Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Málnalevél tea fórum

Málnalevél tea (beszélgetős fórum)


9. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - Kiralydia)
2012. nov. 17. 21:21
Ha ez kérdés, akkor a válasz: még nem tudom, írtam, hogy még csak épp túl vagyok a peteérésen, 10 nap múlva nem várom
2012. nov. 17. 21:14
Teherbe estél töle
7. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - Kiralydia)
2012. nov. 17. 20:10

ehhez figyelned kellene az egyéb jeleket: hőmérőzéssel láthatod, mikor esik le, ill. emelkedik meg a hőd, aztán peteérés környékén megváltozik a nyák, illetve vehetsz ovulációs teszteket is, az pontosan kimutatja a peteérést


Amit én még olvastam, hogy sokan ettől a teától erősebben érzik a peteérés tüneteit, na ez nálam azt hiszem bejött, 2 napig fájt enyhén a hasam, illetve a napján még erősebben bele-beleszúrt, alig tudtam olyankor menni. Másnap reggeltől emelkedett is a hőm.

Ja és nekem nem hozta előbbre (épp középidőben szokott amúgy is lenni), sőt inkább 2-3 nappal későbbre tolta...

6. kiralydia (válaszként erre: 5. - Mkriszti81)
2012. nov. 17. 19:49
Nem felmérésnek szántam,ém most tartok ciklusom tizedik napján, csak arra lettem volna kiváncsi hogy hamarabb lesz töle peteérés.Nem tudom mikor kezdjem el inni a palástfű teát
2012. nov. 17. 19:37
hahó, lesz esetleg kérdés is? Vagy ez csak amolyan felmérés-féle? :)
4. mkriszti81 (válaszként erre: 3. - Szaturnusz74)
2012. nov. 17. 17:56
ja igen, én is ezeket olvastam, így a málnalevelet inkább nem iszom (előző terhességem végén ittam, de abban sem segített sajna)
2012. nov. 17. 17:55

Málnalevelet nem nagyon ajánlom,alhasi vérbőséget okozhat. Azt szülés előtt szokták inni

Cickafark peteérésig, utánna palástfű.

Nekem nem jött be sajna,de sokaknak segített.

2012. nov. 17. 17:51
én cickafarkat, de csak ebben a hónapban kezdtem, már túl vagyok a peteérésen, most már palástfüvet iszom
2012. nov. 17. 17:48
KI ISZIK MOST MÁLNALEVÉL VAGY CICKAFARK TEÁT

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook