Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt miatt nem tudom az arcom szoláriumoztatni, de nem szeretném, hogy elüssön nagyon a bőrszín. Mit tehetek? fórum

Májfolt miatt nem tudom az arcom szoláriumoztatni, de nem szeretném, hogy elüssön nagyon a bőrszín. Mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


3. mikra (válaszként erre: 2. - AnNaA)
2013. szept. 7. 22:57
Én is hasonlóan jártam. Utána továbbra is szoliztattam az arcomat is, de a foltot bekentem magas faktorszámú naptejjel. De volt, hogy csak simán letakartam közben, vattadarabbal pl. És ezzel párhuzamosan persze kezelgettem a foltot halványítóval. Pár hét alatt kiegyenlítődött az arcom.
2013. szept. 7. 15:12

Szóval!

Májfolt alakult ki a szám fölött, szóval úgy döntöttem, nem szolizom. Ezt bírtam is kb 4 hónapig,de elegem lett a nagyon fehér bőrből, szóval újra járni kezdtem. kb 4 alkalom kellett ahhoz, hogy úgy nézzek ki, mintha bajszom lenne... Az alapozóval sem tudom eltakarni sajnos teljesen. Most abbahagyom az arcom barnítását, csak a testemet fogom. De mit csináljak, hogy ne üssön el nagyon az arcom? Barnább alapozó és bronzosító? Esetleg önbarnító arca? Vagy hogy kombináljam? Mit csináljak?

2013. szept. 7. 15:09
Májfolt eltakarása és a szoli, de hogy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook