Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem érzek semmit. Azért tartsuk meg az esküvőt... fórum

Már nem érzek semmit. Azért tartsuk meg az esküvőt... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. febr. 15. 14:13

Folyton csak a panasz meg az elégedetlenseg . Folyton. Régen nem volt ilyen...

Mar szinte szegyellek tarsasagba menni vele mert folyton panasxkodik. Es nem a mwgfelelo embereknek

2016. febr. 15. 14:08

Én 25 vagyok.

Mostanaig az alomeskuvőmet szerveztem most meg felek lemondani.

De nem tudom meddig birom vele. Nehe ha ejszakai muszakom van ertem jon autoval a munkaba. En hulla faradt vagyok mert kimelozom a belem o neki lötyögős meloja van szinte semmit nem csinal vagyis inkabb azt csinal amunkaba amit akar. Ennek orulok is de amikor ejszakai muszakrol hazafele a pabaszkodasat kell halgatnom hogy ilzwn ki*aszott munka mar elegem van belole.

Fogalma sincsilyen szerencses. Munka ytan csak haza akarok menni csendbe . Errre be kell nyelnem azt a sok negativot amit ram zudit

4. lusza (válaszként erre: 1. - Pakung)
2016. febr. 15. 14:06
Milyen kétellyel? Hogy nem érzel semmit iránta, de azért össze kéne házasodni? Minek?
2016. febr. 15. 14:02

Hány éves vagy?

Kételyekkel én nem tenném...

2016. febr. 15. 14:01

Ha tele vagy kétellyel, nem érzel semmit, minek az esküvô?

Drága a válás! Azon a pénzen inkább utazz el 1-2 hétre valami szép helyre!

2016. febr. 15. 13:58
Már négy éve vagyunk együtt egy éve össze is költöztünk. Mos marciusban lesz az esküvőnk és tele vagyok kételyel
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook