Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már 3 éve, hogy elváltak útjaink, 2 sráccal is megcsalt, amit nevetve vallott be, de én még mindig kimondhatatlan dühöt érzek fórum

Már 3 éve, hogy elváltak útjaink, 2 sráccal is megcsalt, amit nevetve vallott be, de én még mindig kimondhatatlan dühöt érzek (beszélgetős fórum)


27. kriszta773 (válaszként erre: 9. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 12:42
hát ha azért dühöngsz, mert 18 évesen egy csaj átvágott, az elég problémás. nem baj az, ha dühös vagy rá, az érthető. de talán le kéne szoknod a nézegetéséről, mire jó az? biztos vannak nála jobb csajok is mindenféle szempontból, azokat kéne stírölni :)
26. ina87
2015. jan. 27. 11:22
elöször is hogy tudj egy másik akpcsolatot ki alakitani aozza multat teljesen le kell zárni persze az igy nehézkés lesz h még mindég dühöngsz amiért azt tet veled amit,a mult az már elmult de a jövödet te alakitod ki tehát inkább ismerkedj m it boszut foralj
25. artmami (válaszként erre: 21. - 25800e2d09)
2015. jan. 27. 11:14

Az, hogy segítségre szorul, azt nem vitatom, mert olyan utcába navigálta magát, amiből egyedül elég nehéz kijönni.

De sajnos ez nem kor függő. Illetve csak részben.

Ismerek 30-40-es férfiakat akik ugyan így picsognak és telesírják a világot a bánatukkal, vagy pusztítják magukat egy "szemét" nő miatt, aki valószínűleg már nem is emlékszik rájuk.

Sajnos az internet és hogy ez által bárkinek be lehet kukucskálni a szobájába, nagyon ártalmas lehet, főleg annak aki nem tudja megállni.

És azt jól látod, hogy egy ilyen történetben benne lehet a tragédia.

Majdnem minden napra jut, egy féltékenységből, megalázottságból ölt "hősszerelmes"… aki az esetek 90%-ban férfi szerű lény :)

24. vanjobb (válaszként erre: 1. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 10:56
Az energiádat próbáld másba áthelyezni, pl. vállaj plussz munkát és azon gondolkozz mit veszel az összegyüjtött pénzen, vagy sportolj többet.
23. d1e807c461 (válaszként erre: 4. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 10:29

állj le a kémkedéssel! :D

ez az első, amit meg kell tenned.

ezzel csak hergeled magad, szóval STOP! :D

22. Lauesz (válaszként erre: 1. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 10:28
Figyelj papa, ha nagyon gyorsan nem fogod kiverni a buksidból bele döglesz!!!!!!!!!!! Meg csalt két pasival oszt akkor mi van, lépj, ismerkedj, barátkozz, oké hülyén hangzik de vannak társkereső oldalak, regisztrálj..Nem tudom, hogy nézel ki de mindenkinek meg van a párja.....nekem már csak elhiheted..:)
21. 25800e2d09 (válaszként erre: 16. - Artmami)
2015. jan. 27. 10:23

Valóban, csakhogy az ilyenek mint ő követnek el csúnya dolgokat és kivetítik arra akik kiváltották saját gyengeségüket.

Ami néha odáig fajul hogy, le sem írom. Itt a lány nem hibás, kilépett egy valószínűleg értelmetlen kapcsolatból. A srác 20 éves, ergo gyakorlatilag gyerek.. Az ego sokkal jobban irányítja mint később (remélhetőleg) de ezért írtam hogy orvosi segítséget kellene kérnie. Nem rossz ember csak még nagyon éretlen.

20. 18f139611b (válaszként erre: 16. - Artmami)
2015. jan. 27. 10:12
Teljesen egyetértek Veled!
19. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 10:04
Menj orvoshoz.. Viccen kívül... Ez beteges.
18. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 08:35

Már az első 2 hozzászólásod alapján azt gondoltam, hogy bármire képes lennél. :S - s, ahogyan olvastam tovább be is bizonyosodott, hogy ez így van. :(

Viszont az már egy jó pont, hogy felismered ezt a problémát és segítséget kértél! Viszont az, hogy a beszélgetés után felerősödött benned ez az érzés, számomra azt jelenti, hogy nem a megfelelő szakembert választottad, nyugodtan menj el másikhoz is, ill. egy pszichiáter tanácsát is kikérhetnéd!

Valószínűnek tartom, hogy marha nehéz, de ne foglalkozz az ő dolgaival, mert így nem lehet túllépni valakin. Nagyon fiatal vagy! Rengeteg kapcsolatod lehet még...., viszont most a barátaidra van szükséged, az ő társaságukra és járj el szórakozni, nem kell feltétlenül ismerkedni, de ha úgy hozza a sors ne hagyd ki a lehetőséget, akár flörtölés szintjén sem. :)

Hidd el, minden ember átélt már ilyet vagy ehhez hasonlót!

2015. jan. 27. 07:58
Valószínű, hogy így van...
2015. jan. 27. 07:05

Csodálkozom, hogy nem tudtok olvasni a sorok között. A topik indító nem a lányon nem tud túllépni hanem seját hiúságán.

Azon a csúfságon ami vêle történt, hogy megcsalták.

Nem is egyszer… Romokban az önbecsülése és ilyenkor két dolgot tehet az ember. Feláll, nem néz vissza és átgondolja, hogy ő maga mit hibázott, hogy egy olyan ember játékszere lett, aki könnyedén átláp rajta, átveri. Vagy elkezdi megtalálni azt akit utálni lehet, aki iránt haragot lehet érezni, aki a hibás lehet. Ebbe szépen bele lehet csavarodni, de úgy, hogy közben nem kell szembenézni magunkkal, hiszen mi csak áldozatok voltunk…És lehet cipelni ezt a terhet még jó sokáig és vinni magunkkal a következő kapcsolatunkba, vadul sajnálva magunkat.

Férfiatlan és gyenge. Ha a kapcsolatban is ilyen volt én is megcsaltam volna… Most meg megy a rinya..

15. Yaweb
2015. jan. 27. 06:09

Szerintem az el bem mondott szo vagy tett meg tud fajni evek utan is. Volt egy kapcsolatom 10 lassan 11 evvel ezelott. Miatta "menekultem" kulfoldre. Mar hazas vagyok 7 eve. 2 gyonyoru fiugyermek anyukaja de ha hazajovok akkor ugyanugy belemnyilalnak az emlekek. Ha meglatom mar nem erdekel de nagyon bant, hogy ugy elbant velem akkor :-(

Vannak dolgok amiket az ember maskepp csinalna akkor talan jobb lett volna de nem szabad a multban elni. El kell engedni azt. Most itthon vagyok egy par honapig a gyerekeimmel es most fwl tudtam dolgozni ezt az egeszet. Nem szerelmes vagyok a fiuba hiszen imadom a ferjem es boldogok vagyunk, csupan azt nem tudtam feldolgozni, hogy engem is megcsalt, sot nemi betegseget is adott az a fiu :-(

2015. jan. 27. 05:09
Nem tudom.
13. Perla del Mar (válaszként erre: 9. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 00:47

Megcsalt és még röhög is rajta? Az ilyen lánnyal nem érdemes foglalkozni. Arra sem méltó, hogy egy könnycseppet ejts érte vagy bosszankodj rajta! M (Fordított esetben is ez gondolom, tehát ha pasi tesz ilyet a barátnőjével)

Mondani könnyű, de próbálj egy kedves tisztességes lányt keresni helyette. Nem minden lány ilyen hidd el!

12. *virág (válaszként erre: 6. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 00:44

Gondolj arra, hogy a világ leg szexisebbjeit is megcsalják.

Az, hogy kinek miért múlik el a vonzalom, az valamilyen kémiai dolog.

Vegyél erőt magadon, és bírd ki, hogy egy hétig nem nézel utána - meglátod, hogy milyen nyugodt leszel. Önuralom az egész, a sértettségen túl kell lépni. Sokkal, de sokkal nagyobb megaláztatásokban lesz még részed ebben az elátkozott világban!

2015. jan. 27. 00:40

Hasonlo az en tortenetem is,mis is kb 3-4 eve mentunk szet exemmel,bar en szakitottam,de akkor amikor kimondtam csak duhos voltam,aztan vissza vontam,de o szunetet kert.

Aztan a szunet szakitassa valt.1 het se telt el,a szemembe mondta h megismerkedett vmi csajjal es h csokoloztak meg bla bla...

Nem hittem el,hiszen 3 evig voltunk egyutt....


Elvaltak utjaink,szenvedtem,sokat,Nagyon sokat.


Utolag az is kidrult h az,, uj,, csaj volt a szeretoje.

Honapok ota!!!!!


Ezt se tole tudtam meg,hanem az anyja mondta el vmi oszintesegi rohamaba.



De...lezartam.

Fajni mar nem faj,csalodottsagot meg a mai napig erzek mert gerintelen fereg volt.


De uj eletem van,volegenyem es egy lassan 3 eves kapcsolatom..azaz a 3 eves kapvsolatom a volegenyem.:))))



Ne tedd tonkre magad.

Ilyen az elet...mindennek oka van.;)

10. BESTia ☺ (válaszként erre: 9. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 00:36

Azt mondják, hogy a haragot és a szeretetet (szerelem) egy hajszál választja el egymástól.

Először meg kell bocsájtanod neki, aztán fel tudod dolgozni a történteket.

Az, hogy "nem tudom, hogy túl akarok e", azt jelenti, hogy nem is szeretnél ezen túllépni. Tehát ez valamiért jó neked, lehet tudat alatt.

Hosszú idő ez a 3 év, keresd meg magadban, ez idő alatt miért nem tudtad elfelejteni.

2015. jan. 27. 00:12
Segítséget akarok, olyan embereket akarok akik szintén átmentek ilyenen. Mert már nem tudom mit csináljak. Egyik nagy lehetőségem is elszalasztottam emiatt, és itt állok 21 évesen, a nagy semmiben. Csak forr bennem a düh, már teljesen kifordultam magamból.
8. BESTia ☺ (válaszként erre: 6. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 00:11

Miért jó neked, hogy kínzod magad?

Akkor miért indítottál topikot?

7. floracska (válaszként erre: 6. - 9dbe479d98)
2015. jan. 27. 00:08

Bár engem nem csaltak meg, de az első szakításunk után rögtön nekiállt más nőt fűzni az ex, a mostani szakításunk után meg szintén már más nővel kavar.

Én tudom, hogy nehéz tovább lépni, de ezzel csak magadat kínzod. Én sem tudom szavakba önteni, mekkora fájdalmat érzek, de tudod az élet megy tovább. És valahol vár ránk egy olyan ember, aki majd megbecsül, és szeretni fog. Ne hagyd, hogy egy ember miatt elsuhanjanak feletted az évek.

2015. jan. 26. 23:57

Nem tudom, hogy túl akarok e.


Nagyon megsértett, és nagyon megszégyenített azzal, amit tett. Ez betűkkel leírhatatlan mennyire. Sokszor már félek magamtól, mert néha olyan haragot érzek, hogy bármit képes lennék megtenni...


Azóta senkivel nem tudok kapcsolatot kialakítani, mert csak ez van a fejemben.

Már voltam pszichológusnál is, de csak még jobban erősödött ez az érzés...

5. BESTia ☺ (válaszként erre: 4. - 9dbe479d98)
2015. jan. 26. 23:53
Ezzel csak kínzod magad, mintha szándékosan nem szeretnél túl lépni. Ha elhatároztad, hogy lezárod a múltat, akkor kezdd azzal, hogy nem nézegeted naponta az oldalát a facebookon.
2015. jan. 26. 23:50

Olyannyira mély, hogy még mindig napi szinten nézegetem a facebookját, ismerősei facebookját, hogy találok e róla képet, és eközben elképesztő düh forr bennem, majd szét robbanok.


Nagyon rossz!!!


Emiatt már több lányt is visszautasítottam...

2015. jan. 26. 23:49
Szerintem te nem vagy túl rajta,mert a büszkeséged csorbát szenvedett.Nem tudsz átlépni,mert a hited is megingott.Kapcsolatot csak úgy tudsz újra létesíteni,ha tudsz új lapot nyitni,viszont ezt csak te tudod elérni,hogy bizalmat szavazol az új kapcsolatnak.Mély lehet az a seb amit kaptál,de meg fogsz gyógyulni.Drukkolok,hogy sikerüljön.
2015. jan. 26. 23:36

senkim.


Mit tegyek hogy elmúljon???

2015. jan. 26. 23:35
Már 3 éve, hogy elváltak útjaink, 2 sráccal is megcsalt, ami nevetve vallott be, de én még mindig kimondhatatlan dühöt érzek. Azóta nem volt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook