Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már nem dohányzom! :) fórum

Már nem dohányzom! :) (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 12. 06:35
BOLDOG NYULAT KIVÁNOK!!!!!!!!!!!MINDENKINEK!
12. 6b9378941a (válaszként erre: 11. - Trixy72)
2009. ápr. 12. 06:34
Az igennnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 11. 22:16
érdekes volt egyébként, hogy már lassan 1 hónapja nem dohányoztam, reggelenként mégis cigiszag volt a szobában... ( a lakásban nem dohányoztam ) és a hajamon és a bőrömön is a nikotint éreztem...valamint a 2 hét után berekedtem és 1 hónapig köhögőrohamaim voltak... :(
10. trixy72 (válaszként erre: 8. - 6b9378941a)
2009. ápr. 11. 22:14

ez tényleg érdekes, engem is zavar. ha füstös helyen vagyok, olyan fura érzésem van, mintha egy nagy vasmarok összeszorítaná a tüdőmet... fojt...

az az igazság, hogy így 3 és fél hónap után először mertem úgy társaságba menni, hogy biztos voltam magamban... eddig inkább lemondtam a találkozókat, attól féltem nem tudok majd átmenni a "vizsgán"... jelentem sikerült :)

2009. ápr. 11. 21:01
már engem is nagyon zavar. ritkán eszembe jut, hogy milyen jó lenne elszívni egy szálat, de ez kb. fél percig tart, utána hetekig megint eszembe sem jut. nem haragszok én a cigisekre, hiszen én is az voltam, de néha nagyon tud zavarni, főleg, ha a kislányomnakl is be kell szívnia azt a büdös füstöt.
8. 6b9378941a (válaszként erre: 6. - Trixy72)
2009. ápr. 11. 19:59
Most már nekem se kell a szagát se birom se a ruhámon,se sehol!Sőt most már kifejezetten zavar!!!
7. 6b9378941a (válaszként erre: 2. - Kriszti0711)
2009. ápr. 11. 19:57
HMMMMM!!!Én már tö szarul voltam a cigitől ,szédültem ,hányingerem volt ,hánytam!!Kb 2 éve rájöttem,hogy én már nem azért szivom mert jól esik,hanem megszokásból!!Na augusztusban szarul voltam már nagyon szédültem, negativ volt a koponya ct-m,mondom akor mitől van!! Elmentem akupunktúrára,szédülést gyógyitani,hát erre mondom a dokinőnek látom,hogy itt a cigiről is le lehet szokni!Erre azt mondja kipróbáljuk!! Mondom magamban ,oké!!!Na beszúrta a tűket!!Eggyáltalán nem fájt!! Sőőőőt! A fülbe szúrt külömböző helyekre!! Amikor rágyújtottam utána nyomtam eggyet a tüdő ponton,és úgy égett mart szúrt fájt a tüdőm ,hogy azt nem tudom elmondani!Ahányszor rágyújtottam csak 3 slukkot szivtam ,már mindjárt jött az undor!! Sokat rágóztam,cukroztam!!Pótcselekvés pakolás volt,például ha a buszmegállóban álltam akkor mindig pakoltam a táskámból a zsebembe a cukrot! Meg később indultam a buszmegállóba,hogy ne legyen időm cigizni!Meg a párom se cigizik!! Ez is nagy löket,meg családot is szeretnénk!! Viszont a kilók gyarapodnak!!!
6. trixy72 (válaszként erre: 1. - 6b9378941a)
2009. ápr. 11. 19:51
Én január 1-től nem dohányzom, 11 év dohányzás után. Sem tapaszt, sem gyógyszert, sem rágót, sem biorezonanciát nem vettem igénybe. Azt hiszem fejben kell eldönteni. Úgy néz ki, eddig sikeres, eszembe sincs újra rágyújtani. :)
2009. ápr. 11. 19:42

Én szeptember 20-án de.10 óta nem dohányzom az egyik ismerősömmel. Ő kb. 40 év után szokott le, én pedig összesen kb. .... huuu ......... nem is tudom olyan 5-6 év.

Elhatározás dolga az egész.

Bár tudom, ha egyszer rágyújtanék, ismét visszaszoknék.

2009. ápr. 11. 19:41
ma egy éve, hogy abbahagytam, csak a túlsúlyom van még meg:-(
2009. ápr. 11. 19:39
én 3 éve nem dohányzok. Nem mondom, hogy könnyű volt, de sajnos nekem muszáj volt egy betegségből kifolyólag. Viszont a férjem rám való tekintettel szokott le. Szerintem az a nagy dolog.
2. Kriszti0711 (válaszként erre: 1. - 6b9378941a)
2009. ápr. 11. 19:33

Szia!

Gratulálok!!!

Hogy csináltad? Én is leszeretnék szokni.

2009. ápr. 11. 19:28
Ezt a fórumot azért hoztam létre,hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat ki hogyan szokott le a cigiről!!!Várom a látogatókat!! Én 17 év cigizés után ,immár fél éve nem dohányzom!!Büszke vagyok magamra!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook