Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Már csak 3-4 kiló minusz kell, csatlakozz! fórum

Már csak 3-4 kiló minusz kell, csatlakozz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
8. a14c035548 (válaszként erre: 4. - Kata75)
2010. aug. 17. 17:06

gratulálok!!!

Én is ugyanígy táplálkozom. Meg lesz az 55, én tudom. Amúgy én most avgyok annyi és 52 szeretnék lenni. Voltam 3 hónapja 52, csak abbahagytam a tornát...de most újrakezdtem.

Mindenkinek kitartást!

2010. aug. 17. 16:31

Sziasztok!

Én is csatlakozok hozzátok.3 kg-ot szeretnék leadni. 2. napja fogyózom.Már többször nekikezdtem,de eddig mindig elcsábultam,mert meggyőztem magam,hogy ez nemis olyan sok,így nem sikerült eddig megszabadulni tőle.Remélem most sikerül,úgy érzem most le tudom küzdeni a nasi vágyamat.

2010. aug. 17. 15:40

Sziasztok!

én is én is jövök :) május közepén kezdtem 73ról indultam, 58 lenne a tuti :) most 61nél tartok, 3 kiló méééég

én most nagyon megálltam...ja és update-elek, illetve életmódváltás van :)

mozgás?:step aerobic heti kétszer, de csak úgy kb 3 hete, ezelőtt semmit sem csináltam :P


én a mozgást erőltetném, az evészetnél csk annyit változtatnék, hogy vissza az egyes kódúakhoz, mert most sok 2es ettem ebédre, és ez nálam gátolja a fogyást sajna...

mindenkinek drukk!!!

2010. aug. 17. 15:34

Sziasztok!

Én is csatlakoznék ha lehetséges.

Én kb február vége,március eleje óta fogyózok,eredetileg 10kg a cél,ebből eddig 7kg ment le,sajna,tehát még maradt 3kg,de jó lenne inkább 5kg-ot leadni,de nagyon nehezen megy.Van,hogy hetekre megáll a súlyom,tudom hogy a lassú fogyás a jó,na de azért ennyire lassú...?

Néha tök ki tud borítani,de azért nem adom fel.

4. Kata75 (válaszként erre: 3. - Corby)
2010. aug. 17. 13:33

Én saját diétát csinálok, ami igazából nem is az, csak pár dologra próbálok oda figyelni. Gyakorlatilag mindent eszek, de amit lehet kiváltok: pl.

- finomított helyett teljes örlésű

- rántott hús/zöldségnél zsemlemorzsás panír helyett zabkorpa-tojás kombó

- sok zöldség/gyümölcs

stb.stb.

+ rendszeres mozgás, ami először ducitréning volt, majd Leslie Sansone és mostanság van kicsi futás is.


Az első 18 kilómnál néha igénybe vettem a szűztea kapszula jótékony hatását, utána vész esetén át tértem egy azóta már nem kapható készítményre. De csakis 2-3 napos zabarohamok után/ellen, és 2-3 naponta egyszer, majd megint önerő:)


Már nekem is sokkal lassabb a tempó.......hol van a régi -1kg/hét.......örülök ha a havi 2-2,5 megvan.

152cm vagyok, 87-ről kezdtem, és most 58,8kg vagyok, célom pedig az 55, báááár egyre többször gondolok az 52-re:)


Ebben csak az a rossz, hogy az ikreket 77-el szűltem, és pár hét múlva annyi voltam mint előtte......na de aztán jött a feketeleves, és majd' 30kg:(

2010. aug. 17. 13:04

Szia!


Örülök ha csatlakozol.

Látom rengeteget le adtál te is,nagyon ügyes vagy.Én 74-ről indultam,és áprilisra lement 64-re,azóta pedig 2 kiló,és 1kiló fel-le csuszkál.Álom súlyom 58 lenne.Én már megelégednék ezzel a 61-62 kilóval is ,de januárba 58at mondtam,és nemhagy nyugodni a dolog.

Te milyen diétát csinálsz?Én kalóriákat számolok.

2. Kata75 (válaszként erre: 1. - Corby)
2010. aug. 17. 12:54

Szia!


Gratulálok az eddig leadott kilóidhoz, és egyben csatlakoznék az utolsó pár leadásához:)


Én is január óta csinálom, és nekem is egyre nehezebb........

2010. aug. 17. 12:49

Sziasztok!


Januártól fogyózom,eddig sikerült 12-13 kilót leadnom.Már csak 3-4 kilótól kéne megszabadulni,de valahogy nem megy.Eggyütt jobban menne,csatlakozik valaki?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook