Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzatvíz szivárgás v. fertőzés? Mire számítsak? fórum

Magzatvíz szivárgás v. fertőzés? Mire számítsak? (beszélgetős fórum)


10. Livana
2014. okt. 30. 20:00
fertőzés volt,köszönöm a tanácsokat! :)
2014. okt. 30. 16:18
Már biztos túl vagy a dokin,ezért csak annyit írok(hátha v.ki hasznát veszi),hogy lehet kapni olyan betétet ami jelzi,ha a magzatvíz szivárog.Remélem minden rendben lesz nálatok.
2014. okt. 30. 16:11

Nem tudom, hogy 32.héten mennyire lehetséges, nem nagyon hallottam még ennyi idősen természetes szülést, aztán ki tudja.

Plusz, ha van mellette valami fertőzés is, akkor nem hiszem, hogy engedik természetesen.

2014. okt. 30. 12:38
ilyenkor nem szülhetnék természetesen?
2014. okt. 30. 12:30

Nekem a 30. héten volt nagyon erős vizes folyásom hirtelen, azonnal kórház, kaptam magzatérlelőt, ctg-ztek. Lehetséges, hogy magzatvíz volt, felül repedhetett a burok, de kaptam magnéziumot, bent tartottak megfigyelésen.

Szerencsére visszatapadhatott a burok, mert azóta semmilyen hasonló panaszom nem volt, és már a 36.hetet tapossuk.

Nekem akkor azt mondták, hogy megvárják a 24 órát a magzatérlelő miatt, és meglátják, hogy alakulok, ha kell, császároznak.

A viszketés, égő érzés inkább utal fertőzésre, drukkolok, hogy ne magzatvíz legyen.

2014. okt. 30. 12:30
Igen szedtem antibiotikumot két hete baci volt a vizeletemben. Idegen wc-n sajnos sokat vagyok,mert ahova megyek wc-t kell beiktatni félóránként pisilnem kell :(
4. Mion
2014. okt. 30. 12:24

Voltál mostanában uszodában, idegen mosdóban stb?

Kellett antibiotikumot szedned?

2014. okt. 30. 12:24
Ha az,akkor össze van kötve a magánrendelő a kórházzal és bevisznek. hát remélem nem az..
2014. okt. 30. 12:17
Ha kicsit is gyanús h magzatvíz lehet, inkább kórházba kellene menned, nem? Bocsi de én övatos vagyok. 26hkm
2014. okt. 30. 12:00

Sziasztok

Egy pár napja erősebb folyásom van,de az krém színű fehér volt. Tegnap este éreztem,mikor fürödtem mintha kellemetlen lenne s,égett ott lent mikor mosakodtam és hozzá értem. Éjszaka pedig többször keltem arra,hogy nedves a bugyim,nagyon. Most átlátszó folyásom van,spékelve egy kis viszketéssel és égő érzéssel.

Dokimhoz kértem időpontot ma délutánra nagyon meg vagyok ijedve,mire számítsak szerintetek? Ha esetleg magzatvíz mit tudnak vele csinálni ebben az időszakban? Nagyon korai lenne még szülni :(

32hkm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook