Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májkimélő diéta fórum

Májkimélő diéta (beszélgetős fórum)


2011. márc. 15. 17:18
jön a tavasz, méregtelenítsd a szervezeted!
2009. aug. 22. 19:04
szilimarin -bocsi
2009. aug. 21. 21:11

Még valami :

A szilimariarin nevű kivonat, amit a máriatövis nevű növényből nyernek,kiváló májvédő hatással bír.

Segíti a máj regenerációját,és védi is a mérgezésekkel szemben.A Magyarországon kapható gyógyszer neve:Silegon

Próbáld ezzel.

2009. aug. 21. 21:07

Szia Ildi!

A máj a test méregtelenítési központja,így minden amit "méregnek" minősít szelektálja,és turbóra kapcsolva megpróbálkja kihajítani.

Alapból minden amit te is mérgezőnek/károsnak /ítélsz,azt el kell hagyni ,

ide tartozik a bárminemű alkohol,cigi,vegyszerek.

Nem tudom ,de gondolom ,hogy a vérképed mutathatta ki a máj terheltségét,és erre hívták fel a figyelmedet.

A válasz az ,hogy le kéne méregtelenítened,hogy tehermentesítd a májad/és az epéd és a veséd/a terheléstől.

2009. aug. 21. 20:34
Sajnos most jöttem rá, hogy igazán én sem tudok semmi hasznosat, mit lehet enni annak aki májkimélő diétán van. Igaz engem is érdekelne, mert előkaptam a régi szakácskönyvem, mert emlékeztem rá abban is sok hasznos tanács van. Na, de pont ezt kihagyták. Eddig nem is vettem észre, azt gondoltam ez a vaskos könyv mindenre kitér. Remélem segítenek, az gondolom hasznos lehet többször keveset fogyasztani az ételből.
3. globus (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2009. aug. 21. 20:25
Szia, írok privit.
2009. aug. 21. 20:04
Ha beírod a google-ba, akkor mindent megtudsz.
2009. aug. 21. 20:03
Kérek mindenkit irjatok májkimélő diétával kapcsolartos tippeket ötleteket ugy hogy hogy ne gyogyszeres kezelést igényeljen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook