Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 11-től diéta fórum

Május 11-től diéta (beszélgetős fórum)


2009. máj. 12. 21:17
Én ma kezdtem, remélem mindannyiunknak sikerül majd a kitüzött cél!!! :)
5. mandulaszem (válaszként erre: 4. - Rsi5)
2009. máj. 12. 12:26
Neked is sok sikert:)
4. rsi5 (válaszként erre: 1. - Mandulaszem)
2009. máj. 12. 11:13

Én is tegnap kezdtem:)

Sajnos elég sokat kell leadnom:( remélem sikerülni fog

2009. máj. 11. 19:26
Köszi:)
2009. máj. 11. 18:22

szia!


én nem kimondottan 90 napos diétát csinálok, hanem én találom ki magamnak, hogy mit egyek naponta..

nem próbáltam még a 90 napost, de amivel most próbálkozom, azzal sikerült leadnom 7 kilót eddig (2,5 hónap alatt kb.)

a napom kb úgy néz ki, hogy reggelire eszem egy szelet (kb 4 dkg) rozskenyeret, én sága sonkával szoktam, meg zöldségekkel, margarin nélkül, de pl. a delma lightban nagyon kevés kalória van, azt néha megengedem magamnak.. fősulin napközben gyümölcsöt szoktam enni, 2-3 kiwit, vagy 1-2 banánt, almát, narancsot.. és mivel elég későn érek haza az utazás miatt (délután 5 körül többnyire) ekkor már nem szívesen kajálom tele magam, hanem eszem egy kevés párolt, vagy grillezett zöldséget (pl. a grillezett zeller nagyon finom tud lenni, meg is lepődtem rajta, h milyen jól esett) és később, olyan 7 körül meg eszem egy kevés natúr cornflakest 1.5%-os tejjel, így nem éhezem akkor sem, ha este tovább maradok fent.. de ha marad a párolt zöldségből, és éhes vagyok, akkor eszem azt, bármikor, akár este 8kor is elcsemegézem egy kis répát, almát, ilyesmit :)


sok sikert a diétádhoz és kitartás!

2009. máj. 11. 17:45

Sziasztok!

Elég sok ilyen fórum van már, de biztos van valaki köztetek, aki mostanában kezdte el.

Én a 90 naposat választottam, ma van az első napom. Sok sikert nektek is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook