Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májusi edzésprogram Rubint Rékával avagy hozd magad formába a nyárra! fórum

Májusi edzésprogram Rubint Rékával avagy hozd magad formába a nyárra! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. máj. 22. 12:32
Sziasztok. Nagy ma a csend itt:)
2010. máj. 21. 09:32

Sziasztok!


Nekem még mindig pótlásaim vannak, de a hosszú hétvégén mindent be tudok majd hozni.


Ügyesek vagytok!

2010. máj. 21. 07:51
Jó reggelt mindenkinek. Tegnap este megcsináltam a napi adagot. Úgy érzem, még sosem voltak ilyen kemény combjaim min most:) De egy kicsit meg is kell pihentessem őket, mert a sk pótolástól most már folyamatosan fájnak az izmaim:(
2010. máj. 16. 21:44

Végül nekem is jutott időm a mai adagra, Nell McAndrew-val és társaival izzadtam egy jót este is:) Nemrég végeztem, már letusoltam és megyek aludni, jól fog esni:)


Így csak egy elmaradásom van, a futás, ha holnap elviselhető idő lenne, legalább is nem esne az eső akkor azt pótolnám.

781. porcellán (válaszként erre: 780. - 58bfdc3a44)
2010. máj. 16. 21:15

Hát Én is így vagyok ezzel, most mindenképp megcsinálom az előírt adagot, mert inspiráló,hogy többen csináljuk.

Nekem ma is a 4 mérföldes LS volt, nagyon bejött szerintem mostanában többször is előveszem majd.

2010. máj. 16. 19:53

sziasztok! Megcsináltam a dvd-s adagot! BA-Menni fog! volt a kiszemelt. Eddig minden teljesítve!

Pozitív hatás? Talán annyi hogy ha nincs kedvem tornázni (ami régebben elég gyakran volt), akkor is tudom hogy muszáj, mert ha más is meg tudja csinálni akkor én miért nem? És elkezdem és megcsinálom. Utána persze büszke vagyok magamra :)

És amiket itt olvasok van egy két motivációs "arc".

2010. máj. 16. 19:03
Ígérem, hogy holnaptól én is visszatérek a normális kerékvágásba, sőt, még az is lehet, hogy kicsit később magamhoz térek annyira, hogy megmozduljak, de most még a ráradalmaimat pihenem:)
778. Krisztinka1 (válaszként erre: 776. - Judita79)
2010. máj. 16. 18:06

Az jó lehetett!!!!!


Én már nagyon érzem a pozitív hatását, kezdek izmosodni:-))))))

777. vaczila (válaszként erre: 776. - Judita79)
2010. máj. 16. 16:40
Kicsit irigyellek, biztosan nagyon klassz volt. Ezért még az izomlázat is elviselnem.
2010. máj. 16. 15:05

na helló csajok!


tegnap meg tegnapelőtt ausztriában voltuk! Annyit másztam hegyen, hogy izomláz van a popsimban, és a combomban! :DDD szóval teljesítettem a torna adagomat asszem! :DDD ma meg majd karatefitet nyomok! :D az jó is lesz!

rátok milyen hatással van a rendszeres torna?

nekem visszatért a kedvem a mozgáshoz, és energikusabb lettem! És most már egyre könnyebb is rávenni magam a mozgásra, és a kajálást is könnyebb betartani! szóval teljesn jó :DD

775. porcellán (válaszként erre: 771. - Vaczila)
2010. máj. 16. 13:20
Szerintem én is ezt választom majd, de csak este felé, nekem valahogy az a tornázós idő.
2010. máj. 16. 13:17
Én mindig tévézem közben,és "észre sem veszem",h végeztem.Rávenni magam a legnehezebb,de általában előre eltervezem a napot.Bár ma nem tudom,h tudok-e dvd-ézni,lehet,h megcserélem a holnapi nappal...Még meglátom.
773. vaczila (válaszként erre: 772. - Krisztinucika)
2010. máj. 16. 13:07
Én is csak a hétvége miatt voltam szorgalmasabb. Hét közben nem mindig jön össze és nemcsak lustaság miatt. Egyszerűen nincs mindig időm rá. De amikor tehetem, azért próbálok tornázni.
2010. máj. 16. 13:05
Hogy ti milyen ügyesek vagytok:) Szánom és bánom minden bűnömet, a tegnap sem tornáztam semmit. Két napja csak tekergek, de remélem ma este már én is rászánom magam és mozgok egy adagot.
771. vaczila
2010. máj. 16. 11:34
Én walkoztam, nekem az a kedvencem. Már reggel 6-kor nekiálltam.
770. pethoevi (válaszként erre: 768. - Porcellán)
2010. máj. 16. 11:33
Szerintem én pilates-ezek!
2010. máj. 16. 11:13

Sziasztok!


Nagyon ügyesek vagytok Csajok, büszke vagyok rátok!!!


Nekem tegnap is kimaradt a mozgás, egyszerűen nem volt rá időm. Ma ballagásra megyek, de erőt vettem magamon és pótoltam egy napi lemaradásomat, nevezetesen a csütörtökit.


Ha időben hazaérünk este megcsinálom Nell McAndrew dvd-jét, és akkor csak a 40 perces futás marad el a hasizomgyakorlatokkal. Mondjuk ma úgysem tudnék elmenni futni, pocsék idő van:(


Csodás napot!

2010. máj. 16. 09:58

Sziasztok!

Ha jól láttam ma valami DVD-t kellene választani, Ti melyik mellett döntötök?

2010. máj. 15. 20:15

Én is végeztem

A 40 perc futás helyett délelőtt másfél órát gyalogoltam lábsúllyal (sárral)...

A has kb 40 perc volt.Ügyi vagyok,és csini leszek! :-)

hajrá csajok,a felén lassan túl leszünk!

2010. máj. 15. 20:02
Nos kész a pénteki adag, amit én már a hét elején átszerveztem mára. "Remek idő" van odakint ezért a futást megint 4 mérföld LS-re cseréltem. Elfáradtam, de jól eső érzés.
765. 58bfdc3a44 (válaszként erre: 762. - Dd4d2d7591)
2010. máj. 15. 16:51

Szia csokisperec. Ha jól sejtem az írásaidból a férjednek van némi köze az egészséges életmódhoz, (mozgás és táplálkozás).

Remélem hogy mihamarabb 100 %-osan jól leszel, és újult erővel folytatod az edzést!

2010. máj. 15. 16:36

:) sziasztok!

végeztem a tegnap előtti adaggal, amivel elmaradásom volt! Tehát a mai nappal egában vagyok mindennel. Nincs elmaradásom. Most fejeztem be nem rég, 40 perc volt.1 kg-os kézi súlyt használtam a karhoz, a kitörést pedig step pad nélkül csináltam (csak első alkalommal használtam hozzá emelvényt)Ami a legnehezebb még mindíg, az az F4c.

2010. máj. 15. 12:54
Sziasztok. Szégyellem magam, de tegnap nem tornáztam. Nem voltunk itthon, és mire hazaértünk már nagyon késő volt. De legalább elvoltam egyet asztaliteniszezni. Gratul anektek, ügyesek vagytok.
2010. máj. 15. 10:03

Úgy érzem lassan jobban leszek, és tudok majd tornázni. A hétvégén edzek egyet, mivel vasárnapra nincs előírva konkrét gyakorlat, valószínű a Férjem által levezényelt max 1 órás teljes testet átmozgató tornát fogom megcsinálni.


Tegnap: kb fél óra bicikli (munkából haza), csomó lépcsőzgetés és kb. 1*15 perc + 2*25 perc gyaloglás. Tehát azért egyik nap sem maradtam mozgás nélkül.

761. Krisztinka1 (válaszként erre: 760. - 58bfdc3a44)
2010. máj. 14. 21:54

Nekem is tetszett:-DDDDD Olyat röhögtem rajta!!! Még másnap is.


És köszönöm:-) Most az újabb ötlet a dobozba zárt meghívó, majd holnap lefotózom azokat is.


Jó éjt!

760. 58bfdc3a44 (válaszként erre: 758. - Krisztinka1)
2010. máj. 14. 21:33

Ez nagyon tetszett :D


"Ez nem egy kínai holmi amin ha megnyomsz egy gombot kisz@rik hatezer darabot egy perc alatt"


És a jó munkához idő kell! És tényleg szépek a munkáid:) Ügyi vagy nagyon!

2010. máj. 14. 21:18
Gratula az ügyeseknek!:-)
758. Krisztinka1 (válaszként erre: 756. - Vaczila)
2010. máj. 14. 21:17

Ne szégyelld, nem vagy egyedül, ma nekem sem volt időm. Kissé belendült a fantáziám és újabb 16 darabbal bővítettem az esküvői meghívós palettámat:-D


Ez persze a torna rovására ment, de lelkiismeretesen be fogok mindent pótolni!

2010. máj. 14. 20:39

sziasztok!Megcsináltam a mai adagot, és a tegnap előtti elmaradásomat. Így holnap a pihenőnapon a tegnapit kellesz csinálnom.

Leírva egy kicsit bonyolult, de ha minden jól alakul ne leszek mínuszban :)

Lábsúlyt nem használtam (a szerdai comb adag), de a 30 így is nagyon sok volt egyszerre. De azért meg tudtam csinálni megállás nélkül.

756. vaczila
2010. máj. 14. 19:54
Szégyen, de bevallom hogy 2 napja nem tornáztam más elfoglaltságaim miatt. De remélem holnap már semmi sem jön közbe. Ti viszont nagyon ügyesek vagytok !
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook