Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mane hajdúsító spray tapasztalatok? fórum

Mane hajdúsító spray tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


13. Qksika (válaszként erre: 10. - Anda39)
2018. júl. 10. 11:47
De, próbáltam és azóta is használom! Megfelel?!
12. b489973a29 (válaszként erre: 11. - Anda39)
2013. nov. 5. 17:09

Szia,én most vettem:-)

Baromi drága sajnos,de azt hiszem megéri. Azért csak hiszem,mert úgyis csak később fog kiderülni,nincs-e neki valami mellékhatása,fokozottabb hullás,vagy viszketés.

Tényleg működik,nem ámítás nem csalás. Amikor kifújom akkor ködszerűen,permetszerűen jön ki belőle a anyag,nem is látszódnak az apró szálak. Vigyáztam,hogy ne menjen a fejbőre.

Nem sokat használtam,2 helyen kell amúgy,mert ott foltban elég ritkás a hajam,szépen eltűnt a hiányos terület. a hajszál lesz tőle vastagabb,így alakul l a dúsabb hatás.

Kicsit mattos lesz,nem olyan fényes ,mint ált. a haj,úgyhogy szerintem a másik rögzítőt fogom beszerezni a fényrögzítőt legközelebb.

11. Anda39
2013. okt. 26. 07:05
Még egy észrevétel: megnéztem a videót, és ugyanazt tapasztaltam, amit egy másik ilyen terméknél: amikor ráteszik a hajra az anyagot, egyre homályosabb lesz a kép, és nem tudom alaposan megnézni, tulajdonképpen hogyan is néz ki a haj tőle...miért kell így trükközni?
10. Anda39 (válaszként erre: 5. - Qksika)
2013. okt. 26. 06:59

Qksika, hiszen te sem próbáltad, csak tudsz valakit, aki használ valami ilyet...mi a különbség kettőtök között? Semmi! :) Te sem vagy hitelesebb már ne haragudj, mindenféle bántás nélkül.

Azért jöttem ide, hátha kapok tényeket, de azt éppen nem sikerült senkinek írni, egy darab hozzászólás érkezett, aki használja, de semmit nem ír, ami érdekelné a fórumozókat, úgyhogy nem lettünk okosabbak.

2013. okt. 24. 21:56
Én megrendeltem, megkaptam és használom. Semmi gondom nincs vele.
8. Qksika (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2013. febr. 7. 18:25
OK, elhiszem, hogy a hozzászólásod előtt mindent elolvastál, megnéztél, sőt tanulmányok tucatjain rágtad át magad, de akkor honnan vetted, hogy befesti a fejbőrt?! Nem kennéd a fejedre. És?!
2012. dec. 28. 23:48

Kipróbáltam, becsapás az egész.


Volt egy rozoga mosógépem és befújtam ezzel a spray-el, mégsem lett belőle Hajdú.

6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Qksika)
2012. dec. 28. 13:42

Nem szokásom olyan dolgokba vele vakkantani, amiről lövésem sincs ;) Utána néztem, megnéztem a youtube videokat is, sőt az ajánlott weboldalt is átolvastam.


Ennek tudatában írtam, amit írtam. Az összetevőkről mélyen hallgatnak, én nem kenném a hajamra.

5. Qksika (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2012. dec. 28. 12:19

Nagyon rosszul nézed, ha egyáltalán megnézted és úgy mondasz véleményt, hogy el sem olvastad ami elérhető, csak találgatsz, nem tudsz róla semmit.

Ez egy olyan hajdúsító, amely optikailag növeli a haj mennyiségét, mikroszálas, hajra tapadó anyaggal vastagítja a hajszálakat, majd ezt az anyagot a második spray fikszálja és így éri el a haj tömmegének látszólagos növekedését. Nem festi be sem a hajat, sem a fejbőrt, teljesen ártalmatlan. Azért lehet kismillió színben kapni, hogy akinek szőke a haja, az szőke anyagot fújjon magára és ne hupikéket.

Nem titkolják, hogy nem nő ki tőle a haj, nem hajnövesztő, nem orvosság, nem csodaszer, ez azonnali hajdúsító, mosással eltávolítható. Akinek nincs türelme megvárni, amíg 10év alatt majd pelyhedzik a haja a ricinustól, meg a nem létező, megritkult haja gyönyörű lesz a kókuszolajtól, annak azonnali segítség.Látszólag lesz haja, csak meg kell nézni a videókat, nem kell hozzá szakértőnek lenni. Ott kiderül minden.

Én még nem próbáltam (kacérkodom a gondolattal), de egyik unokatestvérem (nő!) Ausztráliában használja (ezt vagy valami hasonlót), mert idősebb korára nagyon ritka lett a haja, ez nagyon zavarja, abban nem reménykedhet, hogy valamikor is dúsabb lesz,a fodrásza javasolta és ezzel nagyon sokat javít a külsején, mert még ma is, 66éves korában is nagyon csinos, sportos, elegáns, 15évet letagadhat és nagyon hiú is. Remekül néz ki! Egy próbát szerintem mindenképpen megér. Ha kipróbáltam, jelentkezem újra, bár valószínűleg ezt soha senki nem fogja már itt olvasni. Csak azért írtam le a vékeményem, mert minden információ nélkül találgatásokkal traktálni a tanácstalan érdeklődöket nem szerencsés.

2012. okt. 5. 12:01

Ahogy nézem ez valami púderszerű dolog, ami megfesti a fejbőrt, így tünteti el a hajritkulás és a kopaszodás nyomait. Biztos, hogy nem egy haj-, és fejbőr barát cucc.


Nézd meg a ricinus olajat topicokat, sok hasznos tanács van benne. lukreciakencei.hu oldalon is találsz természetes megoldásokat.

Én a kókuszolajra esküszöm, gyönyörű lesz tőle a haj. Tele van a net infoval.

3. Aquatica (válaszként erre: 1. - Girl94)
2012. okt. 4. 21:40

csinálj volumen növelő dauert, ez egy kímélő eljárás, nem olyan mint a rendes dauer.

nagy vastag csavarókkal csinálnak neked hullámokat a hajadba. nagyon szép és dús hatása van.

2. Aquatica (válaszként erre: 1. - Girl94)
2012. okt. 4. 21:37
én tuti nem rendelném meg :P
2012. okt. 4. 18:51
Van aki tudna bármiféle tapasztalatot írni e spray használatáról(+fixáló spray)? A lényege hogy optikailag dúsabb hatású lesz a haj és hipoallergén termék. Kopászodásra hajlamos valamint vékonyszálú hajúaknak ajánlott. Én még csak 18 éves vagyok, úgyhogy nem érint az előbbi probléma, csak az zavar, hogy vékonyszálú, és nem túl sok hajam van. Rengeteg módon próbáltam már dúsítani, mert nem mutat sehogy ha lelapul, időnként szívem sincs tupírozni, meg lakkozni tudván, hogy néhány óra múlva úgyse lesz már semmi belőle, és még a hajamnak is ártok vele. Elolvastam erről a termékről amit csak írtak, és jónak tűnik. Ha valaki próbálta mennyire találta drasztikusnak, és bevált akár több napig is? A legjobb az lenne ha csak ezt kéne ráfújnom és mást nem is kéne a hajammal csinálnom, máris jó formású lenne, de ez lehet ez túl nagy kérés:D Valahol mégis csodát várok, nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a termék:) Az egyik probléma hogy drága( kb 11.000 Ft postaköltséggel és fixáló sprayvel együtt, ez pedig muszáj, mert ez akadályozza meg hogy a festék leolvadjon)valamint a színskála nem túl jó, mivel az én világos barna hajszínemnél világosabbnak tűnik az ott feltüntetett szín. (további infó: www.suruhajat.hu) Remélem ír aki tud valamit. Előre is köszönöm.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook