Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Májkrém de hogyan? fórum

Májkrém de hogyan? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 17. 19:46

Én épp ma csináltam vacsira melegszendvicsre való krémet belőle, egy kis vaj fűszerek só bors fokhagyma piros arany mustár, és egy magyaros löncs húskrém...



Én házilag a csirkemájat lepirítom, só bors majoranna, kis fehér borral párolni, turmixgépbe beletenni, pár szem aszalt szilvát hozzá, és kevés vajat (nem kenhetőt, hanem rendes pl tea vajat) jól összeturmixolni és hűtőbe.......

2011. nov. 17. 15:47

Osszekeverheted egy pohar tejfollel,vagy kenheto sajttal is.Izles szerint tehetsz bele aprora vagott hagymat,ujhagymat,fuszereket.Melegszendvicsnek is megsutheted.


En is magam szoktam csinalni a majkremet.Csirkemajbol.Pici olajon pegpiritom,felontom egy keves vizzel,mikor kesz,ledaralom,teszek bele majorannat,pici hagymat,fokhagymat,sot,borsot.

2011. nov. 17. 15:33

főtt tojás,hagyma,petrzselyem,borsosan,kaliforniai parikásan(apróra kell vágni)egyenlőre ennyi jutott eszembe


Mellékesen én is magam csinálom itthon.:D

2011. nov. 17. 15:30

Szia!


Én a bolti májkrémet nem szeretem, azt is magam készítem, mert tudom mi van benne...

Az enyémet is szoktam variálni aprított fokhagymával, apróra vágott sült zöldségekkel, maradék sült hússal vagy főtt tojás darabkákkal... mindegyik változata nagyon finom pirítósra.

2011. nov. 17. 15:22
Van egy nagy rúd májkrémem,de így nem tudok vele mit kezdeni.Szeretnék belöle valami finom szendvicskrémet,vagy pirítósra kenhetö ízletes krémet,ám nincs jó ötletem. Aki tud írjon:) köszi elöre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook