Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már lassan 5 napja köztes vérzésem van, mitől lehet? fórum

Már lassan 5 napja köztes vérzésem van, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 19. 18:15
Már terhességre is gondoltam de azt több okból is elvetettem. Meg az nem hinném hogy ovu időben jár 5 napos vérezgetéssel
10. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Nátháska)
2014. máj. 19. 17:54
Igen ezt en is tapasztaltam... Szval, normalis doki a kulcs, akarommondnai lelkiismeretes, aki elkuld egy olyanjoz, aki a hatteret vizsgalja,
9. szafaripók (válaszként erre: 3. - Anne33)
2014. máj. 19. 08:58

HA meg nem múlik, akkor ne is menjen...

Szerintem neked se ártana egy másik orvos, mert ez nem normális. Engem mondjuk zavarna pláne zsinórban több hónapon keresztül...

8. youlcsi (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2014. máj. 19. 08:56

rendes mensi alatt is megvizsgál az orvos, ha arról van szó. ez meg csak kis barnázás.


én egyébként kivárnám a ciklus végét, és csak akkor mennék, ha ismétlődik (anno azt mondta a doki, hogy 2 hete tartó folyamatos vérzés esetén menjek)

7. Nátháska (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2014. máj. 19. 07:25
Olyan dokihoz menj, aki nőgyógyász-endokrinológus egyben, mert tud íratni hormonsor-vizsgálatot. A "csak" nőgyógyászok csak legyinteni fognak, esetleg írnak fogamzásgátlót, mert az tünetileg rendbeteszi a menstruációt (csak lehet, hogy nagyobb kivizsgálás nélkül a problémát pedig elfedi).
2014. máj. 18. 23:54
Nekem most volt múlt hónapban ilyen először, 3 napig vérezgettem ovuláció környékén, meg iszonyat görcsöltem - sosem szoktam, és 38 napra jött meg - mindig 30-31 szokott. Én 35 éves vagyok, de januárban szültem. Szülés után pár hónappal még minden ilyen furcsaság, azt mondják, normális. De el fogok menni én is, meg kíváncsi vk, h a következő ovu is ilyen 'fájdalmas' lesz.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2014. máj. 18. 23:32

Megvizsgal, persze, csak normalis dokihoz menj, aki hormonvizsgalatot is vegeztet, mert pl.nalam csak talalgattak, aztan szedtem jo par gyoszit, aztan volt amelyiktol hiztam 8kg-t egy honapban, szval, fontos a jo doki!

Ez tuti vmi hormolalis (progeszteron)zurzavar...

2014. máj. 18. 23:00
Én úgy tudom a közti vérzés (pont ugye ovu környékén) az ösztrogénnel függ össze.
3. Anne33 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2014. máj. 18. 23:00

Szia.

Szerintem megvizsgálni, de ráérsz vele akkor is elmenni ha elmúlt.

Sok minden okozhatja, de nem kell nagyon megijedni.

Nekem kb. 3 hónapja van így és nem csinált az orvos vele semmit, hiába panaszoltam el neki.

2014. máj. 18. 22:40
Megvizsgál a doki, menj el nyugodtan.
2014. máj. 18. 22:33

15-én volt a peteérésem akkor is kezdtem el úgymond barnázgatni. Eléggé megijedtem mert ilyennel még nem találkoztam. Azóta folyamatosan minden nap van egy kisebb-nagyobb mennyiség és picit a hasam is görcsölget. A menzeszem eddig pontos volt, 28-án meg is volt rendesen. Most akkor ez mi lehet? Volt valakinek hasonló? ( nem szedek gyógyszert ). Az orvos megvizsgál ezzel? Mert tudom mensi alatt nem vizsgál.


ui.: 22 éves vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook