Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Május 23. a sport és egészség napja? Vagy ez csak egy reklám? fórum

Május 23. a sport és egészség napja? Vagy ez csak egy reklám? (tudásbázis kérdés)

8. csera (válaszként erre: 7. - 2d5a00656a)
2009. máj. 14. 13:51

Köszi, már próbáltam!

Mindegy ha hiszi, ha nem, így van :)!

2009. máj. 13. 20:05

A challenge day nemzetközi 22 éve van minden év május utolsó szerdáján.Jogi viták miatt nálunk kihívás napjának hívják:)Inkább az angol néven próbáld meg,talán ott találsz valamit:)

magyarországon a váltás már évek óta meg van./A kompetencia mérés javára/

6. csera (válaszként erre: 5. - 2d5a00656a)
2009. máj. 13. 18:48

Ez érdekes, mert írtam a szervezőnknek, aki a challange day-t is szervezi (akkor éjszakai focit akarunk) és kijavított, hogy nem 27.-e, hanem 20.-a :o!!!

Nem tudsz valami "hivatalos" oldalt, ahol fenn van, hogy 27.-e az igazi időpont?


Nos, a minisztériumi "szakemberekről" inkább ne beszéljünk :)!

5. 2d5a00656a (válaszként erre: 4. - Csera)
2009. máj. 13. 18:02

Hát szerintem nyugodtan fogjátok rá!

Nálunk pl.a kompetencia mérés miatt minden évben ezt a nemzetközi sportünnepet előre rakják egy héttel.Nem röhej,hogy a világon mindenhol 27.-én van nálunk Budapesten pedig /nem tudom minden kerületben vagy csak a miénkben-e/20.-án tartjuk.Annyit jelent hogy megcsinálom a suliban a sportnapot,és az eredményeket elküldjük a nemzetközi szervekhez,de nem érvényes bárhány embert is mozgatunk meg mert nem a megadott időben tesszük:)

A kompetencia mérésnek mindegy lenne mikor van,de nem egy okos bármely minisztériumban így döntött hogy ez lesz a május utolsó szerdáján minden évben.Mindegy hogy ott már volt valami nagyobb volumenű:)

Ezért azt mondom,rakjátok a bicajozást oda,és ünnepeljétek a sportot nyugodtan!!!:)

Kati

4. csera (válaszként erre: 3. - 2d5a00656a)
2009. máj. 13. 07:00

Tudtam, hogy rád számíthatok :)! Köszi az infót, valószínűleg igazad van.

Mi is szerveztünk erre a napra egy kerékpártúrát, jó lett volna ráhúzni, hogy ezért, de a lényeg, hogy megmozgassunk pár embert.

2009. máj. 12. 20:30
Minden év május utolsó szedája a kihívás napja vagy Challenge Day.Ez egy nemzetközi sportnap.Az idén ez 27.-re esik.Lehet hogy erre hajaz a program?!
2009. máj. 12. 19:30

Most kaptam egy meghívót az Életfa Hősök tornájára, ahol így nevezik ezt a napot.

Ez elfogadott nemzetközi "ünnep" vagy csak ennek a programnak a reklámja?

Egyébként máshol is láttam erre a napra sportprogramokat pl. kerékpártúrát.

2009. máj. 12. 19:28
Május 23. a sport és egészség napja? Vagy ez csak egy reklám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook