Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Máltán élni, dolgozni fórum

Máltán élni, dolgozni (beszélgetős fórum)

9. kleeri (válaszként erre: 1. - Kismuff)
2015. jan. 19. 10:01
remélem elindultál, irj ha kinn vagy
8. Derya (válaszként erre: 7. - Petka)
2015. jan. 17. 23:43

megveszed a repulojegyet, bepakolod a borondot, elegendo penzt a zsebedbe, es ennyi.

nem kell semmit sem intezni. :-)

2015. jan. 17. 23:32
Én még 40 évesen is mennék, ha tudnám hogyan kell intézni a kijutást.
6. kleeri (válaszként erre: 5. - Kismuff)
2015. jan. 17. 18:53

első lépésnek jó, azután majd meglátod

élj, szórakozz, láss

2015. jan. 17. 18:49

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


A kérdést azért tettem fel, mert kihangsúlyozzák, hogy Málta nem veszi fel a versenyt a nyugat-európai fizetésekkel (az átlag órabér 5-7 euro) viszont a megélhetés is olcsó. Annyi pénzért amennyiért más országban is kicsi szobát lehet bérelni, itt egy egész lakást lehet. Gondolom a legszerencsésebb az, aki olyan helyet talál ahol a szállást és az ellátást is biztositják.


Anyagilag nem biztos, hogy a legjobb döntés ott munkát vállalni, viszont ha valaki szereti azt a laza életstilust, annak a legjobb választás.

2015. jan. 17. 18:47

pontosan, ha nem tetszik,visszajössz


amit most itt hagysz, itt lesz akkor is

3. 9089b602ef (válaszként erre: 1. - Kismuff)
2015. jan. 17. 18:43

Én mennék!

Ha úgy gondolod, menj!

Tégy egy próbát...nincs vesztenivalód!

2015. jan. 17. 18:38

Ha fiatal lennék biztosan külföldön vállalnék munkát a jobb megélhetés reményében.

Ha van benned ambíció menj, próbálj szerencsét. Én minden fiatalnak ezt mondom a környezetemben is.

Sajnos itt Mo-n nagyon kilátástalan a fiatalok helyzete.

2015. jan. 17. 18:33

Sziasztok!


Véleményekre lennék kiváncsi, hogy ti kimennétek-e Máltára dolgozni? Utánaolvastam, tudom, hogy nem nyugat-európai a bérszinvonal, de az árak sem magasak. Viszont ez az egyetlen mediterrán ország, amelynek az angol a hivatalos nyelve. Azt olvastam, hogy elég könnyű munkát találni.

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook