holott eddig minden rendben volt. Ezek a viták rombolják azt az ideált, amit felépítettünk a másikról.

Ha leülünk, elmondjuk, hogy nekünk kell, hogy férfinek/nőnek lássuk, mert ugye most egy gyerek, aki után pakolnom kell, ez rombolja a kapcsolatot.

Mi a férjemmel átmentünk ezen. Eleinte mindent megcsináltam, ami tőlem telt,bosszankodtam hogy a szennyest a tartó mellé teszi, a zoknijait szedegetnem kell, a szemetet 2-3 nap alatt viszi ki . Kifakadtam, hogy miért kell állandóan papolnom. Ő az miatt volt durcás, mert nem volt csak ritkán szex. Mondtam, hogy , mint férfi esett a szememben,mert nem látom azt, akibe bele szerettem, aki nem csinál nekem extra munkát. Nem nagy dolgok tudom, de ha még ezt is nekem kell csinálni,elveszi a kedvem mindentől is. Megértette, azóta igyekszik és újra férfi a szememben. :)

Minden nap teszünk valamit a másikért,kedves szó,bókok...,sorolhatnám , pl. soha nem megyünk el egymás mellet érintés nélkül. :)

Bocs a sok nyálért. :P

2023. febr. 19. 22:14
Miért nem?
2023. febr. 19. 22:14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook