Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfoltot hogyan lehet halványítani? fórum

Májfoltot hogyan lehet halványítani? (beszélgetős fórum)


9. 954fd2f620 (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2011. máj. 18. 19:57
Nagyon köszönöm :)))
2011. máj. 16. 21:19

Sziasztok!

Képzeljétek, van egy másik weboldal, ahol orvosoknak lehet feltenni kérdéseket. Ott is rákérdeztem, hogy az ilyen típusú májfoltot, hogy lehet eltűntetni, erre azt válaszolta, hogy az egy anyajegy. Nekem eddig más fogalmam volt az anyajegyről, vagy nézhet ki úgyis ,mint egy májfolt? Ez annyira nem hangzik valószínűnek. Mit gondoltok?

7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - 954fd2f620)
2011. máj. 16. 20:52

Szia!


Kozmetikus csinálja.

Ha jársz kozmetikushoz,érdeklődd meg tőle,h ő csinál-e?!Vagy,ha nem ..akkor h nem e ismer olyat aki csinál.:)

6. 954fd2f620 (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2011. máj. 16. 14:31

Sziasztok mikrodermabrázió és ezt hol csinálják ??????

Nekem is volt több helyen az arcomon ,szülés után jött ki,de a homlokomon ott maradt :(

2011. máj. 15. 17:50

Májfoltra jó kezelés a mikrodermabrázió.Ez egy kozmetikai kezelés,a bőr csiszolása (ezáltal halványítására szolgál)-mármint a pigmentfoltok halványítására is hatásos.


Én a hegeim miatt próbáltam ki.Sztem jó!Bár ezt leginkább a téli hónapokban lehet,mert nem naon érheti napfény azt a bőrfelületet,ami kezelve van.

2011. máj. 15. 15:09
A máj méregtelenítése is segít a májfoltok halványításában, eltüntetésében.
2011. máj. 15. 15:07

A citrom leve halványítja a pigment foltokat, de ha érzékeny a bőr akkor kiütéses is lehetsz tőle.

Nekem az arcomon van, és halványabb lett a citromtól, de a kiütéses lettem.

Így ismét vennem kell krémet, amiben fényvédő van, mert is halványította az elmúlt években.

Anyukámnak is a lábán van a májfolt, és neki is használt - használ a krém.

2011. máj. 15. 15:01
Szia!Nekem a mellkasomon van és a combomon,engem is nagyon zavartak egy ideig,de már megszoktam,mert én úgy tudom,nem lehet eltávolítani őket műtét nélkül.
2011. máj. 15. 14:57
Nem az arcomon van, hanem a lábamon és nem is terhességtől alakult ki, születésem óta ott van. Nagyon zavar, de nem nagyon tudom semmivel sem eltüntetni. Mit ajánlotok? Most kövirózsa krémmel kenegetem és néha citrommal is, de ezek mennyi idő múlva használnak, már ha használnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook