Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MÁK kártya- nem minden helyi buszjáraton érvényes az utazási kedvezmény? fórum

MÁK kártya- nem minden helyi buszjáraton érvényes az utazási kedvezmény? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 23. 07:06
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp utána járok, hogy ki mondatja ezt a sofőrökkel.
7. 3922e0e3cc (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2022. aug. 23. 05:29
Természetesen hazudik a sofőr! Jelenteni kell és kötelezni a jogszabály betartására!
6. Kolibri (válaszként erre: 5. - 3922e0e3cc)
2022. aug. 22. 21:21
Én sem jártam még máshol így, egyetlen Volánon sem. Ezen a buszon viszont már másodszor állítja a sofőr (2 különböző). Ez ennek a városnak a helyijárata. Értetlenül állok a dolog előtt. De utána kérdezek, csak nem tudom hol....a helyi fenntartónál vagy a Volánnál. De szerintem egyik sem tagadhat meg egy ilyen rendeletet.
5. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2022. aug. 22. 18:52
Létezhetetlen! Mi is Volán busszal utazunk,de mindig elfogadják,sőt kérik is a jegyvásárlásnál!
4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Kolibri)
2022. aug. 22. 18:04

Akkor közvetlenül a kibocsátónál kell rákérdezni, aztán a volánnál. Először csak telefonon tenném, aztán email-ben, majd ha mégis el kellett volna fogadnia a sofőr orra alá dörgölném.

Illetve az esetet leírva a volántól visszakövetelném a jegyárat (ha megfizetted és meg van a jegy).

3. Kolibri (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. aug. 22. 17:59

Köszi, ezt ismerem, de a sofőr állította,hogy a Volán eltörölte vagy nem fogadja el vagy valami hülyeséget.

Kérdeztem,hogy ha ez állami rendelet, akkor hogyan törölhető el egy Volán?! Válasz: ok nem fogadják el. Én meg csak pislogtam.

2022. aug. 22. 17:52
2022. aug. 22. 17:46
Lehetséges, hogy adott városokban a Volán nem adja meg az ingyenes utazási lehetőséget a MÁK kártyára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook