Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem érzek semmit. Azért tartsuk meg az esküvőt... fórum

Már nem érzek semmit. Azért tartsuk meg az esküvőt... (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. 1967f14e72 (válaszként erre: 33. - Pakung)
2016. febr. 15. 16:37

Tehát kényelmes,mert mindent megcsinál neked!

Értem!


És te mit teszel érte?

Mert itt csak szidod!

35. pakung (válaszként erre: 32. - Boston Globe)
2016. febr. 15. 16:32
Ha ha
34. Mutáns Jane (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 16:29
Pénzügyileg függsz tőle?
33. pakung (válaszként erre: 29. - 1967f14e72)
2016. febr. 15. 16:28

Hmm mert :

számithatok rá o minden bap 6 kor kel de ha en egy hetig ejszakas vagyok akkor mindig elvesz a melobol 3 kor éjszaka.

Mert is.er . Tudja hogy mikor van rosz kedvem vagy mi bajom

Tudja mirw van szuksegem álltalaban .minek örulök.

Mert hazias. Nem az macso ha hetvegen takaritunk azt közösen tesszük. Nem is kerdes hogyha en főzök akkor ő mosogat

Mert mindent meg tud csinalni pl akkor is ha a 1000 km es utazas elotti hajnalba eltöröm a szaritoajtot . Mert van ilyen.

Es negvar mindig igaz motyog az ors alat5 de ha en b3szaladog a bevasarloba egy kilo bananaert egy ora mulva is ott var a kocsiba hogy kislasszogjak a meg fwltetlenül szükseges alaposan kivalasztott csokimmal

32. Boston Globe (válaszként erre: 30. - Pakung)
2016. febr. 15. 16:27
ÁÁ,és vallási hovatartozásod?
31. pakung
2016. febr. 15. 16:27
Szoval szeretem csak valami megkopott
30. pakung (válaszként erre: 29. - 1967f14e72)
2016. febr. 15. 16:26

Hmm mert :

számithatok rá o minden bap 6 kor kel de ha en egy hetig ejszakas vagyok akkor mindig elvesz a melobol 3 kor éjszaka.

Mert is.er . Tudja hogy mikor van rosz kedvem vagy mi bajom

Tudja mirw van szuksegem álltalaban .minek örulök.

Mert hazias. Nem az macso ha hetvegen takaritunk azt közösen tesszük. Nem is kerdes hogyha en főzök akkor ő mosogat

Mert mindent meg tud csinalni pl akkor is ha a 1000 km es utazas elotti hajnalba eltöröm a szaritoajtot . Mert van ilyen.

Es negvar mindig igaz motyog az ors alat5 de ha en b3szaladog a bevasarloba egy kilo bananaert egy ora mulva is ott var a kocsiba hogy kislasszogjak a meg fwltetlenül szükseges alaposan kivalasztott csokimmal

2016. febr. 15. 16:17

Pakung!

Mesélj légyszíves miért vagy vele?!

28. NomNom (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 15:39

Ez nem igaz, egyszerűen nem találtad meg a párodat. Sőt, 4 év után még nagyon nem kéne kihűlnie az érzelmeknek. Mi is 4 éve vagyunk együtt és azt érzem, hogy vele akarok lenni, bármi történjék.

Néha még ma is rászáll az a bizonyos lila köd az agyamra. :D

27. mosolyka1111 (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 15:36

Mi 22 éve vagyunk együtt, egy gyerekünk van. Persze, hogy nem izzik ezer fokon, de: Társam, legjobb barátom, egymást építjük, egymás útját egyengetjük.

Szövetség a házasság. (Nem megyünk egymás agyára, órákig beszélgetünk, a legtitkosabb gondolatainkat is...)

Akikkel előtte jártam, egyikkel sem volt ilyen, szóval nem egyformák, ez nem igaz, és hidd el, lesz majd, aki nem megy az agyadra.

Csak ettől a félelemtől ne menj hozzá, mert minden kapcsolatnak más a minősége.

26. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 15:31

A szenvedélyes szerelem elmúlik.

A társszerelem és a szeretet, ha kialakul, és ha nem ölik meg, akkor megmarad.

2016. febr. 15. 15:22

Egy újdonsült házaspár nászútra megy egy elegáns hotelbe. Az ifjú ara az

első napon kora reggel elhagyja a szállodát. Nemsokkal utána lejön a férfi,

csomagokkal együtt és szól a portásnak:

- Kijelentkezem.

- Na és a kedves felesége, miért ment el már kora reggel?

- Elhagyott.

- Nahát, talán nem sikerült jól a tegnap éjszaka?

- De ez volt életem legjobb éjszakája.

- Akkor miért ment el a felesége?

- Mert a szobalánnyal voltam.

2016. febr. 15. 15:21
Nászútra !XD
23. 1967f14e72 (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 15:19

Ez ám a kifogás....


Már ne is haragudj,de csak az én esetemből kiindulva:15 éve vagyunk együtt,házasok vagyunk és van egy gyerekünk.Szerinted szerelmesek vagyunk??Egy frászt!

Szeretet!!

Ami erősebb mint a szerelem!


De ha szeretni sem szereted,csak esküvőt tervezgetsz akkor igeni be vagy carva az egyedülléttől!!

22. kismackó2006 (válaszként erre: 21. - One euro)
2016. febr. 15. 15:18
Az! Nem ártana elmennie egy utazásra :) Talán segítene.
21. one euro (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 15:14
Ez olyan karmikus :)))
20. barbylove (válaszként erre: 19. - Pakung)
2016. febr. 15. 15:14

Szerintem meg igen is félsz. Mikor azt hitted, h megcsal, akkor is kitartottál mellette, pedig hazudozott össze-vissza és csúnyán beszélt és bánt veled. Mégis az esküvőt tervezgeted vele.


Milyen életet vársz egy ilyen emberrel?

Ha el is múlik a szerelem, maradhat szeretet a helyén. De amit most te érzel, az nem szeretet. Idegesít téged a pasi. Erre nem lehet alapozni.


Ajánlom, h olvasd végig a régi fórumaidat, amiket kiírtál róla és mérlegelj, h tényleg ezt akarod-e.

19. pakung (válaszként erre: 15. - 1967f14e72)
2016. febr. 15. 15:09
Egyeltalan bem felek attol hogy egyedul maradok. Mas a bökkenő. Az hogy szerettem valamikor es hogy az elnlmulott. Attol felek ha masik pasim lesz azt is szeretni fogom majd az is elmulik es igy tovabb.
2016. febr. 15. 14:57
Mindent lehet helyettesíteni,pótolni!
2016. febr. 15. 14:54
Vagy csak magára az esküvőre,a rongyrázásra vágyik de nem a házasságra!!
2016. febr. 15. 14:52
Most úgy érzed, nem tudod, mit tegyél, esetleg félsz a változástól, mert talán nem akarsz egyedül maradni. Félsz a jövőtől. De hidd el, érdemes várni az igazira. Fiatal vagy még, semmi nem késő még 30 évesen, sőt, azután is van élet :)
2016. febr. 15. 14:46

Hozzámennél mikor kiütést kapsz tőle,csak mert félsz hogy akkor egyedül maradsz??


Tudod mit?Menj hozzá és edd meg amit főztél!

2016. febr. 15. 14:45
Nincs vele egy boldog pillanatod sem? Néha hajlamosak vagyunk csak a rosszat észrevenni.
13. Bolen
2016. febr. 15. 14:40
Lemúriai és atlantiszi szint csak egy gond van vele ,ahol emberek vannak ott konfliktus is :)))
12. NomNom (válaszként erre: 5. - Pakung)
2016. febr. 15. 14:37

Fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd az életed olyan mellett, akiben nem vagy biztos.

Merj kilépni és új életet kezdeni.

Mi borulna a mostani életedben? Van önálló kereseted, annyira nem lehettek összekötve akkor. Szóval fuss és élj!

2016. febr. 15. 14:37
menj hozzá, szülj neki 1-2-3 gyereket aztán váljatok el. Így nem csak a te életed cseszi el hanem a gyerekeidét is majdan. Sok boldogságot :P
2016. febr. 15. 14:31
Lapát, de nagyon gyorsan. Az ember ott rontja el, hogy reménykedik, hátha megváltozik minden, aztán rájön, hogy nem, semmi nem változott, sőt! Utána jön a kesergés, hogy előbb kellett volna....
2016. febr. 15. 14:28

Mindenki úgy cseszi el az életét, hagy akarja..

Nem szereted.

Az agyadra megy.

Túl negatív.


Persze, házasodjatok össze, szülj két-három gyereket, hátha megváltozik minden és jobb lesz.

Ja nem lesz.

A kisgyerekek csak még jobban szétcseszik a szar kapcsolatokat.

8. pakung (válaszként erre: 7. - Barbylove)
2016. febr. 15. 14:28
Igen az egyik felem ezt mobdja a masik meg hogy akkor borul az életem...
7. barbylove (válaszként erre: 1. - Pakung)
2016. febr. 15. 14:13
Emlékszem rád. Te voltál az, aki félt, h a párja megcsalta. Elég sok balhétok volt már, biztosan egy ilyen emberrel akarod leélni az életed? Inkább most mondj nemet, mint két gyermek és sok évi boldogtalanság után.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook