Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Makacs száraz köhögésre mi a legjobb? fórum

Makacs száraz köhögésre mi a legjobb? (tudásbázis kérdés)


8. kao1
2016. márc. 15. 08:48
Szia, nagyon ismerős ez a helyzet. Időnként nekem is van, de annyira, hogy elkezdek fuldokolni, öklendezni. Volt, hogy a két éves gyerekemmel kellett leszálnom a buszról, mert majdnem megfulladtam. Mivel én is mindent kipróbáltam, nem maradt más, mint a sós vízzel gargalizálás. Reggelre mint amit elvágtak. Jobbulást kívánok!
2016. márc. 5. 16:45
kamilla, méz, fokhagyma, gyömbér
2016. márc. 5. 13:05
Libexin
2016. márc. 5. 12:59
Van Libexin.
2016. márc. 5. 12:58
Szerintem nézesd meg egy dokival. Ha nemrég is volt és most is van, akkor az már nem jó.
3. eandi78 (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. márc. 5. 12:46
Sinecod jó még de az is receptes:( Esetleg Libexin? Ha még van olyan. Rhinatiol és hatóanyag azonos társai semmit nem érnek. Az Erigon vénykötelessé tétele nevetséges. Alig van benne kodein.
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. márc. 5. 12:41
Szia! Javaslom a gyömbér teát.Azt amit te készitel el.Nálunk bevált,és nagyon finom. Jobbulást neked!
2016. márc. 5. 12:31

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Ma belázasodtam és száraz köhögésem is van. Sajnos nekem általában száraz szokott lenni és nagyon rossz. Nemrég 3 hétig kínlódtam vele. Pedig iszom a kakukkfű teát, vettem lándzsás utifű teát is gyóhynövényboltban. Szirupba egyik se jó, régen használt az erigon szirup de mostmár csak vényre lehet kapni. Stodalt is próbáltam az se volt jó meg talán a prospant az se.Nem szeretnék megint 2-3 hétig köhögni olyan szörnyű :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook