Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1288. lucikam (válaszként erre: 1284. - Krinyus)
2013. febr. 16. 19:46

Szia Krinyus!


Nem semmi, hogy a 45. májkúrádat csinálod. Ez mennyi idő alatt csináltad? Kiszámoltam, ha havi 1-et csinálsz, akkor is több mint 3 évig tart. Azt írod, hogy mi a problémád, de azt nem írtad, hogy éreztél, érzel-e valami változást a kúrák óta? Javult valamid?


Én is növőholdnál kezdtem el a kúrákat, és nekem is akkor jön ki több, nem igazán értem. Végzel beöntést? És vesetisztitást?

1287. Annie1130 (válaszként erre: 1286. - Krinyus)
2013. febr. 14. 13:00
Szia!Köszönöm a választ! Pont így fogok tenni, eddig is hallgattam a testem jelzéseire...az soha nem csal...
1286. krinyus (válaszként erre: 1285. - Annie1130)
2013. febr. 13. 22:46

Szia!!


Én is mindig érzem, amikor újra tisztítanom kell!!! Szerintem bízz a belső hangodra, megérzésedre jelez a májunk én is úgy gondolom!!


Jó éjt!!

1285. Annie1130 (válaszként erre: 1284. - Krinyus)
2013. febr. 13. 22:33

Szia!Gratulálok! A 45 tisztítás, az egy nagyon szép szám!


Én még csak 3-nál tartok. Nem csináltam egy ideje, és egy hete érdekesen elkezdett fájni a májam környékén az oldalam. Lehet, hogy fura lesz az amit mondok, de mintha kérné, hogy tisztítsam meg. Tulajdonképpen nem is igazán fájdalom, amit érzek, hanem inkább érzékenység. Hasonlóan szoktam magam érezni közvetlenül a tisztítást követő napokban, amikor is állítólag az elülső traktusokból kitisztított kövek helyére rendeződnek azok, amelyek hátul találhatóak. Egész héten általános gyengeség volt rajtam, ami nem jellemző rám. Szerintetek megcsináljam?Vajon jobb lesz?

1284. krinyus
2013. febr. 13. 22:00

Sziasztok!


Az én tapasztalataim, megfigyeléseim szerint is (én a 45. tisztításon vagyok túl)növő holdnál ürül több (amikor belekzdtem én is nagyon ügyeltem a fogyó holdállásra, majd egy idő után más szempontok szerint kellett időzítenem, akkor tűnt fel, hogy növő holdnál jobban tisztulok...).


Nem tudom van-e köztetek candidás (nekem bél-candidám van)és tudtok-e a candida és a máj- illetve epekövek közti összefüggésről? Nekem az eddigi tisztításaim során olyan mennyiségű kő, agyag, sár, egyéb minden jött ki, amennyi egyszerre bizotsan nem férne el a májamban, ezért gondolom, hogy újratermelődnek és igen erős a gyanúm a candida gombákra. Sajnos igazán választ nem találtam a curezone-on sem... A candidáktól már többször megszabadultam (léböjttel) de mindig nagyon gyorsan újra elszaporodtak, most kezdek bele a nehézfémkivezetésbe (higanyt és hafniumot mutattak ki biorezonanciával)nagyon bízom benne, hogy utána végleg megszabadulok a dögöktől és egy idő után talán már a kövek is elfogynak!


Mindenkinek sikeres tisztításokat kívánok!!!


Kriszta

1283. lucikam (válaszként erre: 1282. - Szisziági)
2013. febr. 12. 16:55
Eddig én is figyelembe vettem a holdállásokat, de más elfoglaltság miatt nem tudom már ezt is nézni, így én is úgy csinálom, mint szisziági. Most szombaton fogom megcsinálni a 9. kúrát. Eddig 2x csináltam úgy a kúrát, hogy nem volt fogyóhold. Én semmi különbséget nem éreztem. Sőt az volt az érdekes, hogy nálam pont ennél a 2 kúránál jött ki eddig a legtöbb kő, mikor pont nem volt fogyóhold.
1282. szisziági (válaszként erre: 1281. - Edu1980)
2013. febr. 10. 12:04

Szia Edu!

Már a kilencediken is túl vagyok, és a munkám miatt elsősorban a szabad két napra kellett koncentrálnom.Emiatt csináltam már többféle időpontban és nem éreztem nagy különbséget, legfeljebb a közérzetemben,és az alvás minőségében.

A cuccok mindegyiknél jöttek,a legtöbb és legnagyobbak tán a negyediknél,azóta hasonló méretben és színben ürülnek,bármikor csináltam is.

Sok sikert!

1281. edu1980
2013. febr. 10. 11:58
Köszönöm! Olvasgattam a fórumot és azt javasolják, hogy fogyó hold idején kell megcsinálni. Épp most múlt el. Nem szeretnék a következőig várni. Szerintetek működik a kúra más holdfázisokban is? Köszönöm előre is a választ!
1280. Baby-G (válaszként erre: 1279. - Edu1980)
2013. febr. 10. 10:33
En pont tegnap csinaltam , masodszorra, es ittam reggel egy kavet , egy nagyon pici tejjel . Nem erzem , hogy elrontotta volna a kurat :)
1279. edu1980
2013. febr. 10. 10:19
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a kúra első napján még szabad kávét inni?
1278. Kesike (válaszként erre: 1277. - Zsuzsi44)
2013. febr. 8. 12:51
Igen, ott megtalálod. Múlthéten vettem én is egy auchan-ban található gyógynövény boltban:) Én is elkezdtem az egész tisztítást:) 3. napomon tartok!
1277. zsuzsi44
2013. febr. 4. 21:50
Kesike! Még szeretném megkérdezni, hogy a pannonhalmi teát általában lehet kapni gyógynövényes üzletekben?
1276. zsuzsi44
2013. febr. 4. 21:47
Sziasztok! Mint emlitettem a múlt héten, ismét elvégeztem a hét végén a 8. tisztítást. Hát elég sok kijött megint. Először a délelőtt folyamán általában mind, elég világos volt, bár utána besötétedett egy része. Délután nem jött már semmi, de este amikor elvégeztem a beöntést meglepően sok sárgás-fehér darabok jöttek ki, volt amelyik 1.5 cm. hosszú és l cm. széles volt. Most elég jól átvészeltem, bár nagyon féltem tőle, mert előtte egész héten infloenzás voltam és eléggé legyengültem. Vasárnap reggeli első keserűvíz már nagyon nem esett jól, hát még a 8 órási. Utána elég gyenge voltam, de kb. 1 óra hosszára ledőltem és utána már amikor megittam 10 óra körül a narancslevet, szinte már semmi bajom nem volt. Azt hiszem, hogy annak köszönhetem, hogy elég jól átvészeltem, hogy előtte nagyon sok dzsúzt préseltem és ittam, valamint most egyre-másra csíráztatom a magokat eszegetem. Én megint bízok benne, hogy az epehólyagomból is távozott talán valamennyi, mivel ezek a világosak szerintem meszesek.
1275. alibaba60
2013. febr. 4. 18:58
Üdvözlök Mindenkit! Tavaly óta nem irtam egy sort sem mivel nem is csináltam semmeit sem.Mármint májtísztítással kapcsolatban.De idén végre eljött a nagy nap és újra elkezdtem illetve folytatom a tisztításokat. A mostani hétvégén volt a 12-ik alkalom.Egyenlöre jól vagyok még sok munka van hátra mig rendbe jövök, de kitartok az elképzelésem mellett.Még csak annyit kb 180-200 db kő távozott a tisztítás során. Ez mondjuk szép menniség ahhoz képest hogy a 11-ik tisztításkor kb 20-30db kő távozott.További sok sikert kivánok mindenkinek és hogy mindenki meggyógyúljon.
1274. Petyus B (válaszként erre: 1273. - Kesike)
2013. jan. 31. 18:48
Ha elküldöd, megköszönöm!
1273. Kesike (válaszként erre: 1272. - Petyus B)
2013. jan. 31. 14:00
Sok helyen meg lehet venni, de a gyógynövény boltokban tuti van:) A gyógyszertárakban is. A gépet meg lehet rendelni az interneten, de állítólag sok a hamis fent. Nekem sincs sajátom! Akihez járok és javasolta ezt nekem Ő adja kölcsön, ha csinálom. Priviben megírom ki Ő, ha nem szeretnéd megvenni. Bár most én is gondolkozom rajta, hogy kellene végre egy saját! Zapper a neve!
1272. Petyus B (válaszként erre: 1271. - Kesike)
2013. jan. 31. 12:58

Kedves Kesike!

Sok minden mellett volt mononukleózisom...

Hol lehet a vesetisztító teát beszerezni? Az én májtisztításaimnak ez egy gyenge pontja volt, pedig a könyv javasolja.

A "pici gépezethez" hol lehet hozzájutni?

1271. Kesike (válaszként erre: 1269. - Petyus B)
2013. jan. 31. 12:39
Kedves Petyus B! Ezt Te magadnak tudod megcsinálni! A vesetisztítás pannonhalmi vesetisztító teával jó csak. Egy hétig napi egy litert kell meginni belőle naponta. (egy literhez kell két filter) ízesítheted, bár szerintem az íze nem vészes és hatásosabb ízesítés nélkül. Ha ezt befejezted, jön az áramos kezelés. Ez egy pici gépezett, amit dr Hulda Clark fedezett fel. Keress rá itt az interneten. Én a két ezzel kapcsolatos könyvét kiolvastam. Ebben minden le van írva a terápiákról. Szóval 5 ilyen áramos kezeléses nap után kell megcsinálni a májtisztítást. Ezzel kell zárni az egészet. Majdnem minden bacit, vírust, kórokozót megöl a gép. Németországban még az aids-eket is ezzel kezelték sikeres. Ez is benne van a könyvben. Biztos sokan vannak, akik hülyeségnek tartják ezt az egészet, de én is azok közé tartoztam és tényleg végső elkeseredésemben kezdtem csak bele. Most már a szerelmese vagyok a dolognak!!! Ja és, ha valaki tudja mi a mononukleózis, akkor azt is tudja mennyire veszélyes és hosszadalmas betegség. A tesómnak két hete volt, megcsináltam a terápiát. Tegnapi nap folyamán a vérvétele negatív lett. Az orvos azt mondta hihetetlen!!!
1270. Kesike
2013. jan. 31. 12:30
Nem volt erős, hidd el... semmi rosszat nem írtam... hospice-on dolgozom.. semmink sincs... még a keserűsót is megvetetjük a hozzátartozóval... (sajnos)...
1269. Petyus B (válaszként erre: 1262. - Kesike)
2013. jan. 31. 09:56

Nagyon érdekes amit írtál, és szerintem ide is tartozik.Írnál erről részletesen, vagy van valahol leírás róla? Egyáltalán hol lehet csinálni, mibe kerül.

Köszi előre is

Petya

1268. Annie1130 (válaszként erre: 1267. - Kesike)
2013. jan. 31. 07:43
Értem én,hogy a màjtisztìtás akár életet is menthet,de nem gondolod,hogy egy kicsit erős volt ez a hozzászòlásod?
1267. Kesike (válaszként erre: 1266. - Oliva40)
2013. jan. 30. 20:11
Mondd azt, hogy súlyos beteg rokonod fekszik a hospice osztályon és meg kell venned, mert az osztály ezt nem biztosítja.. Garantáltan adni fognak!:)
1266. oliva40
2013. jan. 30. 19:29
Nem találtam ki, tapasztaltam. Nem adtak, és kész. Most megyek és újra próbálkozom. ... valami nyomatékkal...:)) azért köszi a megerősítést!
1265. Kesike (válaszként erre: 1264. - Zsuzsi44)
2013. jan. 30. 18:33
Nem tiltották be! Kórházban dolgozom. Bizonyos vizsgálatokhoz muszáj! Nem tudom ki találta ki ezt a baromságot :D
1264. zsuzsi44 (válaszként erre: 1260. - Vee86)
2013. jan. 30. 17:56
Én nem értem, hogy miért mondták az, hogy betiltották, még minden alkalommal tudtam venni, magnézium szulfás van ráirva a zacskóra.
1263. Annie1130 (válaszként erre: 1261. - Oliva40)
2013. jan. 30. 16:15

Szia! Továbbra is patikából... addig kell menni, amíg ki nem adják...Én azt is szoktam mondani (ami igaz egyébként), hogy méregtelenítő fürdőhöz kell az "ipari mennyiség". Általában 100 grammokat szoktak adni, de a fürdőre hivatkozva 1 kilót is hoztam már el...:)


Egyébként ebay-en is lehet rendelni külföldről.

1262. Kesike
2013. jan. 30. 15:27
Remélem nem fogok hülyeséget írni, de ezt a 43 oldalnyi hozzászólást nem tudom elolvasni így lehet ezt már írta valaki. Az én történetem megdöbbentő. Egyáltalán nem hittem az ilyen májtisztító csoda dolgokban... sőt... semmi ilyesmiben... A történet úgy kezdődött, hogy többször p3as értéket mutatott a rákszűrésem. Egy (nem természetgyógyász) ismerősöm, aki ilyen dolgokkal foglalkozik ajánlotta, hogy csináljak meg egy kúrát, amit németek alkalmaznak. Ez nem csak májtisztításból áll, mivel a májt. csak akkor jó, ha előtte vesetisztítással kezdünk... majd 5 nap elektromos áram átvezetése a testen és ezt zárjuk a keserűsós májtisztítással... így nem csak a májunk, de az egész szervezetünk kitisztul.. végigcsináltam.. eljött a nap, amikor az újabb rákszűrésem eredményéért kellett telefonálnom. A hír hallatán majdnem elsírtam magam: p1!! Sosem volt p1es rákszűrésem. 2szer megműtöttek, de akkor sem ment p2 alá. (persze a p2nek is örültem) Azóta nem találtak gondot. Ezt a kúrát fél évente kell megcsinálni. Hamarabb nem érdemes. Közötte ezüst-kolloidot kell innom. Lehet nem ide kapcsolódott a történetem, de remélem segítettem valakinek vele.
1261. oliva40
2013. jan. 30. 15:11
Sziasztok! Már 2x megcsináltam a májtisztító kúrát, évente, úgy tavasz környékén szánom rá magam. Az elsőnél millió "pelyva", a másodiknál nagyon sok zöldborsó nagyságú és egy nagyobb 2,5 cm átmérőjű gyurmaszerű, zöld "golyó" is távozott. Most ismét szeretném megcsinálni a tisztítást, de tavaly ősszel a patikában nem adtak nekem keserűsót, mondván, hogy betiltották. Viszont az epeutak tágulásánál - úgy tudom pont a k.só magnézium tartalma játssza a főszerepet. Meg tudnátok nekem írni, honnan szerzitek be?! Előre is köszi!
1260. vee86 (válaszként erre: 1258. - Zsilv)
2013. jan. 29. 19:30
Persze beszámolok!!! Egyébként a májdaganatom 5 cm. Azzal nem lenne probléma, hogy "kijöjjön"?
1259. zsuzsi44 (válaszként erre: 1255. - Lucikam)
2013. jan. 29. 12:02
Szia Lucikám! Hát én már elég idős vagyok, bár nem érzem annak magam, sőt a családom szerint nagyon energikus vagyok és nem bírok magammal. De meg is teszek ennek érdekében mindent. Érdekes, hogy nekem a 6. 7.-nél már jóvas kevesebb jött ki. Ha megnézitek az elején feltett fényképet, azon látni lehet, hogy sokkal több volt. A belső hangom valahogy mindig azt súgja, hogy ne menj még, viszont a különböző tanácsoktól megijedek , tanácstalanná vállok. Nagyon kedves klubban veszek részt minden hétet, nem tudom hallottatok-e már az EFT-ről Érzelmi felszabaditási technika. Kopogtatunk a meridián pontokon és először a felmerült negativ dolgokat - lehet ez gyermekkori is - bekopogtatjuk, majd utána jönnek a pozítiv megerősítő körök. Nagyon sokat segített és még most is segít nekem. Ott is sokat kopogtatunk rá, sőt most azt találták ki a lányok, hogy kérjem meg a testemet, hogy jelezzen valamilyen formában, hogyha müttetni kell. Az este jelentkező keserű százízt választottam, most erre kell figyelnem, még eddig nem jelzett úgyhogy szombaton csinálom a 8.-kat, bár a lányom nagyon óv tőle, mert elkaptam egy kis infloenzát és szerinte igy is le van a szervezetem gyengülve, viszont most van a fogyóhold. Sok vitamint eszek céklát, répát, narancsot centrifugálok, majd beszámolok az eredményről. Köszi, hogy ilyen aranyosak vagytok, ti is mindig egy kis bátorságot , kitartást öntötök belém.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook