Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 17-től égessük együtt a zsírt fórum

Május 17-től égessük együtt a zsírt (beszélgetős fórum)


1 2 3
85. dorciy
2011. jún. 7. 21:04

sziasztok.

nem gond ha csatlakozok? èn kb. nyàr végére szeretnèk lefogyni 10-15 kg-ot.

lehetseges ez? valaki tudna segíteni? 165 cm vagyok ès 65 kg. minden megoldàs érdekelne...de tablettàk nem!! Elôre is köszi

2011. máj. 19. 19:28
Köszi, neked is! :)
83. Rickman (válaszként erre: 82. - 9886f305e8)
2011. máj. 19. 18:58
Gratula, további sikereket! ;)
82. 9886f305e8 (válaszként erre: 81. - Bd55e3f068)
2011. máj. 19. 18:34
:) Én az 1 zsemle, 1 kávé változatot csináltam. Rengeteg variációja van fent ennek a diétának. Igaz kicsik az eltérések. De mivel nem vagyok húsevő és a sajtot meg nem mertem túlzásba vinni így ma kicsit fellázadt a testem. Na de a lényeg, hogy beindult a fogyás! :D
81. bd55e3f068 (válaszként erre: 79. - 9886f305e8)
2011. máj. 19. 17:28

Most rákerestem erre a diétára, hát ez gyilkos :O Főleg az üres gyomorra kávé indítással. Ritkán iszok éhgyomorra kávét, csak olyankor ha kezemben a szendvicsem, és úgy megyek ki az ajtón. Még így is sokszor ég a gyomrom, ami akkor szűnik meg, ha eszek rá. Jujj!


Számolás, aerobik biztos jobb lesz ;) Tartósabb is, mert túléled :D

Engem kísértettek ma, és bedőltem egy sörrel. Ezért kiszabok magamra fél óra mozgást (amúgy azt terveztem, hogy ma nem, mert este irány vissza dolgozni).

80. Rickman (válaszként erre: 79. - 9886f305e8)
2011. máj. 19. 17:16
Én is kalóriát számolok és tornázom. :) Nekem ez bevált, és nem fosztom meg a szervezetem semmitől sem. :)
2011. máj. 19. 16:51

Na Lányok! Most adtam fel!

Na nem a fogyókúrát, csak a Bécsi diétát! :) Mert már csillagokat láttam az éhségtől és nagyon fájt a hasam.

Megettem 50g háztartási kekszet, 200 kCal. Azt hiszem ez így uzsinak belefér. Aztán este meglátom mi lesz, lehet ma már nem is eszek.

Vicces azért hogy soha nem bírtam még végig csinálni a 2 hetet, 1 hét letelte után mindig áttértem a kalória számolás + aerobik módszerre. Most is ez lesz. :D

78. 9886f305e8 (válaszként erre: 77. - Rickman)
2011. máj. 19. 15:49
Köszi! :)
77. Rickman (válaszként erre: 76. - 9886f305e8)
2011. máj. 19. 15:20

Gratulálok, és biztos fogytál, ha úgy érzed. Kitartást és sok sikert! :)

Én majd vasárnap állok mérlegre.

76. 9886f305e8 (válaszként erre: 75. - Smiley28)
2011. máj. 19. 13:49
Köszi! :) Egészen kitartó vagyok most! Ha letelt a 2 hét akkor a mérlegelést is megoldom, és beszámolok! Sok sikert mindenkinek! És kitartááás!!!!
75. smiley28 (válaszként erre: 74. - 9886f305e8)
2011. máj. 18. 18:43
Gratulálok a fogyáshoz, én kedden fogok mérlegelni:) Remélem sikeres lesz:)Én vacsira 2 "szelet" ham-lett -et fogok enni egy pohár tejjel:)
2011. máj. 18. 17:07

Sziasztok! Ma beléptem a 2. hétbe, mérlegünk nem jó, de úgy érzem/látom, hogy fogytam! Juhhuu!

Ma délben reggeliztem és 3kor ebédeltem 3 kicsi lekváros gombócot ami picit bűn, de úgy kívántam. Holnaptól újra rákapcsolok!

73. Rickman (válaszként erre: 72. - Lola98)
2011. máj. 18. 16:17

Hát igen, ez tényleg nem volt sok. :)

Vacsira figyelj, hogy 5 után már ne nagyon egyél, és csak valami könnyűt, joghurtot vagy gyümölcsöt. :)

72. Lola98
2011. máj. 18. 14:17

Sziasztok!

Megvolt az ebédem: tojásrántotta (3 tojásból), 1 paradicsom, 1 mini csemege ubi, Picike sajt. Nem volt egyáltalán sok, csak annak tűnik leírva :P

Uzsi szerintem nem lesz, majd csak vacsi.

71. Rickman (válaszként erre: 70. - Smiley28)
2011. máj. 18. 14:04

Szia!

Ha minden nap tornázol, akkor szerintem elég a 20 perc is. Annyit sportolj, amennyi jólesik, nem kell túlzásokba esni. Aztán egy idő után már hozzászoksz, és tornázhatsz többet is. A lényeg, hogy jól érezd magad. :)

2011. máj. 18. 13:57
Sziasztok bocs hogy nem írtam de a fiam nyűglődött a front miatt. Az alakreform torna kemény nem tudom meddig fogom bírni. Már szemezek a napi 20 percessel. Mi a véleményetek rólaÉ
69. Lola98
2011. máj. 18. 12:01

Megvolt a reggelim, nekem nagyon ízlett:

- 1 szelet tk magvas pirított kenyér

- fél doboz natúr joghurt

- kicsike sajt (16g)

A pirítós kenyérre rákentem a natúr joghurt felét. Nagyon fincsi volt, hozzá sajt..

Ebédre még nincs ötletem de az valószínűleg csak 1 v 2 óra körül lesz.

Nem vagyok éhes, de azért iszok. Van itthon citrom, majd facsarok levet a citromos vízhez :)

Nektek hogy megy?

68. antipink (válaszként erre: 67. - Lola98)
2011. máj. 18. 11:52
Na,ez egész jó ötlet,a piritós jó a gyomornak:)
67. Lola98 (válaszként erre: 57. - Antipink)
2011. máj. 18. 10:43
Igazad van, teljes mértékben, hogy nem éri meg. Én sem egész nap gyümit ettem, ettem "normális" kaját is. Reggelire mégis a gyümit kívánom. Ma nem hiszem hogy gyümit fogok enni, igaz ez már nem reggeli hanem tízórai lesz a reggeli pótlására. Eszek majd pirítós kenyeret (1 szeletet) natúr joghurttal.
66. Lola98
2011. máj. 18. 10:32

Jóóóó reggelt!

Volt egy kis bűnözésem este 8kor...hát ezvan...ma igyekszem helyre hozni a bűnömet ami 2 kocka csokika volt. Ma azért igyekszem jobban odafigyelni a kajcsira. Még nem reggeliztem, pedig 1 órája már fent vagyok. Ha ezt befejeztem és naplóval is végeztem akkor megyek enni, de szerintem abból már csak ebéd lesz :S Max. tízórai na mind1.

Ma a mozgásból sem lesz semmi: ugyanis középfül gyulladásom van és fáháháj, meg köhögök. Olyan helyeken van izomlázam ahol nem is gondoltam volna :D

Na megyek tízóraizni.

Utána visszaolasok!

2011. máj. 18. 10:23

Sziasztok!

Na, kinek hogy alakul a mai napja? Én reggeliztem már, és most megyek egy kis 20 perces tornára. :)

64. 9886f305e8 (válaszként erre: 63. - Antipink)
2011. máj. 17. 15:47

Szegénykém. Megértelek. Érdekes, hogy a gyümölcsöktől nem ég a gyomrom, de a zsíros és cukros kajáktól igen, pl. a cukrozott lekvár hazavágna, de a diétás változat az ok. Bár fekélyem sosem volt szerencsére.

Sajtokat pl ehetsz? Én mindig azt eszek fehérjeként meg mogyorót, de azt már mértékkel.

63. antipink (válaszként erre: 61. - 9886f305e8)
2011. máj. 17. 14:01

Én mindíg meghallgatok mindenkit,aki tapasztalatból beszél,az orvosok már tesznek az emberekre(tisztelet a kivételnek)

Ha nem lennék gyomorfekélyes,be is mernék vállalni egy két kísérletet,de volt,hogy megpróbáltam,és 3 napig élni nem tudtam a fájdalomtól.Persze gyógyszert nem szedhetek.Én a mozgást kezdem el,abban látok megoldást,aztán talán az ételekre is odafigyelek.Hihetettlenül gyümölcsös vagyok,és ha tehetném,csak azon élnék...ha tehetném:(

62. 9886f305e8 (válaszként erre: 54. - Bd55e3f068)
2011. máj. 17. 13:56
Én is el gondolkodtam ezen, de maradok az egyszerű filteres változatnál! :) És mától az adagot is csökkentem 1 csészére (eddig 2 volt, 3-at javasol), mert annyira erős vízhajtó, hogy azt hittem kipisilem a vesémet is. Már nagyon fájt a hasam...
61. 9886f305e8 (válaszként erre: 57. - Antipink)
2011. máj. 17. 13:53

Köszi, a jó tanácsokat! Én a kínzó gyomorégéstől a legelső sikeres fogyókúrám után szabadultam meg. Egyébként alapból refluxos vagyok, tehát nem jól zár a gyomorszájam vagy mi és visszaáramlik a sav. Nekem bejött az egészséges életmód a gyomorsav ellen, pedig imádom a hagymát és a kiwit is éretlenebb változatában szeretem. Lehet furán hangzik de a zsír a nagy ellenség és nem a gyümölcssav. Nekem ez a tapasztalatom.

Persze mindent csak ésszel! :)

2011. máj. 17. 13:47

Sziasztok! Ma reggel már könnyebben indult a nap! Ez a 7. napom és lassan megszokom a kevés kaját. :) De tornázni én is csak 25-30 percet bírtam a Norbi Kick-Boxból mert elkezdett erősen fájni a hasam.

Gondolkozok,hogy holnaptól hogyan tovább?! Folytassam szigorúan vagy enyhítsek a diétán, hogy bírjam a mozgást is? Mit javasoltok lányok?

59. antipink (válaszként erre: 58. - Melcs25)
2011. máj. 17. 13:17

Örülök,hogy így gondolod,mert sajnos sokan nem hisznek nekem,és azt mondják,ők keményebbek.Őszíntén,mi érdekem lenne ezt mondani,ha nem az,hogy megelőzzem a bajt?

Az a legbiztosabb módszer,ha az ember betartja a 4 órás evést,és ha tudja,hogy a következő falat nem esne jó,ne egye meg.Nálam az a legnagyobb baj,hogy mivel nem zár a gyomorszáj,mindíg többet eszem a normálisnál,meg hát amíg a tányéron van,ne vesszen már kárba,de ez nagyon nem jó.Szóval önkontroll az nagyon kell,meg sok séta,és nem érdemes a gyümit meg zöldséget túlzásbavinni,mert olyan savat csinál,hogy 1 óra múlva éhes lesz az ember!No,akkor hajrá mindenkinek!

58. Melcs25 (válaszként erre: 57. - Antipink)
2011. máj. 17. 12:54

Teljesen igazad van!!! És sajnálom hogy ennyire megsínyletted a diétákat. Én is gondolkodtam benne,hogy egy hétig csinálok keményebb diétát,de letettem róla.Ha csak annyit teszek,hogy mérséklem az adagokat,és este valami könnyűt fogyasztok,nem édességet és nehéz dolgokat,tudom hogy megindulnak a kikók lefelé. Már ismerem magam,csak erőt kell vennem és nemet mondani párom unszolására hogy "egyél csak"! :)

Múlt héten kezdtem el tornázni DVD-re és annyira nagyon jól esett,hogy nem hagyom abba.Jó pár év kimaradt mozgás terén,most újra építem magamat.

2011. máj. 17. 12:15

Azért is jöttem ide,hogy megtudjam,milyen módszert alkalmaztok,és igencsak el vagyok szomorodva!Nem vagyok már olyan fiatal,van tapasztalatom a fogyókúrás diétáról,ami romba döntötte az életem.Egy kis reggeli,vagy egyáltalán nem enni reggel,meg csak folyadéknap,vagy gyümölcsnap,vagy netán zöldségnap,majd később arra eszméltem,hogy nem volt energiám felkelni,hamar elfáradtam,néha szédültem is.De a legrosszabb,hogy a gyomorsav szétmarta a gyomromat,refluxos lettem,majd gyomorfekélyes,és többé nincs visszaút.Most állandóan ennem kell,hogy ne szenvedjek,és a császárom után még a mozgást is abba kellett hagynom,azóta nagyon sokat szedtem fel,és fogalmam sincs,hogyan tovább!Az én javaslatom nagyon egyszerű.Csak az esti nasiról kell lemondani,meg a lisztes dolgokról.és mozgás,amennyit csak lehet!Alig vártam a jóidőt,hogy végre a kislányommal mehessek jó nagy sétákat tenni,hogy ne a testem rabja legyek.

Higgyétek el,tapasztalat,én nagyon tönkrementem!Ne essetek ebbe a hibába,nem éri meg!

2011. máj. 17. 11:41
Lola98! Huhh, elég kevés. Hogy bírtad? Nálam a reggeli szent és sérthetetlen, és persze kiadós is. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook