Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzati fejlesztés fórum

Magzati fejlesztés (beszélgetős fórum)


5. csilla80 (válaszként erre: 1. - Bb2f4e28dd)
2008. jan. 30. 23:10

Nekem is ird meg a nevet kerlek,koszi...

Kivancsiva tettel,erdekesnek tunik...

4. ZiZi81 (válaszként erre: 1. - Bb2f4e28dd)
2008. jan. 24. 07:34

Hát'...nem tudom...Érdekes dolgok ezek.Én is pont ilyenekről olvasok a Lelki köldökzsinór-Beszélgetés a kisbabámmal című könyvben.De mindig azon tanakodom,hogy vajon az említett hatások nélkül is olyanokká váltak volna e a kisbabák???


Erről a fejlesztő eszközről még nem hallottam.Megírnád nekem privát üzenetben,ha nem szeretnéd kiírni a nevét ide?Előre is köszönöm:Zizi

2008. jan. 23. 17:06

Csaladok tizerzreinek tapasztalata, hogy kreativabbak? Miert? Nem mindenki a sajat picijet tartja a legugyesebbnek es legszebben fejlodonek, ha van viszonyitasi alapja, ha nincs altalaban?

Tudomanyos meresek is keszultek?

2008. jan. 23. 17:02
szegény gyerekeket már az anyaméhben se hagyják békén?
2008. jan. 23. 16:05

Nemrég olvastam egy -már Mo-n is kapható- eszközről, ami már magzati korban fejlesztő hatású. Ezt írják róla (kihagyom a nevét, mert nem reklámozni akarom):


,,A (...)tudományosan kifejlesztett ritmusmintákat alkalmaz (16 programot), amelyek az anyai szívverés hangjain alapulnak. A (...) audio "leckéi” abban a fejlődési szakaszban erősítik a gyermek kognitív képességeit, amely időszak különleges fontossággal bír ezen képességek alapjainak megteremtésében. A (...) az első olyan születés előtti fejlesztést célzó oktatási eszköz, melynek hatékonysága bizonyított. Családok tízezreinek tapasztalata, hogy a (...) babák születésük pillanatától kreatívabbak, intellektuális és emocionális képességeik fejlődése gyorsabb társaikénál."


Várom a véleményeket...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook