Mánia (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. dd9dec5381 (válaszként erre: 81. - Throne3)
2019. febr. 25. 18:03

Olyan ez mint a kézírás, hiába próbálja az ember torzítani, aki ért hozzá, rájön kihez tartozik.

VE ehhez nem elég fegyelmezett és kifinomult, de meg van győződve saját zsenialitásáról. A nagy provokatőr! :)

82. Winifredd (válaszként erre: 30. - Nyamitörp)
2019. febr. 25. 16:01
Ez exem apja is azert kezdet zaklatni, mert annyira szeret, es a baratom akar maradni :/ Hat, nem tudom, kinek kellene olyan barat, aki azzal zsarol, hogy kirugat a munkahelyedrol meg a lakhelyedrol, ha nem talalkozol, es beszelsz vele akaratod ellenere.
81. throne3 (válaszként erre: 79. - Dd9dec5381)
2019. febr. 25. 15:11

Dehogynem ő.

(1) Éppen akkor tűnik fel, mikor a Mo-Ma nevű egyértelműen Versember nick kivívja a közharagot, (2) minden szempontból VE-t megidéző hozzászólással indít, (3) azóta meg csodák csodájára elfelejt magyarul; összevissza rakosgatja a szavakat, meg az írásjeleket - mindezt persze azért, hogy ne tűnjön fel, hogy ő az.

80. throne3 (válaszként erre: 76. - Lávli)
2019. febr. 25. 15:00
Nem tudom miért csinálja. A földönkívüli, aki tanulmányoz minket magyarázattól kezdve a többszörös személyiségzavaron át egy bebukott fogadásig számtalan minden elképzelhető.
79. dd9dec5381 (válaszként erre: 75. - Throne3)
2019. febr. 25. 07:58
Lassan én is mindenhol őt látom, olyan mint valami ragály. Ha TI nem is ő, de tuti valami tanítványa. :D
78. dd9dec5381 (válaszként erre: 68. - Krisztiana)
2019. febr. 25. 07:31

Gondolom te már a suliban is a tanárok kedvét lested a szavaik helyett, különben tudnál szöveget értelmezni. Ha valaki azt írja hogy na éppen olyanom nincs, az azt jelenti hogy tökéletes? Nem pont azt, hogy más van, de ez pont nem?

Ne válaszolj, a kérdés költői volt.

77. Krisztiana (válaszként erre: 74. - Amaunet)
2019. febr. 25. 06:44
Tiszteletben van tartva a magánélet, ezzel nincs gond, csak azzal hogy nem mindig van beülni idő de beszaladni párperc erejéig akad akad... szóval az együtt lenni is néha nehéz megoldani, nem hogy beüldögélni, volt olyan barát akivel 2 év kellett hogy végre találkozzunk, mert nem tudtuk összehozni egyszerűen mert nem egyszerű az élet...
76. Lávli (válaszként erre: 75. - Throne3)
2019. febr. 25. 00:53
Értem. Akkor ez azt jelenti, hogy valamiféle mániát vélsz felfedezni VE életében?
75. throne3 (válaszként erre: 56. - Lávli)
2019. febr. 25. 00:28

A paranoiás azt hiszi, hogy nem paranoiás, szóval ne tőlem kérdezd, hogy paranoiás vagyok-e.

De komolyra fordítva a szót, az utóbbi időben néhány, különböző profilokhoz köthető hozzászólásról egyértelműen lerítt számomra, hogy Versember írta. És ezek között volt több éves, 1000 feletti hozzászólással rendelkező profil is. Pedig nem vadászom ezekre, és alig van topik, amibe egyáltalán belekattintanék.

Lassan nem is az lesz a kérdés, hogy melyek Versember profiljai, hanem az, hogy melyek nem.

74. Amaunet (válaszként erre: 69. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 18:52

Odafigyelek a barátaimra, de ez nem azt jelenti, hogy sülve-főve gerilla meglepetésekkel bombázzuk egymást.:)

Meghallgatom őket, ha összefutunk beülünk valahová dumálni. Ha kérik a segítségemet, szívesen segítek. A barátaimnak bármit, bármikor.

De sosem állítanánk be egymáshoz hívatlanul, max. nagyon sürgősségi esetben.

Mindenkinek megvan a magánélete és ezt kölcsönösen tiszteletben tartjuk.

73. Guruljka (válaszként erre: 70. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 18:35

Az eredetileg felvetett kérdésedre talán inkább abban van a válasz, hogy nem mindenki kedveli, ha a munkahelyén belibeg akár egy barát vagy rokon, messziről ölelésre tárva karjait.

Nekem eddig nem volt ilyen "bohém" munkahelyem, ahol ez ne megütközést váltott volna ki. De én magam is kővé dermednék, mert introvertált vagyok, nem szeretem a harsány dolgokat.

Még azt sem, ha egy kolléga akar nagyon barátkozni munka közben.

72. unom (válaszként erre: 70. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 18:33
Magyar nemzetiségű is? Csak mert olyan lenézően írtál rólunk.
71. unom (válaszként erre: 67. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 18:32
Inkább milyennek képzeled őket.
70. Krisztiana (válaszként erre: 62. - Bless the child)
2019. febr. 24. 18:08
Magyar vagy nem magyar ez itt a kérdés... :), de igen magyar állampolgár vagyok ahogy uniós is...
69. Krisztiana (válaszként erre: 63. - Amaunet)
2019. febr. 24. 18:06
Nem betegség, csak odafigyelés, kedveskedés, törődés de lehet kicsit igen mániásan figyelünk egymásra és ezért gondoltam mániás szóval kezdek erről írni vagy bármi féle hasonló dologról, hobbi vagy gyűjtés, félelem vagy bármi ami kicsit túlzó és az évek alatt úgy gondolja az ember... Szóval jó indulatú egy társaság és nem szeretethiányos inkább vidám és a szürkeségből az unalomból és a nehézségektől kicsit elragadó fillinggel bír az egész.. Mentális betegségben senki se szenved, ez azért kicsit sértő. Sőt ez negatív hozzá állás... Sajnálom nem talált egyikünk se mentálisan beteg. :D
68. Krisztiana (válaszként erre: 64. - Dd9dec5381)
2019. febr. 24. 18:01
Én ugyan nem írtam, olyat hogy bárki is sz.r lenne ezt a kifejezést nem használnám mert még a negatív véleményezésből is lehet tanulni, inspirálódni. Örülök hogy tökéletes vagy és nincs semmi, hobbid, beidegződésed vagy esetleg " mániád" mert ugyebár ez a szó nem feltétlen betegségre vagy túlzásra utal, esetleg csak egy szó ami arra utal hogy gyakrabban csinálunk valamit mint az átlag, de semmi gond építő jelleggel olvasgatom amiket kommentelnek tanulok is belőle.
67. Krisztiana (válaszként erre: 60. - Unom)
2019. febr. 24. 17:57
Mindenki másképp gondolja igen, köszönöm nagyon jól tudom hogy életünk végéig tanulunk.. Rendben te úgy gondolod szánalmas, de azt is elismerem lehet hogy hozzád képes buta vagyok mert én nem unatkozom.... és nem bizonygatok csak kezdtem egy témát és igen lenyűgöz amit olvasok, hogy milyenek is az emberek...
2019. febr. 24. 16:40
Hát én már csak ilyen befelé forduló vagyok és nem igazán szeretem ha ölelgetnek a szűk családon kívül. Én sem ölelgetek leszámítva 3-4 embert.
2019. febr. 24. 14:58

Tényleg mennyire különbözőek vagyunk, mi emberek.

Én speciel örülnék, ha a barátnőm meglepne - akár a munkahelyemen is, ha nem zavar a munkában - váratlanul.

Elvileg mindenkinek van ebédideje, tök jó lehet, ha egyszer csak érkezik egy kedves társaság, akivel megiszok egy jó kávét, közben dumcsizunk.

És én is szívesen lepem meg a szeretteimet kisebb ajándékokkal.

Az igazán közeli barátnőmmel pedig simán puszi/ölelős kapcsolatban vagyunk.

Sajnálom, hogy az életvitelem miatt keveset találkozunk.

64. dd9dec5381 (válaszként erre: 59. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 14:46

Nincs itt senki kiakadva, csak kissé kavarodnak nálad a dolgok, a 35. hsz-ban te magad ismered el a viselkedésed túlzó jellegét, ezzel is megmagyarázva a topik címét, aztán mostanra neg mi lettünk a szar magyar mentalitással megáldott kötözködők...

A kérdésed valóban arra irányult eredetileg, kinek milyen mániái vannak, nos, éget a vágy hogy színt valljak, de ilyenem épp nincsen.

63. Amaunet (válaszként erre: 59. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 14:45

Isten ments egy ilyen baráti társaságtól!:)

Azt gondolom, hogy szeretethiányos egy csapat lehet.


Vajon nem hozza zavarba a másikat a nyilvános ölelgetés, a "megjelenek a munkahelyén" meglepetés?


Inkább gondolom ezt már álságosnak, mint szívből jövőnek. Már ha mániaszerűen műveli valaki. De az is lehet, hogy mentális betegség.

62. Bless the child (válaszként erre: 58. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 14:41
Te nem lenni magyar?
61. selena78 (válaszként erre: 59. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 14:35

Nekem remek a kapcsolatom a barátaimmal, szomszédaimmal, úgy általában az emberekkel, de például nem szeretem ha megölelgetnek. Én is csak a gyerekeimet ölelgetem. Meg az unokámat.


Azt sem szeretem ha valaki csak úgy beállít bejelentés nélkül. Meglepetésként.


Mondjuk, nem is állít be senki, mert úgy nevelték őket, hogy ne tegyék. Aztán meg kaput sem nyitok, ha nem tudom ki csenget.

60. unom (válaszként erre: 58. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 14:29

Neked is van mit tanulni.

Neked ez bejön, másoknak nem.

Hallottál már arról, hogy nem mindenki egyforma?

A magyarozásod meg szánalmas, a butaaágod bizonyítéka.

59. Krisztiana (válaszként erre: 57. - Selena78)
2019. febr. 24. 14:21
Nem érdekel Amerikai szokás,s a filmekből se szoktam koppintani ez magától alakult ki, közöttünk nem csak én csinálom nem csak az én szokásom, mániám egyébként....És nem bulizásról van szó ha csak megölelgetsz valakit és pár barát társasággal viszel neki ezt azt.. nem is értem miért pont ezen vannak egyesek kiakadva. Szerintem nagyon jó dolog ha egymással jó a kapcsolatunk és tudjuk mikor esik a másik ismerősnek barátnak egy kis odafigyelés ennyire egyszerű az egész.
58. Krisztiana (válaszként erre: 55. - Fidel)
2019. febr. 24. 14:19
Nem kell kérdezősködnöm ők is szokták ezt csinálni és bejön... Jó érzés a másik embertársunkat kedvelni és nem feltétlen mániákus dolog... és nem mindig.. hanem időnként mikor tudjuk hogy ez jólesne neki. Ennyire egyszerű, hát Magyar mentalitás azt látja és szűri le ahogy a hozzászólásokból érzékelem hogy ez nem jó dolog... van mit tanulni még sok sok embernek!
57. selena78 (válaszként erre: 48. - Krisztiana)
2019. febr. 24. 13:52

Igen, én például utálom a meglepetéseket. Az amerikai filmek tele vannak ilyen "meglepetésbulikkal". Még nézni is rossz. Nem hajtanám ki a vendégeket, mert udvarias embernek neveltek, de később elbeszélgetnék a szervezővel, és tutti, legközelebb kétszer is meggondolná, mielött ilyenre adja a fejét.


Vannak furcsa szokásaim, de azokkal nem zaklatom az embertársaim. Az egyik ilyen furcsa szokásom mindjárt az, hogy rosszul vagyok a túlzásoktól.

56. Lávli (válaszként erre: 52. - Throne3)
2019. febr. 24. 07:31
Ne nevezzük ezt inkább paranoiának? 😀
55. fidel (válaszként erre: 43. - Krisztiana)
2019. febr. 23. 20:10

Legalább van önkritikád! Míg nem mész senki agyára a "mániákus" ? szereteteddel?

Szerintem a szeretteid ,barátaid között kérdezösködj,hogy náluk hol a türéshatár és ne elégedj meg azzal a fránya toleranciával!

Vannak napok,mikor szüksége van vagy

.

lehet,lenne , valakinek erre,de nem mindíg és föleg a nem mindígen van a hangsúly!

54. Guruljka (válaszként erre: 51. - Birebora)
2019. febr. 23. 20:00
én sem szeretném. Nem a szeretetre asszociálok ebből, hanem valami amerikai comedy- jelenetre.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook