Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mallorca - El Arenal fórum

Mallorca - El Arenal (beszélgetős fórum)


5. aa35c27f5c (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. aug. 14. 07:00
Szept 5-én indulunk...a vizet már máshol is olvastam, hogy nem szabad inni :) De köszi, hogy jelezted! Már nagyon izgulunk :D
4. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Aa35c27f5c)
2013. aug. 13. 16:02
Szívesen!:) Can Pastilla-t akartam írni, csak kimaradt az "S". :) Nem baj, hogy még csak kezdő utazók vagytok, majd belejöttök!:) Szerintem akkor jó egy utazás, ha az adott ország lakosságával vegyül az ember. Ott egyetek, ahol ők is esznek, hatalmas nevetések kerekedhetnek ki abból, hogy ha az ember nem beszéli a nyelvet és kézzel-lábbal próbál kommunikálni.:) A spanyolokkal egyébként sem nehéz, mert nagyon nyitott, kedves, jókedélyű emberek. Tipp: ha nem kevés pénzt szeretnétek spórolni, soha ne vásároljatok a tengerparti élelmiszerboltokban, ruhaboltokban, mert ott a turisták miatt minden sokkal-sokkal drágább. Inkább néhány utcával beljebb a tengertől keressetek boltokat!Ügyeljetek arra, hogy csapvizet ne igyatok, mert Mallorca azért még is csak egy sziget!5 literes ballonokban is lehet 1-2 euróért vizet kapni az említett szupermarketekben. Mikor indultok egyébként?:)
3. aa35c27f5c (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. aug. 11. 18:19
Köszönöm válaszod :) Mi kezdő utazók vagyunk, egyenlőre nem tudjuk, mit, hogyan, merre:)
2013. aug. 9. 09:02
Szia!Én Can Patilla-n voltam többször, 8 km-re El Arenal-tól. A helyi buszjáratokkal érdemes közlekedni, mi pl. azzal mentünk át szomszédos falvakba, vagy a Palmara. Palmara mindenképp menjetek el, ha időtök, kedvetek engedi, mert csodaszép. Éttermekben, programokban nem lesz hiány, 5 méterenként vannak éttermek, bárok változatos kínálattal.Mi minden este másikat teszteltünk, de olyan is volt, hogy félpanzióra fizettünk be, és a hotelben reggeliztünk, illetve vacsoráztunk, napközben meg gyümölcs. Pazar volt a svédasztalos kínálat. Volt, hogy autót is béreltünk és úgy vettük nyakunkba a szigetet. Elemntünk a Sárkány-barlangba, amely a sziget másik oldalán található (azt sem hagynám ki). Érdemes betérni a gyöngy-manufaktúrába is!Érezzétek magatokat jól!:)
2013. aug. 9. 07:35
Minden érdekelne. Hova érdemes menni, mivel, jó éttermek, 2013-as árak.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook