Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Már most lezárták a Hajógyári szigetet! fórum

Már most lezárták a Hajógyári szigetet! (beszélgetős fórum)


19. megryan (válaszként erre: 18. - Jérce-forma)
2011. aug. 3. 21:02

Amúgy semmi bajom a szigettel, bár nem járok ki, de szerintem már a hévnél ki lehetne írni hogy lezárva, akkor két kisgyerekkel nem gyalogol az ember fél órát.

Amíg visszakutyagoltunk a hévhez, én is visszafordítottam 4 családot akik oda tartottak.

2011. aug. 3. 20:45

Teljesen logikus, hogy ezeknek az óriási színpadoknak a megépítéséhez azért idő kell. A játszótér részt valószínűleg azért zárták akkor le, mert arrafele is járnak kamionok vagy egyéb zavaró tényező. Amit egyébként a Szigetről a többség gondol, baromság, eltúlozzák az egészet. Én idén - ha jól számolom - ötödik éve megyek ki és nem azért, hogy a földön fetrengjek a hányásomban. Nagyon sok jópofa kulturális program van, színháztól elkezdve különböző kézműves tevékenységekig. Sosem értettem, hogy azok, akik évente egyszer egy hét miatt hisztiznek (hangzavar, részegek, stb.) miért nem képesek ezt tolerálni. Azért nem borítja fel annyira az ember életét egyetlen hét, néha kell a változatosság.


Abban viszont teljesen egyetértek, hogy szólhattak volna, hogy már most le van zárva a terület és nem nézik végig, hogy bementek, aztán kijöttök. Tényleg szükség lenne valami jól látható transzparensre a bejáratnál, hogy ettől-eddig zárva tart. Meg kell reklamálni a szervezőknek, hátha tanulnak belőle.

17. megryan (válaszként erre: 11. - Cef15f164f)
2011. aug. 3. 20:33

Lehet hogy neked csak sejtéseid vannak.

Veled ellentétben tudom hogy a színpadok építésre szorulnak, csak azt nem tudtam, hogy 9 nappal előtte kezdik, azt meg pláne nem hogy ez a játszótér lezárásával jár, aminek a területén amúgy NEm építenek se színpadot se sátrat se semmi mást.

A fennhéjázó, kioktató stílusodat meg tartsd meg otthonod körében, itt a fórumon nem díjazza senki.

16. bizsu67 (válaszként erre: 15. - Havran)
2011. aug. 3. 15:04
Na itt az idő az olvasgatásra....
15. Havran (válaszként erre: 13. - Cef15f164f)
2011. aug. 3. 15:02
Ez igy van,erről beszéltem én is ki kell menni,oszt utána mondani véleményt.Rengeteg érdekes program van.
14. bizsu67 (válaszként erre: 13. - Cef15f164f)
2011. aug. 3. 15:01
Arany szivem ! olvasd végig miket irtam eddig , tudod, visssza görgeted az ujjacskáddal azt a középső kis forgó izét az egérkén a két füle között.... :)
13. cef15f164f (válaszként erre: 3. - Bizsu67)
2011. aug. 3. 14:22
Egész Európából jönnek erre a fesztiválra és nagyon sikeres, te meg leszólod, hogy nem állnak a szervezés magaslatán? :D Ez nem annyi, hogy mindenki bedrogozva ugra-bugrál. Egész nap vannak programok, és felolvasóest színjátszás meg sport is van, csak kevesebb szó esik róla, mert nem lehet rajta megbotránkozni. :P
2011. aug. 3. 14:13
Az a baj hogy a "művészek" megideológizálják maguknak a függöségeiket..
11. cef15f164f (válaszként erre: 1. - Megryan)
2011. aug. 3. 14:12
Olcsó húsnak híg a leve. Ingyenes lehetőség elérhetőségéről így tájékoztatnak. A játszótér közterületen van, és Budapest tulajdona. Ha ő használatra átengedi másnak a területet, akkor neki kellene tájékoztatni. Némi ésszel lehetett volna sejteni, hogy az a sok építmény nem a földből nő ki, hanem emberek állítják össze és időbe telik.
10. Havran
2011. aug. 3. 13:55
Igazad van amig nem láttál az nem jelenti azt,hogy nincs.
2011. aug. 3. 13:52
persze ez lenne a tuti ha csak zene lenne, csak hát...eggyesek szerint a kettő csak együtt müködik. Bár én nem láttam még komolyzenével foglalkozót belőve , de ez nem zárja ki hogy nincs , de akkor megent csak nekem van igazam!
2011. aug. 3. 13:39
Tény,hogy a szigeten is minden ilyen tipusu rendezvényen,jelen van az alkohol és a drog is,de azért nem csak erről szól a sziget.
7. Havran (válaszként erre: 5. - Seven of Nine)
2011. aug. 3. 13:37
Szerintem nem zárják le azért nem áll meg az élet ennyire a környéken.
6. bizsu67 (válaszként erre: 5. - Seven of Nine)
2011. aug. 3. 13:36
nem zárják le de szerintem kerüld el minden képpen jobban jársz, főleg ha nem akarsz egy alkeszt sem elgázolni , bár ott vannak a mentősök a közelben..
2011. aug. 3. 13:33

persze be lehetett volna mondani a lezarast:)


de nyugodj meg a gyerekek majd elfelejtik ezt, hogy nem tudtak egyszer csuzdazni


az utso mondatoddal egyetertek, igazabol az a baj, hogy ennyi embert egy helyen keptelenseg kordaban tartani es hat a tomegnek nagy ereje van



amugy pont azon a heten ott kell majd atmennem kocsival a mozaiknal vagy az ausan mogott, nem tudod veletlenul, hogy lezarjak ? vagy ha nem akkor lehet haladni azert?

2011. aug. 3. 13:33
De nekem nem is ez a kedvencem, hanem az amikor a csuklósbusszal bekanyarodok egy utcába és 30 méter múlva van kirakva az utépittök mindkét irányból behajtani tilos táblája . Hogy a kis ..tolassak vissza , amikor közben folyamatosan kanyarodnak be mögém a személy autók...
2011. aug. 3. 13:27

Persze kell az idő a munkákhoz azt megértem ,de amikor a sok hirdetésre pénz van akkor az egyébb tájékoztatásra miért nem futja belőle. A fő szervező és logisztikus csapat korántsem áll a helyzet magaslatán. Mert nem csak a drogosok elszállittásáról kellene gondoskodni...A város nagyobb része ugyanis nincs ott!

És én nem vagyok ellene a szigetnek, sőt inkább előre gondolkodhatnánk ezügyben , mert jelen esetben több a baj vele nint amennyi a haszna mint pénzben mint kultúrálisan kifejezve! :(

2011. aug. 3. 13:19

gondolom azert zartak be mert a 280 szinpadot meg a nagyszinpadot fel is kell epiteni mielott nekiugranak a fesztivalnak


de csak egy evben egyszer van

2011. aug. 3. 12:07

Bár a fesztivál csak jövő hétfőn kezdődik, a sziget már most zárva a látogatók elől. Még a csúszdás park-rész is!

Legjobban nem is ez háborított fel, hanem az, hogy erről sehol nem szóltak. Volt egy ember a híd bejáratánál, és szépen szó nélkül végignézte hogy bemegyünk, majd 400 méterrel később visszafordítanak a siránkozó gyerekekkel.

Csak amíg mi ott voltunk, 10 másik család járt hasonlóan!! Ki gyalog, ki autóval ki biciklivel.

Felháborító hogy augusztusban 3 hétre elveszik tőlünk ezt az ingyenes szórakozási lehetőséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook