Májusi kánikula...... szavazás
nem szeretem
29
huuuuuuuu ne már
31
végre itt a nyár
229
ha tengerparton vagy viz mellett vagyok jöhet a nyár ezerrel
110
utálom
55
légkondis helységben dolgozom
15
elviselem ennyi
91
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 560 | Kiírta: o.andi, 2008. máj. 28. 14:01
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
567 szavazat
560 szavazat
551 szavazat
343 szavazat
609 szavazat
507 szavazat
553 szavazat
633 szavazat
601 szavazat
272 szavazat
AMC vagy Zepter? (név nélkül)
436 szavazat
Kedveled Vágó Pirost? (név nélkül)
578 szavazat
528 szavazat
621 szavazat
233 szavazat
593 szavazat
564 szavazat
526 szavazat
484 szavazat
476 szavazat
Mikor esik legjobban a szex? (név nélkül)
541 szavazat
630 szavazat
További szavazások (38.451 db)