Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mamu jump buggy babakocsiról mik a tapasztalatok? fórum

Mamu jump buggy babakocsiról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


9. t_marcsi (válaszként erre: 8. - Agnes89)
2012. márc. 22. 06:07
Nekünk ilyen idős korban egy Hauck Speed Sun Plus márkájú volt, nagyon szerettem, mert tágas, emelhető a lábtartója, és esernyőre csukható (nagyobbikom hatalmasakat aludt benne egészen 2,5 éves koráig -addig fért el benne-). Arról tudok nyilatkozni, hogy nagyon jó volt :) Jó még a Haucknak a Capri babakocsija is, csak az nem olyan kicsire csukható, mint a Speed Sun.
8. agnes89 (válaszként erre: 7. - T_marcsi)
2012. márc. 21. 20:59
Nem, nincs két baba :). Félreértettél, kistesóval csak a jövőre céloztam... Minden esetre szeretnék mindenképp dönthetőt! Mert még csak 7,5 hónapos Levi fiam, így még előfordul, hogy babakocsiban alszik.
7. t_marcsi (válaszként erre: 6. - Agnes89)
2012. márc. 19. 08:30
Hány éves a nagyobbik gyerkőc? Szükséges még, hogy tudjon aludni a kocsiba és dönthető legyen? Nekünk dönthető könnyűvázas kocsiból Hauck volt, most hogy csak gyorssegély ha elfárad, de már nem szempont hogy tudjon benne aludni, most Touragoo van.
2012. márc. 18. 18:49
Áhhh, nem, köszi. Majd kistesóval lehet kipróbáljuk, míg kicsi, de Levi fiammal már nehéz lenne megtanulni...
2012. márc. 18. 18:33
Tedd bele hordozóba (mármint picinek kendő, utána csatos hordozóba), és tuti nem fogsz mellé:)
2012. márc. 18. 18:25
Hát igen, csak azt nem tudjuk a kocsiban vinni :S. Kicsi kellene, ami könnyen vihető magunkkal.
2012. márc. 18. 18:20

Szia!


Nem ismerem konkrétan ezt a babakocsit, de tapasztalat szerint rosszabb utakon a nagyobb, felfújható kerekű kocsik jobbak.

2012. márc. 18. 18:04
Szeretnék venni egy sportbabakocsit. Most kinéztem egy mamu jump buggy aqua babakocsit. Jó árban, jó állapotban! Már csak abban nem vagyok biztos, hogy beválik-e! Ezért keresnék olyanokat akiknek van, akik napi szinten, hosszabb sétákhoz használják... Legnagyobb aggodalmam, hogy mennyire bírja a nem jó minőségű utakat/járdákat?
2012. márc. 18. 18:02
Mamu jump buggy babakocsi tapasztalatok?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook