Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Már csak 3-4 kiló minusz kell, csatlakozz! fórum

Már csak 3-4 kiló minusz kell, csatlakozz! (beszélgetős fórum)


158. a14c035548 (válaszként erre: 157. - Cilumiluci)
2010. aug. 18. 19:22

Ugyanígy vagyok én is:D

Mondjuk most amire rákattantam, az a virgin mojito. Van csomó menta meg citromfű a kertben, összetépkedem, jégkocka, egy kis lime, meg ásv.víz. (persze bubis, mert a simát nem bírom meginni)

157. Cilumiluci (válaszként erre: 156. - A14c035548)
2010. aug. 18. 19:13

Szerintem is jó,és ebből lemegy több is,ellenben a víz nem megy,nem szeretem.

Így azért talán elérem majd a 2 liter folyadékot:)

Amúgy Norbikát nagyon nem bírom,de legyőztem az ellenszenvemet:)

2010. aug. 18. 19:09
én csak filteres teát iszom, vagy simán a füveket forrázom le. Ittam már Norbisat is, nekem ízlik amúgy!
155. Cilumiluci (válaszként erre: 152. - 0ce06560c9)
2010. aug. 18. 19:03

Filtereset,zöld dobozosat.

Az update rendes közértben kapható,nem is rossz ízű,Norbika fejlesztése:)

154. 0ce06560c9 (válaszként erre: 153. - A6f6bb6c75)
2010. aug. 18. 19:02
na azért kérdeztem, mert szerintem a filteresek között vannak finom ízűek, nekem a löttyösök nem jönnek be, persze ízlések és pofonok :)
2010. aug. 18. 18:53
én csak filtereset vagy ami ilyen teafű keverék. ha a kész teákat érted "löttyösök" alatt azt nem szeretem mert nem vmi egészséges :)
152. 0ce06560c9 (válaszként erre: 149. - Cilumiluci)
2010. aug. 18. 18:51
Teát isztok filtereset, vagy ilyen löttyösöket??
2010. aug. 18. 18:50
ó ez ígéretesnek hangzik. szeretem az újdonságokat kipróbálni :) Mi régen nagyon sokat ittunk kaktuszlevet hát az kevésbé kalóriaszegény :) de nagyon finom de már sehol nem lehet kapni eddig is csak 1etlen üzletláncban volt :S anya nagy kedvence meg a meggyes meg citromos sajt volt nasinak kicsit bizarrnak hangzik de isteni és lightos rágcsa :)
2010. aug. 18. 18:50

Sziasztok!

Cilu::én régen ittam zöld teát, én szerettem, a kínai zöld dobozost ittam :)azt tény hogy vízhajtó, van valami update-es lötty??na de jó


vakondka: egyébként tuti hatásosak az RR tornák, csak 10 percet csináltam, de azt hittem ott maradok, ehhez én lusta vagyok sajnos


corby: norbi diéta: kódok alapján, meg semmi cukor, és liszt (kivéve tönköly teljes kiőrlésű délelőtt reggelire), én ezt a súly megtartása miatt is szeretném csinálni már..soha többet liszt és cukor, persze anyagi határok vannak, és nem tagadom, hogy elég húzós ez a flancos életmódváltás, de úgy érzem pozitív változáson megyek keresztül, ami pl.: a szénhidrát okoz nálam...én pcos vagyok (uh szerint) szerencsére a terheléses cukorvizsg. rendben, de uh nem ezt mutatja sajnos, és pajzsmirigyem is alulműködik valszínű ebből kifolyólag már..nálam ez is gátolta a fogyást, panaszkodtam az orvosnak, hogy hiába koplalok semmi, megnézték és kibuggyant, ezért sem tudtam eddig fogyni...

sütök is :zabkorpával, zabpehellyel és zabpehelyliszttel.


csiguszka: én régen sokat ugráltam a tv előtt, de már nem bírom, nekem az hat, ha többen ugrálunk ösztönöz, főleg ha előttem lévő sorban jó alakú nőket látok :D

2010. aug. 18. 18:46

Nekem a Sió féle update-s zöldtea-almalé bejött.

1 literben 15 kcal van csak:)

2010. aug. 18. 18:39
zöldteából is van többféle sőt vhol ízesített is pl a citromos zöldtea az egész tűrhető főleg hidegen akkor kifejezetten jóízű sztem. Bár nekem se lett kedvencem :)
2010. aug. 18. 18:09

Szerintem is borzalmas a zöldtea.

Én egy táblázatba írtam anno naponta a gépemben és van egy klassz tápanyagtáblázatom:)

146. corby (válaszként erre: 144. - A6f6bb6c75)
2010. aug. 18. 17:46
Én is szeretnék a tv előtt ugrálni,de a kicsi még a mi szobánkba alszik,így csak a gyerekszoba marad ahol tudok tornázni.Persze csak akkor ha a ngyobbik nincs itthon.Van egy dvcd-m,jó kis ugrálós Simkó Andrea.Már csináltam régebben,de akkor nem voltam ennyire elszánt.:)
145. corby (válaszként erre: 139. - 0ce06560c9)
2010. aug. 18. 17:44

Hű de jól pörög itt mindneki.:)

Én a zöld teát nem bírom meginni.Böá,bocsi.

Én a kalória számlálást úgy csinálom,hogy van egy füzetem és abba beírkálom mit ettem mennyi adagot,a második héten már nagyából tudtam miből mennyi adagot ehetek,és mi hány kalória.Egyébként ettől egy kicsit tényleg macerás.A norbisat nem próbáltam,azt hogy kell csinálni?Merthogy azt tudom hogy vannak kódok és hogy megvan melyik kódosat mikor eheted,de mennyit?

Ezt a lekvárt hogy lehet beszerezni?

2010. aug. 18. 16:03

Úgy látom sokan szeretnek a tv előtt ugrálni :D

Én cindy crawfordra meg norbira nyomtam régen néha 1 kis RR meg volt vmi hasburning az elég jó volt bár az a baj h én ezeket olyan hamar megunom :S ti váltogatjátok az edzéseket v mi a titok? :) és volt vki aki ezzel ért el látványos fogyást és ha igen mennyi idő alatt? előre köszönöm a válaszokat

2010. aug. 18. 15:56

Szia:)

További szép napot!

2010. aug. 18. 15:50

Lassan mennem kell haza, otthon még nincs net. nemrég költöztünk. Majd beszámolok a mai edzésről.

Pussz nektek, jó tornát.

2010. aug. 18. 15:48

borsika2: Én is update-elek és kalóriákat is számolgatok, valahogy az jobban bejön nekem.

Ja a hasizom brutális, útálom, mostanában hanyagoltam is, de hála a hasikámmal nincs baj, a combom nem tetszik még, bár már alakul ezért imádom a Réka tornákat.

2010. aug. 18. 15:44

Nem,én reggel iszom a zöld teát csak:)

De ma vettem update-s Sió alma-zöldtea löttyöt,azt iszogatom.Nekem ez jó mert kihajtja a vizet belőlem.

Mert lehet hogy ez a pár kiló felesleg nagy része csak víz.

Régebben is ezt ittam és bevált.És nem olyan borzalmas ize van mint a zöldteának.

2010. aug. 18. 15:37

Jesszus mennyit írtatok :)


Cilu: este is iszod a zöld teát???jó mondjuk attól is függ milyen diétát csinálsz, pl amit én csinálok, ott a zöld teát csak délelőtt szabad, mert egyébként gátol a fogyásban :O

Totesz: szia ;)a szűztea kapszuláról : ismerőseim ették, nem fogytak, pedig kemény diéta is volt és sport, ki érti ezt??

corby: köszi!a kalóriaszámolástól én begyagyáztam :) sokáig számoltam még, de ha neked bejön akkor jó!!!

Kata: szia, na ez a hold dolog ez jó :)


székrekedés: tamarinlax lekvár, nem tudom tartalmaz e cukrot (nekem azt most nem lehet :))kis kávéskanáél, terhesen is ezt lehetett enni, szuperjó!!!corby szavaival: csak elmész utána, nem futunk :)


HAjmi: üdv!cukor helyett mit használsz??én nyírfát, az édesítővel nem vagyok kibékülve mert hosszútávra tervezem ezt az életmódváltást :)

legmagic mint szobainas ez jó :)neked bevált a tréner?én úgy utálom, csak porfogó, még jó hogy kölcsiben van :)és mennyi időt döngettél rajta??,mert én max 20 perc és kidőlök rajta :(


csiguszka: ügyes vagy, hogy futottál!


tutianyuci: szia ;)


vakondka: üdv!és gratula fogyáshoz!én update-elek, norbi termékeit nem kell ahhoz megvenni :) én már csak tudom . RR? baromi idegesítő, tegnap reggel vettem a bátorságot a 30 perces hasizmot akartam csinálni: erre felugrik a gyakorlat közben és mutogat rám ,hogy ne hagyd abba, erre én: te meg ne kelj fel és csináld velem :))) jaj elvettem a kedvem, lehet duci tornáznom kéne, az talán még menne, és ez most nem bántás, csak olyan lusti vagyok, bezzeg a step aerobicot végigugrálom. ügyes vagy!!


na mégsem veszett el a hozzászólásom :)

bocs, sokat írtam :)

2010. aug. 18. 15:24
nem hiszem el írtam egy csomót és elszállt ááááááááááááá
137. Totesz
2010. aug. 18. 14:55

Hű de sokat írtatok reggel óta,alig tudok visszaolvasni.

Üdv közöttünk az újaknak!

Hajrá mindenkinek!!!!

136. vakondka (válaszként erre: 135. - A14c035548)
2010. aug. 18. 14:41
Én sem rajongtam érte, de most már imádom. Nehéz elkezdeni, de ha belejön az ember, a fokozatos fejlődéstől megjön hozzá a kedve. És utána az a jó érzés... most már megértem a maratonistákat.
135. a14c035548 (válaszként erre: 133. - Vakondka)
2010. aug. 18. 14:36

futás miatt irigyellek:) utálok futni.

Én is itthon tornázok, de majd ha elkezdődik a suli, megyek kondiba, táncra is.

134. a14c035548 (válaszként erre: 132. - Vakondka)
2010. aug. 18. 14:35
úgy még nem próbáltam
133. vakondka (válaszként erre: 131. - A14c035548)
2010. aug. 18. 14:32
Én megvettem a magazint és már egyszer végig csináltam, most újra tervezem a 30 napot. Kondi terembe nem járok otthon tornázom. Most a legújabb örület a szobabringa, lépcsőző, súlyzók, futás.
132. vakondka (válaszként erre: 130. - A14c035548)
2010. aug. 18. 14:30
És ha elkészítjük előre a friss gyümiket a joghurttal és úgy fagyasszuk le, úgy nem jó?
131. a14c035548 (válaszként erre: 129. - Vakondka)
2010. aug. 18. 14:28

csak nem moderálják ezt ki;)

Eddig Pesten laktam és mindig terveztem hogy elmegyek Alakreform tornára, mert 990 Ft-ért tart Réka 90 percet. De hirtelen vidékre kellett jönni, így már tuti nem tudok benne résztvenni. Szerintem ennyi pénzt megér, mert itt vidéken egy mezei fitneszteremben elkérnek 850 Ft-ot 60 percért.

130. a14c035548 (válaszként erre: 128. - Vakondka)
2010. aug. 18. 14:26
nincs mit:) Nekem a fagyasztó fele tele van 20 dekánként zacskózott gyümölcsökkel. Pont emiatt:D:D:D Csak most nem tudok mixerezni, mert elég hangos, amikor a fagyott gyümölcsöket trancsírozod szét, a kicsi fiam meg alszik:S
129. vakondka (válaszként erre: 127. - A14c035548)
2010. aug. 18. 14:24
Mindegyiket imádom, húzós az biztos, de szeretem a kihívásokat. Az első DVD-je nekem sem nagyon tetszik, de azok amik követték szuperek. Engem motiválnak és kihajtják belőlem a szuszt.De most veszem észre nem szabad reklámozni? Akkor hogyan írjak erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook