Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Malu Wilz Camouflage krém fórum

Malu Wilz Camouflage krém (beszélgetős fórum)


1 2
33. 25800e2d09 (válaszként erre: 32. - Lilibeth)
2015. márc. 26. 11:45

akár az is. egyébként gyanítom az ér összehúzó hatása miatt. a hajszálerek nem lesznek annyira kitágulva ezáltal a kékes szín enyhül. azért nem használnám minden nap, nyilván.


Ma pl kifejezetten kipihent arc nézett vissza a tükörből :)

32. Lilibeth (válaszként erre: 31. - 25800e2d09)
2015. márc. 26. 11:12
Ezt még nem hallottam, aranyér kenőcs karikák ellen? Gyógyszertári, mármint a kenőcs?
31. 25800e2d09 (válaszként erre: 29. - Lilibeth)
2015. márc. 25. 19:08
Sósat alig eszek és allergiás vagyok az élesztőre (a kenyértöl is puffadok) szóval azt nem kenném az arcomra. De ezt a teafilteres dolgot meg a mézest lehet kipróbálom. Bár a bőröm nem lesz vastagabb de hátha. Egyébként a legkiválóbb karikák ellen az aranyér kenőcs. Viccesen hangzik de nagyon hatásos :D
30. 25800e2d09 (válaszként erre: 29. - Lilibeth)
2015. márc. 25. 19:03

Köszönöm de ilyen típus vagyok. Nagyon papír vékony a bőröm, minden kis hajszálér látszik plusz kissé mélyen ülő szemeim vannak. Ha betartok mindent akkor is azok ott vannak. Megnézem a babakori képeim amikor makk egészséges voltam ugyanúgy ott vannak a karikák. Nekem az elfedés marad. Amúgy az uborka jó azt szoktam. Csakis hideg vízzel mosok arcot (meg szappan).

A tanácsot köszi de az alapozóm teszi a dolgát :)

29. Lilibeth (válaszként erre: 19. - 25800e2d09)
2015. márc. 25. 18:57

Nem megoldás, ha elfeded a karikás szemed. Attól még karikás marad, csak tényleg a "fedés" alatt.


Van pár receptem, amivel eltüntetheted, nem kell a "fedés".


A kozmetikai szaküzletek polcait mustrálva csinos kis tégelyekben, divatos márkanevek alatt ezerszám találunk az igényeinknek megfelelő szépítőszereket. Természetesen, ha ezek közül válogatunk, akkor a néhány köbcenti kencén kívül a gyönyörű címkéket és a csodaszereket hirdető szupermodelleket is meg kell fizetnünk. Könnyű alig 20 éves modellekkel bemutatni egy-egy terméket, csak be ne dőljünk neki, hogy 30-40-50 stb. évesen mi is így nézünk majd ki, ha ezt a terméket használjuk.


De ott van pl a piac, jobb esetben a saját kert, ahol kedvenc zöldségesünktől, vagy saját kertünkből is beszerezhetjük a szépségápoló készítményeink alapanyagait.


Reggeli mosakodás hideg vízzel, ez fontos, hideg vízzel!!!

Reggelente moss hideg vízzel arcot, különös tekintettel a szemkörnyékre. A hideg azonnal megszünteti a lila duzzadást a szemed körül, este pedig készíts mézes-vizes szempakolást:

Esténként nagyszerű pakolást csinálhatsz magadnak mézből és vízből. Keverj össze fél pohárnyi vizet egy kanál mézzel, majd egy vattapamacsot márts az elixírbe, és tedd a szemedre! Relaxálj így legalább 10 percig. A méz megakadályozza, hogy a szem alatti finom bőr megereszkedjen, megduzzadjon, amíg alszol.

Uborkaszeletek

A filmekből már jól ismerhetjük a régi trükköt: 30 éves kor fölött minden nő hűtőjében legyen pár szelet uborka, jól behűtve. Ezek aztán mehetnek a szemre éjjel-nappal, amikor egy kis frissességre vágysz, tegyél pár szelettel a szemedre. Csodákat művel, ez tény.

Zöldtea-filter

A karikák nagy ellensége a zöld tea. Jó trükk például az, hogy reggelente főzöl egy teát, a filtert nem dobod ki, hanem beteszed a fagyasztóba. Míg elkortyolgatod a zöld teát - ami egyébként belülről is rendkívüli szépítő hatással bír -, a filter jól lehűl, és már mehet is a szemed alá. Csodásan felfrissíti a tekintetet, és szépíti a fáradt bőrt.

Krumpliszeletek

Ne feledkezzünk meg a krumpliról sem, ami a benne lévő keményítővel feszesíti a bőrt, tünteti el a petyhüdt bőrt a szem körül, simítja ki a ráncokat. Tegyél egy szelet burgonyát a szemed alá, és volt-nincs karika.

Sok-sok víz

Igyál elég vizet és ne egyél sósat este! A folyadékbevitel nagyon fontos, szemmel látható eredményt hoz perceken belül. Esténként pedig ne egyél sósat, mert attól puffadt lesz a szemed alja. Nyilván nem arról van szó, hogy ne egyél olyat, amiben van egy kis só, hanem arról, hogy ne fogyassz mondjuk el egy zacskó sós chipset elalvás előtt.

Így aludj, hogy ne ébredj karikás szemekkel!


Pakolás karikák ellen

A karikás, puffadt szemeket általában a kevés alvás okozza, de állhat vérszegénység is a háttérben, és meg kell említeni, hogy a kevés folyadék is negatívan hat a szem körüli bőrre. A gyors megoldás az, ha felpörgeted itt egy picit a vérkeringést.

Ezenkívül nem árt, ha meg is erősíted a bőrt.

A pakoláshoz nem kell sok minden, csupán élesztő és uborka, az előbbi tele van B-vitaminnal, kisimítja az apróbb ráncokat, szarkalábakat, az utóbbi pedig hidratál. A pakoláshoz az uborkát reszeld le, majd keverd el az élesztővel. Egy-egy evőkanálnyit használj mindkettőből, a lényeg, hogy az eredmény ne folyós, hanem krémes legyen. Az pedig különösen fontos, hogy az uborka hideg legyen.

Tedd fel 10 percre a szemek alá, reggel elég előtte vízzel megmosni a bőrt. Elvileg nem potyog le, de jobb, ha vízszintesbe kerülsz. Óvatosan töröld le egy vattakoronggal, ha letelt az idő, mosd le a maradékot, majd hidratáld a bőrt. A szemkörnyék kisimul, a karikák kevésbé lesznek láthatóak.

Van még jó pár bevált házi recept, utána kell nézni, a lényeg, hogy nem elfedni kell, hanem megszüntetni kell az ilyen-olyan (pl. bőr)problémákat......

28. Lilibeth (válaszként erre: 24. - Grizus)
2015. márc. 22. 19:19

Örülök a hozzászólásodnak, én, hogy így letámadtak engem, nem vitatkoztam tovább velük. A stílusuk nekem nagyon nem tetszik, lehet, hogy nekik bejön, nekem nem.

Még ők írják, hogy aluliskolázott, aki fel szeretné nyitni a szemüket.

Talán tájékozódniuk kellene, de akkor nem lenne idejük lesni, hogy kire mikor támadhatnak rá,mert ők aztán megmondják a tutit...

Szóval nem bújtam Antal Vali se...-be, de nem csak Antal Vali van, aki szeretné felvilágosítani az embereket, hogy ne kenjenek magukra mindenféle vegyi szemetet, sokan vannak, akiktől tanulhatunk, segítenek bennünket abban, hogy egészségesebben éljünk, mit együnk/mit ne, mivel tisztálkodjunk/mivel ne, milyen kozmetíkumokat használjunk/milyen összetevőket tartalmazókat ne, mivel mossunk/mivel ne, mivel takarítsunk/mivel ne stb. stb. stb. Csak köszönhetünk Nekik.

Aztán eldönthetjük, hogy nekünk mi válik be, mi az, amivel védjük/óvjuk a magunk és családunk egészségét, mivel nem ártunk a környezetünknek.


Csak megjegyzem, hogy jártam általános iskolába (is), és tanultam kémiát (is), és a Panthenol

neve a görög "panthoten" szóból származik,amely azt jelenti "mindenhol". Kis mennyiségben szinte minden élelmiszerben előfordul, pl. a teljes kiőrlésű gabonákban, zöldségekben, tojásban, húsban, vagy épp a méhpempőben. Ja, és nem Antal Vali súgta meg....

27. 25800e2d09 (válaszként erre: 25. - Marika007)
2015. márc. 22. 12:30
Nos, nem győzött meg. :S akkor lehet maradok a mostani alapozómnál. Az prímán fed
26. Remoni (válaszként erre: 24. - Grizus)
2015. márc. 22. 12:24

Én vagyok fanatikus? Olvasd már el mit írtál.

Nem fogok itt ezen vitatkozni, mert ez a fórum nem erről szól. Gondolom ha beteg vagy, te is orvoshoz mész, még akkor is, ha gyilkosok szerinted. Hallottad már azt, hogy "mennyiség"? Ettől lesz valami méreg, vagy gyógyszer és nem attól, hogy hogy válogatsz köztük. Egy csepp hypo fog megölni, vagy egyszerre hat palack víz? Melyik a méreg ebben az esetben?

Valóban meg kellene tanulni gondolkozni.

Részemről ez lezárva, további jó "próbálgatást"!

25. marika007 (válaszként erre: 23. - 25800e2d09)
2015. márc. 22. 08:52

3 napja használom,de őszintén szólva nem dobom hanyatt magam tőle.

Először lehet,hogy csak bemeséltem magamnak. Nem tudom.

Szerintem kellene az egyel sötétebb. Felvitelkor világosnak tűnik,bár hamar illeszkedik. Nekem viszonylag hamar kifényesedik tőle az arcom.

A fedése? Már 2 éve egy bizonyos alapozót használtam,de szerintem az jobb ennél a "csodaszernél".

Lehet,hogy a színválasztás nem jött össze,de ahhoz képes,hogy mindenhol mennyire istenítették,csalódtam benne!

24. grizus (válaszként erre: 12. - Remoni)
2015. márc. 19. 20:47
Igen, és az orvosok hány embert öltek meg eddig? Ne számoljuk meg. Csak hát ugye az "műhiba" meg benne van a pakliban. Na ez az, ami felháborító, amikor kettős mérce van. Ami a hülyítést illeti, azt lehet hülyíteni, aki hülyíthető. Semmit sem kell készpénznek venni, ki kell próbálni. Aki mindent elhisz, csak azért, mert Antal Vali mondta és ő mindent tud, az tényleg nem gondolkozik, de ez nem jelenti azt, hogy nem mond akár jókat is. Értelmesen kell válogatni abból amit az ember talál. Ami az egyiknek méreg az a másiknak orvosság, hallottad már ezt? Megjegyzem, örülök, hogy nem vagy abban a helyzetben - remélem -, hogy Te döntsd el, hogy az ilyen Antal Valikat hogy kéne megbüntetni. Szerencsére a világ ma már nincs olyan állapotban, hogy ezt meg lehessen tenni. De azért még mindig elég vacak állapotban van, ha arra gondolunk, amit pl. Geréb Ágnessel tettek. Vagy az oké volt? Nem akarok vitatkozni Veled, mert nekem fanatikusnak tűnsz, csak fel akartam hívni a figyelmed, hogy nem biztos, hogy minden pont úgy van, ahogy gondolod. Ami nem jelenti azt sem, hogy úgy van, ahogy én gondolom.
23. 25800e2d09 (válaszként erre: 20. - Marika007)
2015. márc. 19. 20:33

Na akkor csak jó lett, helyes :)


Privát el tudnád küldeni honnan rendelted? A sok helyen látom de jó lenne ha megbízható hely lenne :) köszi előre is :)

22. 25800e2d09 (válaszként erre: 21. - Lilibeth)
2015. márc. 19. 20:23

Semmiben nem azonosak de mindegy :D


Ja de. Víz mindkettőben van..

21. Lilibeth (válaszként erre: 10. - 25800e2d09)
2015. márc. 19. 19:23
Kár, hogy letíltottad. Ha megnéznéd a mosóporod és a samponod összetevőit, nem sok eltérést találnál...
20. marika007 (válaszként erre: 19. - 25800e2d09)
2015. márc. 18. 18:05

Szia.

Ma ért ide vele a futár. Persze,azonnal kipróbáltam. A 03-as árnyalatot rendeltem.

Nem üt el a bőröm színétől,talán épp egy picit világosabb,de szépen illeszkedik.

Jól el lehet dolgozni,nem maszkszerű,könnyű viselni,szépen fed.

Gondolkodom,hogy beszerzek belőle egy 04-es árnyalatot is,hátha az "még jobb" lesz. :)

19. 25800e2d09 (válaszként erre: 18. - 6b006fc769)
2015. márc. 17. 08:33

Lehet. :(


Na de szörnyen eltértünk a tárgytól :)


Mellesleg engem is érdekelne ez a cucc. Rémes a bőröm. Jó lenne valami jól fedő dolog a karikás szememre. Csak milyen szint...

18. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - 25800e2d09)
2015. márc. 17. 07:54
Szerintem az agárdi kisfiúra gondolt, aki gyakorlatilag éhen halt a szülők meg a "természetgyógyász" közreműködésével, aki "energetizálta".
17. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Marika007)
2015. márc. 16. 22:51
Nalam nyero :)
16. bowie
2015. márc. 16. 20:59
Pattikra, pirosságra a 12es való, mert az a zöldes. amennyire visszaemlékszem rá, a 4esnek elég természetes színe van. a hármas nem is rémlik nekem. nem tudom.
15. 25800e2d09 (válaszként erre: 12. - Remoni)
2015. márc. 16. 20:53
Mi történt??? ja egyébként megint a kuruzslók korát éljük mint a középkorban amikor a tudomány és orvostan "eretnekség" volt...
14. 25800e2d09 (válaszként erre: 11. - Remoni)
2015. márc. 16. 20:52

a krémmánia oldalán van. nem mondom hogy pontos csak még ott sem a "jajdeméreg" kategóriába sorolják.


én személy szerint nem nézek ilyesmit egy terméken. nálam a vagy beválik vagy nem elv érvényesül.

13. bowie (válaszként erre: 1. - Marika007)
2015. márc. 16. 20:49
igazodni fog a bőröd színéhez. attól függően kell árnyalatot választani, hogy mit szeretnél vele fedni. bőrhibákat, pattanásokat, vagy szem alatti karikákat.
12. Remoni (válaszként erre: 10. - 25800e2d09)
2015. márc. 16. 20:32
Nagyon kártékony nőszemély. Nagyon sok nőből csinált ortorexiás, rettegő, oltásellenes bábot. Általában azokból, akikhez nem jutott el az általános iskolai biológia és kémia tananyag, és önálló gondolkodásra képtelenek. Büntetni kellene, addig amíg nem okoz valami hasonló helyreállíthatatlan kárt, mint legutóbb az a természetgyógyász, aki megölt egy gyereket.
11. Remoni (válaszként erre: 9. - 25800e2d09)
2015. márc. 16. 20:29
Ez az első mondat honnan van? Nagyon sok helyen olvasom, de nem helyes. A kőolaj (vagy más nevén ásványolaj) természetes vegyület, semmiből sem vonják ki. A kőolajat finomítani szokták, fragmentumokra bontják és egyes alkotórészeit eltávolítják. Attól függően, hogy mit és mennyit távolítanak el belőle, úgy képződik a paraffin, petróleum, pakura, vagy pl a bitumen is. A paraffin pl a panthenol összetevői között is ott van, amit Lilibeth is bőséggel használ, ha jól látom. Arról nyilván nem tudja, hogy kőolajszármazék. Vagy Antalvali nem mondta neki.
10. 25800e2d09 (válaszként erre: 8. - Remoni)
2015. márc. 16. 20:17

igen, én is örülnék ha most már kicuppannának antalvalika s.ggéből.. mert az a nő több kárt okoz a fejekben mint hasznot..


a kedvencem a "NE moss mosóporral hajat" lol.. le is tiltottam a FB "javasolt posztok" közül és spamnek jelentettem..

9. 25800e2d09 (válaszként erre: 7. - Lilibeth)
2015. márc. 16. 20:14

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni. Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő."


ennyit az általad méregnek titulált összetevőről


az infó a krémmánián van ahol besorolás szerint nézik az összetevőket, ez "zöld" vagyis alacsony besorolási szintű magyarul BIZTONSÁGOS

8. Remoni (válaszként erre: 7. - Lilibeth)
2015. márc. 16. 19:52

Te valami nagyon súlyos tévedésben leledzel, vagy megtévesztett antalvali "szakmaisága". Ha hiszed, ha nem a kőolaj egy természetes ásványi anyag, és nem a benzinkútban terem. Már évezredekkel ezelőtt is természetes molekulaként úszkált az óceánokban. Sőt már Mezopotámiában gyógyszerként és kozmetikumként használták. Ráadásul be sem szívódik, hanem védőréteget képez, szemben pl a növényi olajokkal, amik felszívódnak és sok esetben allergizálnak.


Neil deGrasse Tyson-tól olvastam nemrég: "A "méreg" szó használatának gyakorisága szoros összefüggést mutat azzal, hogy a beszélő mennyire nem ismeri a kémiát."


A Malu Wilz Camouflage egy csúcsminőségű, csúcskategóriás alapozó.

2015. márc. 16. 19:11

Ilyen mérgeket kennél magadra? Az első két összetevő, amiből a legtöbb van benne:

1. Ásványi olaj, szó szerint kőolaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke).

2. Kőolajból számazó, viaszos anyag.

Nem is nézem tovább, hogy mit tartalmaz, felesleges, kukába való termék...

2015. márc. 16. 18:41
Igen, a camouflage-ok korrektorok. De abból nagyon jók! Mindent elfednek.
5. 25800e2d09 (válaszként erre: 4. - Marika007)
2015. márc. 16. 18:29
most megnéztem én is. szerintem nem, ez olyan korrektor féleségnek néz ki ha jól látom. (nem tudok németül :) )
2015. márc. 16. 18:23

Már rendeltem egyet,még nem érkezett meg.

Sok helyen olvastam róla,de csak ugy ránézésre tudtam színt választani.

Így képről kicsit "furák"

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook