Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulagyulladás és fülzúgás - összefügghet? fórum

Mandulagyulladás és fülzúgás - összefügghet? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 28. 15:58
azért teszteltem-pisszegtem neki halkan úgy hogy nem látta-kíváncsi voltam észre veszi, de meghallotta és rám nézet.így megnyugodtam.
2009. okt. 28. 15:57

mi is megijedtünk-de elmúlt.ha tartósan maradt volna biztos megint a dokinál kötünk ki.

meg azért is mert ez most először fordult elő-illetve most már tudja mondani ha baja van.

2009. okt. 28. 15:55
Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam,mert nagyon ijesztő látni,ahogy fürkészi a számat,hogy mit is mondhatok.
3. ében11 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. okt. 28. 15:48

igen.

most itthon vagyunk, neki is a torka-mandulája volt piros meg lázas is volt.és az első napokban észrevettük hogy nem hall rendesen-szólt hogy a tv-nek nincs hangja.

kapott antibiotikumot, fülét nézték mert fájlalta de mikor megnyomkodták meg se rezzent szóval az nincs neki begyulladva.sós oldattal fújtuk az orrát-meg kiszívtuk neki utána nasivin orrspray.most már rendben van nem panaszkodik-lehet csak bedugult neki-mert az enyém még nem tudja kifújni rendesen.

és van audispray-én azzal tisztítom a fülét.

2009. okt. 28. 15:36
Igen, sajnos összefügghet.
2009. okt. 28. 15:32
6 éves kisfiamnak mandulagyulladást diagnosztizált a gyerekorvos.Ezzel egyidejüleg észrevettem,hogy a gyerek nem hall rendesen,mindig visszakérdez és szinte figyeli a számat,hogy mit mondok neki,és azt mondja,hogy valami zúgást is hall a fülében.Tapasztalt már valaki hasonlót?A két betegség összefügghet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook