Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már megint a "zöldszemű"... fórum

Már megint a "zöldszemű"... (beszélgetős fórum)


13. veledjooo (válaszként erre: 7. - Baramari)
2010. okt. 28. 12:55

Munkahelyen körbe vagyok véve olyan férfiakkal, akik szimpatikusak és akiknek én is az vagyok.... hm... akkor most az összes feleség féltékeny rám? ;))

Ne parázzzzz már! :)

2010. okt. 28. 12:53
hupsz most latom h kicsit már nem aktualis forum...:D
2010. okt. 28. 12:52

ha minden rendben nem kettőtök között nincs ok aggodalomra.


amugy meg akkora baromság a statisztika... én vagy legalabb 5 olyan párt ismerek akik zömében az első szerelmükhöz mentek hozzá, sose csalták megy egymást és több mint 10 éve házasok és az egyik meg 30 vhány éve.


ha megkapja mindenki azt a kapcsolatban amit szeretne ott nincs helye harmadiknak. ez mindig kettőn múlik.


szerintem ne aggódj. belegondoltam h én hány pasit tartok helyesnek, hát ilyen alapon a barátom utcára se engedhetne :DDDD de sose csaltam meg

10. a7a90ace89 (válaszként erre: 2. - 9778ca1817)
2008. dec. 16. 04:08

"Viszont az a jó hír, hogy a nőknél ez az arány relatíve sokkal alacsonyabb:)"


Ezt miből gondolod??:)))

9. baramari (válaszként erre: 8. - 0260f21e84)
2008. ápr. 6. 12:07
Persze, igazad van. :)
2008. ápr. 6. 10:19
Az, hogy helyesnek tart egy masik lanyt, nem olyan nagy dolog szerintem. Igy en nem paraznek a helyedben :)
7. baramari (válaszként erre: 5. - 0260f21e84)
2008. ápr. 6. 10:12

9 éve. De nem teljesen így történt.Egy beszélgtés során sok mindenki másról is megbeszéltük, hogy tetszik, nem tetszik ilyen olyan stb., és akkor rákérdeztem erre a csajra is és az volt a válasz, hogy igen ő helyes.

Úgy érzem meg kell védenem, mert igazán nincs semmi gáz közöttünk, attól sem félek, hogy megcsal.Csak van egy szimpatikus nő a közelében, és egyáltalán nem biztos, hogy ez a szimpátia kölcsönös, én hülye meg parázok.

Igazából azóta vagyok ilyen féltékeny, mióta egyszer én megtapasztaltam egy ilyen fellángolást egy harmadik iránt, természetesen nem csaltam meg a férjem, és most úgy érzem nem is tudnám, de emlékszem, milyen viharok dúltak akkor bennem, szerencsére ezt ő nem nagyon sejtette.Azóta még inkább megbecsülöm őt, és nagyon vigyázok a kapcsolatunkra.

2008. ápr. 5. 23:39
A férfiak statisztikája mindig magasabb megcsalásban a nőkénél. De akkor kivel...?
2008. ápr. 5. 23:37
Azert ez olyan gaz. O a szemedbe mondta, hogy tetszik neki egy masik no, ugyis mint szobajoheto partner? Nem tudom, hogy most ez dicseretes, hogy legalabb megmondta, vagy huzzon a francba. Miota vagytok hazasok?
2008. ápr. 5. 22:07
Rögtön nem éreznéd meg, ahhoz el kell telnie némi időnek:(
3. baramari (válaszként erre: 2. - 9778ca1817)
2008. ápr. 5. 21:26
Én is úgy gondolom, hogy sokan vannak. Igazából abban bízom, hogy rögtön megérezném, ha elindulna valami közöttük.
2008. ápr. 5. 20:35

Szép dolog a bizalom, de! 100 férfiból ~98 élete folyamán legalább egyszer megcsalja a feleségét/párját. Aki mást mond az vagy tudatlan, vagy hazudik saját magának. Sajna, de ez van.

Viszont az a jó hír, hogy a nőknél ez az arány relatíve sokkal alacsonyabb:)

2008. ápr. 5. 20:27
A férjem, teszem hozzá igazoltan, most is olyan baráti társasággal van, ahol az egyik hölgy kicsit "tetszik" neki, értem ezalatt, hogy szimpatikus, csinos.Amikor kérdeztem mosolyogva a bajsza alatt, mesélte, hogy kik lesznek ott az összejövetelen, szerintem gondolja, hogy kicsit féltékeny vagyok, és ez jó érzéssel tölti el.Persze megbízom a férjemben és a nő is családos, mégis egy kicsit foglalkoztat a gondolat,hogy nehogy túl közel kerüljenek egymáshoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook