Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magyarországon kik közveítenek Kryon-t? fórum

Magyarországon kik közveítenek Kryon-t? (beszélgetős fórum)


13. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 12. - Zsozsolt)
2012. júl. 27. 17:11

milyen irányba.?


ugy gondolom az emerek akik egy ilyan missiot választanak elöször is saját magukat akarják "megtisztitani, megmenteni" és utána a világot..


a tapasztalatom az hogy nem minden tisztulás hoz boldogságot egészséget hanem pont ellenkezöleg.. mert a tisztulás folyamata során az ember elöször is kirezegteti magából a kellemetlen rossz energiákat entitásokat ami pl egy hasmenésben hányásban vagy lázban is megnyilvánulhat.. és még sok más..


de ha ezek a folyamatok befejezödnek.. minden kiegyensulyozotabbá egéségesebbé boldogabbá válik..

12. Zsozsolt (válaszként erre: 10. - °°°Bibie°°°)
2012. júl. 27. 17:01
Neked mi a személyes tapasztalatod?
11. Zsozsolt (válaszként erre: 9. - 44b92f93e3)
2012. júl. 27. 17:01
Megkérdezhetem, hogy miért nem, mi történt, mi változott?
10. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 8. - Zsozsolt)
2012. júl. 27. 16:15
a spirituális testet tisztitjuk és ettöl a többi is emelkedik, fejlödik, tisztul..
9. 44b92f93e3 (válaszként erre: 3. - Zsozsolt)
2012. júl. 27. 16:01
Valahogy úgy, de már nem foglalkozom ezzel.
8. Zsozsolt (válaszként erre: 6. - °°°Bibie°°°)
2012. júl. 27. 15:59
ebben mit lehet, mit "kell csinálni"? mi érhető el, miben segít, mire jó?
2012. júl. 27. 15:56
japánul és fonetikusan..:)
6. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 5. - Zsozsolt)
2012. júl. 27. 15:56
Mahikari Ohmi Kami Sama, pontosan anyit jelent az igaz isten/teremtö
5. Zsozsolt (válaszként erre: 4. - °°°Bibie°°°)
2012. júl. 27. 15:46

Köszönöm.

Hú, erről még nem hallottam, mit jelent a mahikari?

2012. júl. 27. 15:38

több féle közvetités létezik, mindegyiknek ugyan az a célja az "igaz fényt" közvetiteni és nem csak spirituális de minden "szinten" tisztitani a világot..



én mahikari-s vagyok

3. Zsozsolt (válaszként erre: 2. - 44b92f93e3)
2012. júl. 27. 15:19
Mármint médiumként?
2012. júl. 27. 15:16

Én Alone-t ismerem csak. A 90-es években én is "közvetítettem", Kecskeméten.


Alone-tól:


"A párkapcsolat nagyon fontos az emberiség jövője szempontjából. A párkapcsolat az a témakör, ami nagy előrelépést illetve nagy visszahúzó erőt képvisel az emberek fejlődésében. Mindenek előtt fontos megemlítenem, hogy a spirituális út fontos részét képezi ez a terület. Itt tudtok a legtöbbet és leggyorsabban fejlődni, azonnali és gyors tükröt mutat számotokra partneretek. A párkapcsolatotok működése sok mindent elárul fejlettségi, érettségi szintetekről. Megmutatja melyek azok a területek, ahol fontos még dolgoznotok magatokon. Egy kapcsolaton belül mindig nagyon erős a motiváció a helyzet megoldására, hiszen mély érzelmek vannak a háttérben, ez nagyon komoly húzóerő. Mivel ekkora a jelentőssége ennek a területnek az emberek számára, ezért létrehoztunk (Kryon és Égi segítői) egy tanfolyam sorozatot annak érdekében, hogy az emberiség képes legyen a párkapcsolati problémáik, gyors és könnyű megoldására, kezelésére. Továbbá a kapcsolatokban megjelenő igaz, tiszta szeretet, szerelem elérése az igazi cél. Ha minél több kapcsolat működik harmonikusan, szeretettel átitatva az a bolygó egészére jótékony hatással van. Kihat nemcsak a párra, hanem a gyermekeikre, környezetükre (munkatársakra, barátokra). Nagyon fontos az érkező új generációs gyermekeknek a stabil, szeretet teli szülői háttér."

2012. júl. 27. 14:49
Milyen élményeitek vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook