Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Már csak 3-4 kiló minusz kell, csatlakozz! fórum

Már csak 3-4 kiló minusz kell, csatlakozz! (beszélgetős fórum)


38. Cilumiluci (válaszként erre: 37. - A6f6bb6c75)
2010. aug. 18. 11:29

Igen,biztosan:)

Én túl vagyok egy sikeres fogyáson,így pozitív vagyok,de meg szeretném előzni azt ,hogy visszajöjjenek a kilók.Most még ennyi nem gáz,de soha többé nem akarok 70 kiló lenni!

37. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 36. - Cilumiluci)
2010. aug. 18. 11:22

igen a folyadék rengeteget számít főleg ebben a melegben. Egyébként nem konkrétan rád gondoltam a lelki okokkal de biztos sok olyan is van :)

Sok sikert a diétádhoz! :)

36. Cilumiluci (válaszként erre: 35. - A6f6bb6c75)
2010. aug. 18. 11:20
Nem hinném hogy lelki okai lennének.Rendben vagyok lelkileg abszolút:)Engem nem is zavar egyáltalán mert nem megy nehezen amikor van,csak egyszerűen hetente ritkán kell.Viszont gondolom ez az oka a hízásomnak.Akkor most csak az egyiket fogom szedni,meglátom mire megyek vele.Mellette persze torna és kalóriaszámolgatás.Ja és sok-sok folyadék.Vettem update-s alma-zöldtea levet,az nekem bevélt régebben.
35. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 34. - Cilumiluci)
2010. aug. 18. 11:14
én sajnos nem tudok a választ de szerintem jobb ha 1xre csak az egyik :) egyébként általában a nők problémája székrekedés szerintem ennek lehetnek lelki okai is... mindenesetre furi :)
2010. aug. 18. 11:10

Megvettem a Reduce Weight-ot,be is vettem az elsőt,kiváncsi vagyok ,lesz e hatása.

Gondolom addig a szűztea kapszulát ne szedjem,ugye?

2010. aug. 18. 08:43

Sziasztok!

Nekem 0,5 kg ment le most 1 hét alatt, rengeteg mozgással, egészséges kajákkal, úgy hogy 6 után nem eszem. (1 nap csaltam, de csak dinnyét ettem)

Székrekedésre tutira bevált nekem a pu erh tea. Éhgyomorra. Nem olyan mint a szűz tea, ez teljesen más hatású.

Világ életemben székrekedéses voltam, de ez mindig használ. Amúgy állítólag segíti a zsírégetést is.

És persze liszt helyett zabot használok, ritkábban teljes kiőrlésű lisztet, amihez nagyon kell. Cukor teljesen eltűnt az étrendemből.

Habár egyszer olvastam egy esettanulmányt, hogy a light hizlal hosszú távon, mert az agy folyamatosan olyan ingert kap, hogy édes ízt érez, fokozott inzulint termel ennek hatására és persze nincs mit lebontani és így valahogy jobban raktároz a szervezet.

2010. aug. 18. 07:24

Sziasztok lányok!

Igen,én is látom ismerőst,aminek örülök.Viszont úgy látom én vagyok itt a legidősebb.Na nem baj.

Szép napot mindenkinek:)

31. Cilumiluci (válaszként erre: 25. - Corby)
2010. aug. 18. 07:22

Igen,5x kéne ennem nekem is,megpróbálom és a több folyadékot is mert nagyon-nagyon keveset iszom,talán 1 litert naponta.hashajtót nem szedek,szűzteát napi 1-et,de az nem nagyon hajt meg,így jó.

Azt hisztm ma veszek mégis Reduce Weight-ot,hátha beválik.

Mindenkinek sok sikert kívánok!

2010. aug. 17. 21:59
Sziasztok! új vagyok itt remélem nem baj ha bekapcsolódom én is :) Mindig az a 3-4kg a legnehezebb de tényleg... Mindig ügyelek h ennél több ne szaladjon fel rám de ezekkel annyit szenvedek. Egyébként anyagcserémen nekem segített a reggeli meleg citromos víz meg a szilvalekvár meg napi 5x kis adag. Egyébkétn rengeteg gyümölcsöt zöldséget eszem, sportolok és így rendben van az anyagcserém :)
2010. aug. 17. 21:55
Sziasztok. Székrekedésre van egy tuti "gyógyszerem". Algás ligetszépe kapszula, nekem ez jön be. Egészésboltponthun lehet kapni, olcsó, hatásos. Legalábbis nekem :) Kata, régen én is néztem a holdat. A hízó holdnál fogytam, a növőnél híztam :)
28. Kata75
2010. aug. 17. 20:40

Ismét itt, és látom gyűlik a csapat:) éééés ismerősöket is látok:) Sziasztok!:)


A kajálásomhoz még annyit, hogy pl. most hétvégén csirkepörit csináltunk, amihez én csak savanyúságot ettem, majd hétfőn főztem ki a szaftjához teljes örlésű tésztát.

Krumpliról könnyen lemondtam (jan óta szinte nem is ettem), én inkább tésztás vagyok.......

Rántott/natúr/grillezett húsokhoz/halakhoz nem szoktam semmi köretet enni, max.zöldséget, illetve barnarizshez, tésztához is azt. Szétválasztós diéta alapja.


Egyedül a hidegnapomon (semmit nem főzős:) szoktam konzervhalhoz teljesörlésű rozskenyeret enni, azt a nagyon magvas/nehéz fajtát.

Ma vettem észre, hogy elfogyott, így puffasztott búzaszeletet ettem hozzá.......elment:)


Még a fogyó/növő holdat szoktam nézni, és általában tényleg bejön a hatása. Legközelebb aug.25-től kedvez nekünk a holdállás:)

27. corby (válaszként erre: 24. - Totesz)
2010. aug. 17. 20:36
A vége a legnehezebb,én legalábbis úgy érzem.Főleg úgy hogy a párom sokszor mondja hogy neki így is jó vagyok.Kb most vagyok annyi mint anno,csak kissebb mell,kicsit nagyobb fenék.:S
26. corby (válaszként erre: 18. - Cilumiluci)
2010. aug. 17. 20:34
Nekem álltalában egy héten egszer van,de előfordult hogy két hét után mentem.Kb olyan volt mintha szültem volna......:S:S:S
25. corby (válaszként erre: 10. - Cilumiluci)
2010. aug. 17. 20:31

cilumiluci:Űdv a csapatban!

Én azt hiszem folytatom a kalória számolgatást.Napi 1200 kcal,és ezt 5 étkezésre fogom elosztani.

Nekem is lassú az anyagcserém.Én már sokmindent kipróbáltam,egyedül hashatjót nem.Eddig semmi nem segített,ezért én is várom az ötleteket.

24. Totesz (válaszként erre: 20. - Corby)
2010. aug. 17. 20:31

Köszike.

Hát igen nehéz,de nem akarom feladni,már feladtam egy párszor,most nem szeretném,úgyhogy kell a biztatás,de szerintem mindegyikünknek.

Én a rágótól mindig csak éhesebb lettem.

23. corby (válaszként erre: 8. - A14c035548)
2010. aug. 17. 20:29
Hajrá,üdv a csapatban!
22. corby (válaszként erre: 7. - Mkjudit)
2010. aug. 17. 20:27

Szia Judit!


Csak kitartás!!Nasi ellen szoktam inni vizet,vagy bekapok egy rágót.

21. corby (válaszként erre: 6. - 0ce06560c9)
2010. aug. 17. 20:26

Hajrá!!!!


Ügyik vagyunk,igaz??:d

20. corby (válaszként erre: 5. - Totesz)
2010. aug. 17. 20:25

Totesz!

Szia,örülök hogy csatlakozol te is.Neked is gratulálok a sikereidhez.Volt nekem is hogy megállt hetekre,elég elszomorító,de nem adjuk fel.Azért is indítottam el ezt a topikot ,mert úgy gondoltam hogy többen is vagyunk akik az utolsó kilókkal küzdenek,és így erősítsük egymást!Eggyütt könnyebb!

19. corby (válaszként erre: 4. - Kata75)
2010. aug. 17. 20:22

Kata,szerintem nagyon ügyes voltál.Én is tornáztam,most hogy a nagoybbik fiam itthon volt a nyáron sajnos nem mindig sikerült,és ezért sem megy le ahogy én szeretném.Nembaj szeptemrertől kezdődik az ovi,és uzsgyi torna.

Nálam főleg a csipő-fenékrészről kéne hogy lemenjen,és úgy gondolom hogy ez inkább tornával fog lemmeni.De nem adom föl.Én is ittam a szűteából,ittam mályva teát is,de semmi hatása nem volt.:s

Eredetileg 58 volt a cél,megelégednék én ezzel a 62vel is(talán az esküvőmön voltam ennyi)de az 55 is megfordult már a fejembe.:)

18. Cilumiluci (válaszként erre: 17. - Totesz)
2010. aug. 17. 20:16
Én 41 éves vagyok,állítólag ez a korral jár.Én sajna simán elvagyok nélküle 4 napig is.
17. Totesz (válaszként erre: 16. - Cilumiluci)
2010. aug. 17. 20:12
Pár éve én is szedtem szűztea kapszulát,gondoltam hatásos lesz,hát egyáltalán nem mentem többet wc-re,ellenben a barátnőm sokat járt,de csak 1-2kg-ot fogyott.Én sem járok minden nap wc-re.
16. Cilumiluci (válaszként erre: 15. - Totesz)
2010. aug. 17. 20:09

Igen,mondjuk én már nem is akartam tovább szedni,én úgy terveztem ennyi elég lesz a fogyáshoz,és úgy is lett.De most félek,hogy visszajönnek a leadott kilók.Nem eszem sokat,édességet sem,egy valami van amit nem kéne,napi kicsi fagyi.Egy olyan tölcséres jégkrém.De nem megyek mindennap wc-re.Erre naponta bekapok 1 szem szűztea kapszulát,de nem fogyok tőle.

Ezért gondoltam a Reduce Weight-ra.

15. Totesz (válaszként erre: 14. - Cilumiluci)
2010. aug. 17. 20:00

Hát igen az a gyógyszer sok mindenkinek bejött és használt,én nem ismertem nagyon csak miután betiltották,így én nem tudtam kipróbálni.

Most már ilyen "mankók" nélkül kell fogyni,de hát ez van.

14. Cilumiluci (válaszként erre: 13. - Totesz)
2010. aug. 17. 19:58
Én is olvastam róla.Reductilt szedtem 3 hónapig,amit betiltottak.Nekem nagyon jó volt,hatásos volt és nem volt semmi rossz hatása,amit dumáltak róla.Nem voltam tőle éhes,simán megálltam az esti nasikat is,és elég volt fele annyi kaja is mint előtte.kb.1200kcalon voltam,és szépen lassan hetente fogytam 1 kilót,később 50 dekákat.
13. Totesz
2010. aug. 17. 19:52

És milyen gyógyszerrel,ha megkérdezhetem?

Hú nekem a kalóriaszámolgatás nem megy,nincs hozzá türelmem mivel annyi utánajárással jár,hogy melyik étel hány kalória,és méregetni a kaját...nekem tök macerásnak tűnik,úgyhogy te nagyon ügyes vagy.

Én szeretem a zöldteát persze citromlével,nem volt rossz,sőt én ittam fehér teát is,az állítólag sok mindenre jó,na annak furább íze volt,de nem volt vészes.Régebben ittam Herbária elhízás elleni teát,na az borzalmas volt...fúj!!

Azt a RW-t nem ismerem,bár már itt valamelyik fórumon olvastam róla

12. Cilumiluci (válaszként erre: 11. - Totesz)
2010. aug. 17. 19:48

Bevallom,egy kis segítséggel,gyógyszerrel.És kalóriaszámolgatással,tornával.

Én nem bírok vizet inni,most zölteát iszom,borzalmas.

Gondolkodom a gyógynövényes Reduce Weight-on,talán segítene.

11. Totesz (válaszként erre: 10. - Cilumiluci)
2010. aug. 17. 19:42

Szia!

Nekem is lassú az anyagcserém,sajna.

Hát én megpróbálok odafigyelni,hogy mikor mit eszem,bár ezen azért néha elbukok,nem iszok cukros üdítőt csak vizet,vagy teát azt is csak citromlével,és tornázok,futok.Nekem az ivással is problémáim vannak,túl keveset iszok.

Hogyan fogytál le annyit? Egyébként nagyon ügyes vagy,gratula.

2010. aug. 17. 19:33

Sziasztok!

Csatlakoznék én is.Én a tavasszal lefogytam 15 kilót,ebből sajna visszajött mostanra 3 kg.Ti hogyan fogjátok csinálni,mit terveztek?

Tudtok valamilyen tanáccsal szolgálni?Nagyon lassú az anyagcserém is sajnos.

2010. aug. 17. 19:08
Én egy darabig eljártam konditerembe meló után ahol legfőképp futottam futópadon,nekem ez jött be.De kb. két hónapja nem járok,mert olyan meleg van sokszor délután,hogy nem bírtam,így itthon tornázok egyszer-kétszer esténként,de mostanában azt is hanyagoltam,úgyhogy újra neki kellene veselkednem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook