Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulaműtét előtt közvetlenül megvizsgálnak? fórum

Mandulaműtét előtt közvetlenül megvizsgálnak? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 22. 13:31
Majd szólok neki, hogy mi a helyzet, aztán majd kiderül. Nem fáj a torkom, csak a mellkasom fáj középen egy kicsit, ha lélegzem.
7. globus (válaszként erre: 3. - Scarlet001)
2017. jan. 21. 13:02

Ha mondjuk a műtét napján még csak oké, de másnapra belázasodsz (a betegséged miatt), akkor őrüljön meg a gégész, hogy mit csináljon veled?

Ne bonyolítsd az életed.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2017. jan. 21. 12:25
A te érdeked a műtét elhalasztása. Amúgy az orvos sem hülye, látni fogja, ha tényleg bajod van.
2017. jan. 21. 12:15

Szólj az orvosnak előtte mindenképpen. Bár pontosan nem emlékszem, nálam hogy volt, de biztos kavargott bennem is valami, mert nem volt olyan hónap, hogy ne fájt volna a torkom.

Én mondjuk pont emiatt nyáron vetettem ki, de elhiszem, hogy minél előbb szeretnél túl lenni rajta.


Mennyire érzed magad rosszul? A torkod fáj?

4. rinike (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2017. jan. 21. 10:48
A férjemnek február 1-jén lesz a mandulaműtéte. Ő is beteg jelenleg. A férjem még reméli, hogy a műtétig meggyógyul, de meg fogja mondani, hogy beteg volt.
2017. jan. 21. 10:22
És ha van valami bajom, és nem műtenek meg, akkor ismét várhatok majdnem 1 hónapot a következő műtétig?
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2017. jan. 21. 10:11
Ha elmondod nem érzed jól magad, akkor valószínű, ha nem panaszkodsz, gondolhatják az eredményeid alapján, hogy jól vagy.
2017. jan. 21. 10:04

Mandulaműtétem lenne jövő héten. Csütörtökön vettek tőlem vért, és vittem vizeletmintát. Hétfőn kell mennem az altatóorvoshoz, kedden meg már lenne a műtét.


Eddig egészségesnek éreztem magam, de tegnap óta nem. Szerintem elkaptam valamit.

A műtét előtt közvetlenül megvizsgálnak, hogy rendben vagyok-e? Mert úgy hallottam influenzajárvány van, és nem akarom, hogy gond legyen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook