Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Makacs felfázás fórum

Makacs felfázás (beszélgetős fórum)


2011. okt. 26. 18:37
hasznos volt ezt elolvasnom :) most már én is tudom még is mi hogy van :)
2011. okt. 26. 13:40
köszönök minden hozzászolást
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Veronika27)
2011. okt. 21. 20:11
Nekem kb. 5 évig volt krónikus vesemedence gyulladásom, amit senki nem állapított meg addig, amíg nem hétrét görnyedve fetrengtem az ágyon. Előtte mindig küldözgettek hol vakbél gyanúval, hol nőgyógyászhoz. Senki nem talált semmit!
6. Veronika27 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2011. okt. 20. 12:10
Nekem volt... Doki jól le is baxott, hogy nem mentem el, csak egy hét után...
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2011. okt. 20. 10:54
Ha még első 1-2 nap lennél így, kimondottan jó a sok-sok langyos tea, az akkor még talán kimossa a bacikat. Ennyi idő után már tényleg tenyésztést kell csinálni. Egyetértek azzal, hogy nincs ilyen, hogy felfázás, kizárólag baktériumok vannak, amig most már csak antibiotikumtól pusztulnak el, ellenkező esetben mindig vissza fog térni, és ráhúzódhat a vesére is! Nem tudom, volt-e valakinek vesemedence gyulladása. Hát azt nem kívánom senkinek!
4. Veronika27 (válaszként erre: 2. - Veronika27)
2011. okt. 19. 12:35
A legfontosabbat kifelejtettem: sok folyadék, minimum napi 2 liter! De csakis víz vagy gyógytea, cukrosok nem!
2011. okt. 18. 16:02

Én is elég későn mentem felfázással orvoshoz. Először recept nélküli gyógyszerrel kezeltem magam, ami semmit nem ért. Javulás semmi, maradtak a kínzó tüntetek. Kénytelen voltam orvoshoz menni. A dokim Ciprofloxacin-t írt fel. (vényköteles, 1000 Ft. körül van.) Már másnap sokkal jobban voltam.

Hideg időben cickafark tea!

2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2011. okt. 18. 14:09

Szerintem ha szedtél gyógyszert, de akár a stressz is, megzavarhatja a menzeszed.

A felfázás pedig nem felfázás, hanem bakteriális eredetű. Csodálkozom, hogy az orvosod nem küldött el vizelettenyésztésre, mert ebből meggyógyulni természetes úton nem fogsz, ha már 3 hete fennáll, de amúgyis ezzel orvoshoz kell menni, mert ráhúzódhat a vesédre, sőt a fogamzást is befolyásolhatja.

Szóval keress fel egy orvost, írjon fel antibiotikumot, te pedig szerezz be áfonyakapszulát, ami probiotikus (pl. a Bio Cran nevűt, amit a Supherb gyárt) és kezdd el szedni minél előbb, valamint 3 hónapig szedd egyhúzóban minimum.

További jótanácsok: tangát ne viselj, szex és "nagydolog" után egyből mosakodj, vagy használj nedves wc papírt és pamut alsóneműt hordj. Így elkerülhető, hogy a bacik megtámadjanak.


Gyógyulást kívánok!

2011. okt. 18. 13:41

sziasztok!



Olyan gondom van most már 3hete felvagyok fázva.Kezeltem magam gyogyszertári gyogyszer receptnélküli.Saját patika kamilla tea stb.

Javult is elég jol a helyzet viszont havi téren akadnak problémáim. 3hete késett 5 napot felfázástól.Most meg nem tudom ez micsoda mert úgy néz ki megint megjött most meg sokkal elöbre mint kellene.Mert konzultáltam dokival azt mondta erős felfázásnál néhány csepp vér vizelés után normális.Csak nekem ez már nem cseppes hanem több mint mikor megvan.Erre viszont nem tudot semmit mondani.Ilyenel nem találkozott még pedig nem kezdö orvos!


Kérdésem az lenne aki ilyenben már volt vagy hasonló felfázos dologba mondja meg nekem mi a jó megoldás.


Illetve szerintetek a havi dolgot a felfázás valoban ennyire befolyásolja?

Tanácstalan vagyok ,de nem csak én a dokik is.Mert voltam a házinál is +a nödoki de mindegyik uan azt mondta mit irtam.


Minden nemü segitséget ,ötletet hozzászolást elfogadok amivel tudok valamit kezdeni.


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook