Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májusi edzésprogram Rubint Rékával avagy hozd magad formába a nyárra! fórum

Májusi edzésprogram Rubint Rékával avagy hozd magad formába a nyárra! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
815. vaczila (válaszként erre: 814. - Dd4d2d7591)
2010. máj. 29. 15:19
Én is így vagyok. Nem megy mindennap, mert sok a munkám is. De most már végre neki is állok és legalább 2 napi adagot fogok ma megcsinálni. Ez legalább rendbe teszi kicsit a lelkiismeretemet.
2010. máj. 29. 15:12
Már egy ideje nem mertem idetolni a képem, ugyanis nem tornázok. A biciklizés megmaradt, és egyre többet gyalogok is. Már csak 70 dkg kell az álomsúlyomig. :-)
813. vaczila (válaszként erre: 812. - Pethoevi)
2010. máj. 29. 15:08
Megy privi.
2010. máj. 29. 10:37

Csajok,tudtok segíteni?A Zumbát szeretném kipróbálni,de nem találok sehol.youtu-on csak 10 perc van.Ti honnan töltitek le?Priviben írjatok,nehogy kitöröljék,okksi?

Töltöttem le tegnap egyet,de sajna nincs kép,csak hang...Így nehéz... :-)

Köszike a segítséget!!!

2010. máj. 28. 08:24
Eddig mi a kolléganőmmel tudjuk tartani a tervezetet, bár a mostani hétvége elég kritikus lesz, mert utazunk, de azért mindent megpróbálunk. Jövő hét utáni héten pedig az Alakreformot tervezzük megcsinálni, bár lassabb tempóban, mint ahogy az újság előírja.
2010. máj. 28. 07:45
Hát én már biztos nem leszek kész időben a programmal, de pótolom:) Holnaptól belehúzok a gyakorlatokba.
2010. máj. 28. 07:22

Sziasztok!


Szánom bánom, de sajnos én sem haladok az előírt tempóban:( Egyszerűen nincs időm, késő estig dolgozok. Gyorsan ki akarom szórni a megrendeléseket, aztán lazább lesz a tempó. Lehet hogy egy-két hetet rá kell majd húznom júniusban..

808. vaczila
2010. máj. 28. 05:14
Úgy néz ki ma már tudok tornázni, mivel éjjel megint volt egy nagy eső, nem lehet a kertbe menni. Tehát Ma holnap, holnapután szigorúan torna.
2010. máj. 27. 19:19

Sziasztok!

Én most hanyagolom egy kicsit a tornát, de majd pótolom. De Ti legyetek ügyesek, és szorgalmasak :)

806. Judita79 (válaszként erre: 805. - Krisztinucika)
2010. máj. 27. 09:06

Sziasztok!


Én sem mozdultam! Babalátogatáson voltunk, és mire hazaértünk 8 óra volt, aztán meg már nem álltam neki, mert alkottam kicsit! :DDD

2010. máj. 27. 09:01
Hahó, jó reggelt:) Na ki hogy ügyeskedett a tegnap? Én sehogy. Gyereknapi előadáson voltam, aztán meg csomagoltam, mert holnap indulok Párom után Debrecenbe. És mire észrevettem magam már este 11 volt.
804. Judita79 (válaszként erre: 803. - Krisztinucika)
2010. máj. 26. 11:35

próbáld ki, érdemes! Élvezetes nagyon! :D és legalább olyan durva mint a tenisz! :DD

másnap se a karom se a lábam nem bírtam mozgatni az izomláztól! :DDDDDDD

803. krisztinucika (válaszként erre: 801. - Judita79)
2010. máj. 26. 11:26
A fallabdát még sosem próbáltam, de alkalomadtán azt is megnézem magamnak:) Nagyon szeretem a társas sportokat.
802. Judita79 (válaszként erre: 798. - Vaczila)
2010. máj. 26. 09:55
hát igen a kert az fontos! :D még jó hogy nekem csak teraszom van, de az ottani virágokkal is mindig van mit csinálni! :D szerintem a kertészkedésben is ki fogsz purcanni :DD
801. Judita79 (válaszként erre: 797. - Krisztinucika)
2010. máj. 26. 09:54

jó sport szerintem is! :d Egy időben én is sokat játszottam!

itt meg elmentünk fallabdázni apával, hát az is ugyanilyen jó! Csak nem tudunk már menni, mert a térdét műteni kellett és azóta nem tud ilyen sportot csinálni, pedig nagyon jó lenne.... szóval irígy vagyok! :DDDDDDDD

800. Niki-
2010. máj. 26. 09:52

Sziasztok! Csatlakoznék én is, ha lehet. :o) Bár én nem annak a kis füzetecskének a segítségével tornázom, hanem a Réka 2009-es DVD-ére, nagyon kemény.

1. nap csípő

2. nap has

3. nap comb és fenék

1 nap szünet

5.nap fél óra leg magic

6. nap hulahop amíg bírom. :o)

és újra.

Már február környékén elkezdtem, haladtam is, le is ment 3 kg (10-től szeretnék megszabadulni), de aztán megbetegedtem és abba kellett hagynom, most pedig folytatnám. :o) A lendület miatt csatlakoznék hozzátok, hátha így könnyebb lesz majd.

Ami meg a táplálkozást illeti, sok mindent kipróbáltam már kisebb-nagyobb sikerrel, most csak arra figyelek oda, hogy ne zabáljak, inkább salátát, zöldséget, sajtot, tejterméket, csirkét egyek, sok ásványvízzel és ennyi. Kevés zsiradék, kenyér, krumpli kilőve, rizs is csak néha minimálisan.

799. krisztinucika (válaszként erre: 798. - Vaczila)
2010. máj. 26. 09:00
Nem vagy egyedül, tegnap én is takarítottam a torna helyett, meg virágokat rendeztem, de hát végül is az is mozgás. A lényeg úgy is az, hogy nagyjából minden nap mozduljunk meg, nem?
798. vaczila
2010. máj. 25. 21:20
Azt hiszem hanyagolom kicsit a tornát. Muszáj a kertet megcsinálni, sok most kint a munka, rámegy néhány este mire elkészül. Majd bepótolom.
2010. máj. 25. 14:20
A párom tanított meg teniszezni, és én azóta is minden alkalmat megragadok, ha mehetek:)
796. iloverunning (válaszként erre: 793. - Krisztinucika)
2010. máj. 25. 13:07

:)

Köszi.


A tenisz tényleg nagyon jó, és a teniszező nők olyan csinosak.

Kár, hogy nekem nincs rá lehetőségem.

795. Judita79 (válaszként erre: 793. - Krisztinucika)
2010. máj. 25. 08:43
képzeljétek, én is észervettem, hogy a télen felpróbáltam egy mostani szoknyámat, és ma mikor felvettem, kb. 3 cm-vel bővebb volt. akkor csak a derekamon ért össze, ott is csak ha behúztam a hasam, most meg a csipőmöm is kényelmes :DD öröm :DD
2010. máj. 25. 08:41

na hali!


én is ténykedtem azért a hétvégén! bár itt voltak a szüleim, azért beiktattam egy futást! Ők sétáltak és meg futottam! hétfőn meg nyomtam egy karate fitet! iszonyú nehezen vettem rá magam! De azért sikerült! és utána jobb volt! :DD

szóval büszke vagyok magamra! :))


ja és tök jól sikerült a töltött kápim! :DD

793. krisztinucika (válaszként erre: 792. - Iloverunning)
2010. máj. 25. 08:33
Te egy kész csoda vagy:) Olyan ügyesen és ütemesen haladsz:) Amúgy alakilag nem panaszkodhatom én sem, még ha meg is változtatom néha a mozgásformát, akkor is izmosabb és feszesebb vagyok. Úgy néz ki, hogy a tenisz is ugyanolyan jó mint a RR, a lényeg hogy majd mindennap megdolgozz:)
2010. máj. 24. 22:22

Sziasztok!

Én megcsináltam a mai program felsőtest részét és a tegnapi programot. A mai hasizomrészét a holnapi pihinapra hagytam.


Jó éjt!

2010. máj. 24. 16:11
Sziasztok, én nagyon elvesztem mostanság. Sajnos nem a program szerint haladok, de azért mozgok minden nap. Szombaton asztalitenisz volt, vasárnap igazi tenisz, és ma is az lesz. Utána már nincs erőm egyebet tornázni, mert még most is fáj mindenem a tegnapitól.
2010. máj. 23. 18:55
Ma program teljesítve, bár az elején nem túl sok kedvem volt hozzá, de most örülök, hogy túl vagyok rajta.
2010. máj. 23. 16:48

Helló Csajok!

Én csütörtök óta le vagyok maradva.Elvileg holnap-holnapután kiderül,h van-e baba a pocakomban,és az eredménynek megfelelően lépek tovább.Ha van,akkor elbúcsúzom tőletek,és kismama tornára váltok,ha nincsen,akkor pótolok mindent.:-)))

2010. máj. 23. 16:12

Sziasztok!


Kicsit el voltam havazódva az elmúlt másfél napban, de már lazább a tempó:)


Tegnap futottam 40 percet, ma este pedig elkezdem bepótolni a lemaradásaimat.


Szép napot!

2010. máj. 22. 21:58

Sziasztok!


Én tegnap nem tornáztam, de ma pótoltam a tegnapit és így nincs elmaradásom, mert úgyis pihinap van.

786. vaczila
2010. máj. 22. 17:52
Én ma egy 4 mérföldes walkot csinálok. Nekem a walk már lazítás Réka után.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook