Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májméregtelenítés fórum

Májméregtelenítés (beszélgetős fórum)


14. bd5e718401 (válaszként erre: 12. - Nalami)
2013. febr. 4. 09:33
Ha tényleg epét ürítettél, az nagyon durva, mert ilyen fornában annak semmi keresivalója a tápcsatorna későbbi szakaszaiban. A sárgásbarnás elvileg mi a májból?
13. AlBundy (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2013. febr. 4. 09:05
Nagyjából ezzel értek egyet, de erről a tisztításról nagyon durvákat írtak itt-ott. Nem tudom mit gondoljak, lehet letesztelem magamon..
12. nalami
2013. febr. 2. 09:48
Kedves Májméregtelenítők! 2013. február 1-én megcsináltam a 4x3 dl-es keserűsós oldat illetve a 22 órai olívaolaj és grapefruit keverék elfogyasztását. Meglepődtem, hogy mit ürítettem reggel 2 db alma elfogyasztása után. Pontosan, ahogy le van írva, szabályos, kisebb-nagyobb golyók távoztak. A zöldes színűek(epe)keményebbek, míg a sárgásbarnás(máj)lágyabb állagúak voltak. (Fotót is készítettem)Nekem semmi gondot nem okozott maga a kúra. Az utolsó keserűvíz előtt már leültem, pihentem (ahogy javasolva is van a pihenés) és az este 10 órai lefekvés, pocakomban az olajos keverékkel, egészen reggelig alvást jelentett. Mindenkinek tudom ajánlani, aki a jobb bordaív alatt többször nyomást érez mert ezzel megelőzheti az epekő kialakulását és máját is kíméli a méreganyagoktól. Egyszóval jót tesz egész testünknek, lelkünknek.Sok sikert kívánok mindenkinek, aki megpróbálja. Csak egy délután és egy éjszaka az egész és utána újjá születsz!
11. pamyte
2012. aug. 14. 14:54
Én most fogom szept.21-én (fogyó Hold ideje) megcsinálni a 6.májtisztítást.Nem kell ahhoz a májat mérgezni, hogy probléma legyen vele. Sajna én hajlamos vagyok a koleszterinkő képzésre, mert a májam nem termel megfelelően epét, ezért a zsírokat nem tudja jól lebontani, elraktározza, és máris készen vannak a kövecskék!Én mindkét tisztítást kipróbáltam, és csak annál volt egy kis hányingerem, amelyiknél aznap délutántól estig meg kellett inni a keserűsót, másnap pedig várni a "csodát"!Megdöbbentő, mi jött ki belőlem!(56 éves vagyok).Persze sokan nem figyelnek oda, hogy előtte parazita írtást is kell csinálni....., csak egyből nekiállnak a műveletnek!Én előtte hetekig tisztításokat csinálok, úgy állok neki! Utána olyan, mintha egy mázsás kő esett volna le a májamról.Csak ajánlani tudom mindenkinek!
10. Eri87
2012. aug. 14. 09:46
Én mar többször megcsináltam a másik változatot, hogy este 6kor s 8kor keserűsó oldat, 10kor az olívaolajas lötty, aztán másnap reggel 6kor s 8kor ismét keserűsó oldat. Nem volt könnyű, de nem voltam rosszul sem, betartottam, hogy első nap csak délig lehet enni, keveset, s fehérje menteset. Sokan ezt nem tartják be és emiatt vannak rosszul. Nekem jót tett a méregtelenítés, azóta jobb az emésztésem, jobban működnek a dolgok ott bent :)
2012. aug. 13. 20:43

A májméregtelenítő kúrának.


[link]

8. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Secret!)
2012. aug. 13. 20:16
Kinek?
7. secret! (válaszként erre: 1. - Csehili80)
2012. aug. 13. 20:14
Van saját fóruma, szerintem inkább oda írj.
2012. aug. 13. 20:11

Miért kellett ezt tenned?

Mi okod van arra, hogy eszedbe jusson?


Nekem rosszak szoktak lenni a máj értékeim, ezért májvédő teát, illetve máriatövis teát szoktam inni kúra szerűen. Nem kell szomjazni, nélkülözni, nincs rosszul lát csak jó eredmények.

5. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Csehili80)
2012. aug. 13. 20:00

szóval mi a fene indított erre a tudománytalan balgaságra?

a májat nem kell méregteleníteni, egyszerűen nem kell mérgezni, azaz kerülni kell a toxikus dolgokat....

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Csehili80)
2012. aug. 13. 19:52
Inkább nem írok semmit...
2012. aug. 13. 17:52
Próbáld ki a máriatövis gyógynövényt vagy kapszulát vagy cseppeket ,májvédő :))))és tessék inni!
2012. aug. 13. 15:12

A májnak az a feladata, hogy méregtelenítsen...

Hogy Bujtor mibe halt bele??? Eljött az ideje... Nem a koros, hanem a soros...

Nincs senki előtt a halotti bizonyítvány másolata.

És nem is tartozik ránk.

2012. aug. 13. 14:35

Májméregtelenítésről már esett egy pár hozzászólás a fórumon,de arról nem,hogy "Ötvös Csöpi"a méregtelenítésbe,ill. a kiszáradásba halt bele.Vélemény?

Én megcsináltam a májméregtelenítést,de a napvégére olyan szarul lettem,hogy nagyon kétségbe voltam esve,hogy túlélelem-e ezt a kúrát,csak azért mert nem lehet vizet inni közben.


Hát én a 2-4-6-8órás változatot csináltam meg és nap végén már annyira le voltam gyengülve, hogy nem lehetett normális vizet inni, hogy összeestem a fürdőszobába. Utána úgy kértem a férjem, hogy hozzon már vizet nekem, mert elájulok, ill. olyan remegés fogott el, hogy egyszerűen iszonyat volt.

Este már 10kor nem bírtam bevenni az olajos lötyit, mert iszonyú szarul voltam. Utána aludtam olyan félkettőig, majd mégis elszántam magam és megittam. Másnap belőlem is jött a cucc, de még mindig megy a hasam.



Vajon megéri?Ti nem féltek?Veletek volt már ilyen?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook