Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már két hete nem keres a barátom. fórum

Már két hete nem keres a barátom. (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. 43b4291bc6 (válaszként erre: 61. - Gaborhd)
2012. júl. 15. 16:31
:) Igen, a játszmák, játszadozások nem jók. Egyetértek Veled. Amikor ezek jönnek elő, őszinteség sehol sincs. Semmi értelme. Te nagyon jól teszed, hogy játszmák nélkül élsz :)
2012. júl. 15. 10:01

Bakker! A barátod nem a Szabó János??? :D


[link]


"Ma már csak minden másnap hívogat,

Engem a kedd estékre tartogat,

Két hete másé már a Szabó János.

Lehet, hogy többé soha sem simogat,

S nem nekem súgja a titkokat,

Két hete másé már a Szabó János."

64. 9f86e86d50 (válaszként erre: 60. - Kkiissangyal)
2012. júl. 15. 09:48

Csak én érzem, hogy ez egy kamu topik?

Kicsit olyan mintha azt kérdeznék, éhes vagy, mit egyek?


Érdekes dolgokat produkál az élet, de a telefont sem lehet mindig lerakni, stb. Két hete még szeretet, és Te Őt? Ne legyünk már ennyire elanyátlanodva.

Amúgy szerintem még azért sem igazi kérdés ez, mert nem mentél bele mélyebben. A kapcsolat minőségéről semmit sem írtál így bakfitty az egész.

Bocs, ha megbántottalak, de az igazság néha fájdalmas dolog.

2012. júl. 15. 09:14
A munkanélküliség sajnos erről szól.
2012. júl. 15. 09:12
felejtsd el ezt az idiótát! van másik :) mondjuk az is lehet idióta,de az eleje legalább jó :XD
2012. júl. 15. 00:29
Ferfi szempontbol ugy nez ki ez a tortenet, hogy a kapcsolat elejetol fogva folyamatosan, rendszeresen keresi a not, esetleg meg meg is mondja neki azt, hogy szereti ot, amig a masik fel (esetunkben a no) nem tesz egyertelmu jelzeseket a kapcsolat folytatasara vonatkozoan, esetleg nehezen elerheto, nem valaszol az uzenetekre, stb stb... Akkor a legtobb, amit a ferfi ilyenkor tehet, az, hogy var. Szobol ert az ember, es ha a no ilyenkor megtesz egy lepest fele, akkor ezzel azt jelzi a ferfi szamara, hogy szeretne azt, hogy legyen folytatas. Nem eroszak a disznotor, es ezzel a gesztussal elkerulheto a kiralykisasszony effektus, az, amit manapsag nagyon sok fiatal nonel latok, hogy ugy viselkednek, mint akik mindent megtehetnek egy kapcsolatban, holott talan eppen egymas kolcsonos tisztelete, es bizalom kialakitasa kellene hogy szerepeljen fo szempontkent a kapcsolatnak ebben a korai szakaszaban az ``elerhetetlen vagyok`` meg a ``nem keresem a masikat, keressen o engem`` tipusu jatszmak jatszasa helyett.... ezt gondolom, es igy is csinalom az onmagam eleteben. Azzal, hogy a no ilyenkor nem lep, egyetlen dolgot erhet el, azt, hogy a ferfi meggondolja magat vele kapcsolatban, hiszen szeretni senkit sem kotelezo.... igy tessenek jatszmazni, kisasszonyok!
2009. aug. 7. 20:47
Minden hozzászólást, tanácsot nagyon szépen köszönök. :D
59. Filomena (válaszként erre: 1. - Kkiissangyal)
2009. aug. 7. 18:10

Sajnálom :(

Lépj egy nagyot ha tudsz...

Minden szépet Neked...

58. c19f5f79fa (válaszként erre: 56. - Zoya1977)
2009. aug. 7. 14:00
Persze,de egy kolleganőm mellől két év után így lépett le a pasi hogy egyszer csak nem kereste...azért két év mégis kapcsolat nem? Vannak emberek akik a könnyebbik végét akarják megfogni...függetlenül kapcsolat komolyságát tekintve.
57. c19f5f79fa (válaszként erre: 55. - Kkiissangyal)
2009. aug. 7. 13:58
két napig volt rossz...nem volt csak két hónapos kapcsolat,de ezt már kifejtettem egyik fórumban.Egyszerűen gondolom nem jött az érzés aminek jönni kell:))) Ilyen helyzetben nem sanyargatnám magam,szeretem ha egyenesen megmondják,így tuti rákérdeznék újra ha ilyen jellegű szituációba kerülnék.
2009. aug. 7. 11:05
sziasztok lányok nem akarok senki feje fölött pálcát törni de szerintem az nem kapcsolat ahol 2 hétig nem beszélnek !keres egy olyan pasit aki törödik veled fiatal vagy még szerelmek jönnek mennek ne keseredj el:)
55. kkiissangyal (válaszként erre: 54. - C19f5f79fa)
2009. aug. 7. 08:46
Gondolom nagyon rossz volt ezt hallani... És elmagyarázta legalább, hogy mi volt az oka?
2009. aug. 6. 22:32

Én egyszer voltam hasonló helyzetben...4 napja nem keresett,úgy hogy előtte minden nap vagy hívott vagy sms.

Egyszerűen írtam neki egy smst,hogy hogy van és miért nem keres napok óta..? Jött a válasz...szerintem tudjátok mi:D Dobott..

Én ezt tettem.

Ne gyötrődj,jogod van rákérdezni.

53. Christine1979 (válaszként erre: 49. - Eddit)
2009. aug. 6. 16:02
Bizony. A kor bölcsessége :DDDDDDDDDD
2009. aug. 6. 16:01
Hívd fel... Legalább okosabb leszel, hogy mi van! Hátha van vmi elfogadható magyarázata!
2009. aug. 6. 15:56
Most látom, hogy mennyire fiatal vagy :) Nem sokkal idősebb, mint a nagyfiam. Ha csak őt nézem, hogy hogyan kezeli a "kapcsolatait", pedig az én nevelésem és folyamatosan okítom, hogy "így nem bánunk senkivel", akkor azt mondom, felejtsd el azt a fiút, mert még ő is tanulja, hogy milyen is egy párkapcsolat és hosszabbak a lábai, mint az esze :), tehát inkább szalad.
2009. aug. 6. 15:52
Akkor az nem a barátod!!!
49. eddit (válaszként erre: 46. - Christine1979)
2009. aug. 6. 15:45
Látod, ezt mondtam én is....és még mennyien tanácsoljuk ugyanezt...az "öreg " rókák ...hihi....
48. eddit (válaszként erre: 44. - 62cc0f78ae)
2009. aug. 6. 15:44
Aha, csak köztünk van pár év, tudod...ő már nem annyi, mint a tiéd.:P
47. eddit (válaszként erre: 43. - Cand Ida)
2009. aug. 6. 15:44
Bizony! Ez olyan mint a részeg férj, aki utolsó percig tagadja hogy ivott volna:))))
46. Christine1979 (válaszként erre: 35. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:43

Hát ha szívesebben van a barátaival, mint veled,- számomra elég egyértelmű a tény.. főleg, ha még arra sem méltóztatik, hogy felhívjon telefonon.


Ilyenek után nem is hívnám, hagynám a fenébe, és keresnék más srácot. :)


Fiatal vagy, ne fecséreld az időd feleslegesen :)

45. 91d4989ab9 (válaszként erre: 39. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:43

szerintem keress mást, itt a nyár még van egy kis idő bulizgatni...


ha komoly szándéka lenne veled keresne szerintem

44. 62cc0f78ae (válaszként erre: 42. - Eddit)
2009. aug. 6. 15:43

ne légy vészmadár!

Velem is csinálta ugyanezt az ex, aztán, mikor leírtam, visszajött! És nem volt neki más!

43. Cand Ida (válaszként erre: 39. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:41

Mert vannak emberek, akik nem szeretik felvállalni a döntéseiket és inkább elbújnak a felelősség elől. Képesnek tartod arra, hogy elédálljon és azt mondja vége! Lehet, hogy olyan stílusban adná elő, hogy jobban jársz, ha így finoman tudomásul veszed.

Általában mi nők szeretjük a lezárt és egyértelmű dolgokat, a ffiak tologatják, húzzák, kibúvókat keresnek....majd lesz valami alapon. Többnyire ez a jellemző rájuk...

42. eddit (válaszként erre: 39. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:40
Jó kérdés...perpill ugyanebben a cipőben vagyok...én sem találkoztam ezelőtt olyan pasival akivel nem lehetett kulturáltan szakítani....az én párom is elmenekült a problémák elől és azóta se kép se hang...nem közli hogy vége, én meg nem bírom magamban tisztességesen lezárni....viszont te annyira fiatal vagy még, szerintem ez a srác nem érdemel meg téged, hidd el....
41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 39. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:40

mert gondolkodik? gondolom lehet más esélyes és agyal mi lenne a jó, vagy csak gyáva, vagy nem akarja hogy hisztizz neki...


a pasikat sose fogjuk megérteni:)))

40. 62cc0f78ae (válaszként erre: 35. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:39
Mondom, ez az én pasim...:)
39. kkiissangyal (válaszként erre: 37. - Eddit)
2009. aug. 6. 15:38
Akkor vehetem úgy, hogy vége?-akkor miért nem tudja megmondani???
38. Bettyg
2009. aug. 6. 15:38
milyen sms? hívdd fel, mondd meg neki hogy aztaleborulthétszázát, mostmiahányás???!! kerek-perec. aztán majd elrakja valamelyik kispolcra....
37. eddit (válaszként erre: 35. - Kkiissangyal)
2009. aug. 6. 15:37
de legjobb lenne, ha hagynád a fenébe....ha nem keres, te minek nyomulj?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook