Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyarok Németországban fórum

Magyarok Németországban (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 6. 09:51
és ez csak egy lehetöség...ki kell jönni, meg kell próbálni...
2010. ápr. 6. 09:51

hát én most megnéztem, itt Frankfurtban kb 200 lehetöséged van, feltéve, ha perfekt német vagy...

[link]

remélem, müködik a link

2010. ápr. 6. 09:44

Sziasztok :)


Mennyire érte el a válság Német o - ot? Mennyi esélye lenne egy építészmérnöknek kint?


Köszönöm válaszotokat :)

2010. ápr. 6. 09:41

persze, mindenképp írok!

Ági hova lett? Minden rendben vele vajon?

2010. ápr. 6. 09:37
huu drukkolok Márti,ird majd mit inteztetek. A diplomamat Bp-en kell honosittatni ugy tudom-en meg tanitonö vok,de itt ilyen Erzieherinkent dolgozhatom vele.
2010. ápr. 6. 08:05

jó reggelt! Ok, várom a beszámolót!

mi holnap megyünk Darmstadtba, de sajna csak "üzleti" ügyben, a bizonyítványomat megprobáljuk honosítani. Kíváncsi leszek, holnap eldöl...azért ez durva, hogy van egy ember valahol, és neki jogában áll azt mondani, hogy bocs öregem, de marhára kár volt az a 3 év az életedböl, hiszen számunkra csak egy levélnehezék, amiért te heti egyszer hajnal 3kor keltél és éjszakákat tanultál át, úgy hogy közben másnap mentél dolgozni...otthon gyógyszerellátási szakasszisztens voltam, itt meg nyilván van egy érettségim...ha egyátalán...na, mindegy, elöre nem kéne parázni, majd holnap ráérek ezen nyavajogni

211. ce53b9ff5e (válaszként erre: 210. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 5. 20:08
jah, a férfiak sokszor borzasztoak. (néhany ferfi mind egyforma)!!!Voltunk egy vizivarat megnezni,jo volt.MAjd beszamolok. ;)))
2010. ápr. 5. 17:57
helló! na, voltatok vhol? mi sajnos nem. kedves férjuramnak valaki rálépett a tyúkszemére, aztán egész nap a számítógépe elött ül, én meg csináltam ebédet, hamár alapon kitakarítottam, ha véletlenül szóltam neki, csak duzzogott, meg morgott...borzasztó!
209. ce53b9ff5e (válaszként erre: 207. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 5. 10:02

bizti elmegyünk ma valahova.Hát nem...de valamelyest kinban pakolok mégis:DDD!!!Nekem Anna a programfelelösök. Összerakok vmit,addig ö vmit szétszed. Nincs vége.Néha ugy érzem,mintha szél ellen....!

Apa még alszik,dejo egyeseknek. Na jo,3éjjeles után van..hadd aludjon,hagyom.

2010. ápr. 5. 09:01

na, mennem kell nekem is, másik felem felébredt, botorkál a kávéjáért, gyorsan megfözöm neki.

Szép napot nektek, ha mentek vhová, jó kirándulást!!!

2010. ápr. 5. 08:47
én nem a naptárat szoktam nézni, hanem a kupit...gondolom, te sem kínodban pakolsz, mert nem tudsz mi mást csinálni...nem mentek sehova kirándulni? ház ura most is gyüri az ipart?
206. ce53b9ff5e (válaszként erre: 204. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 5. 08:44
:))köszi,sokkal jobb...bar igy menne.Na itt meg tegnap volt jo idö:).no meyek,takaritok kicsit igy husvet hetfön....degaz,mi?
2010. ápr. 5. 08:43

remélem, ma el tudunk menni kicsit az erdöbe tekerni, nem akarok itthon punnyadni! de az is lehet, rábeszélem az embert egy wiesbadeni vagy aschafenburgi kirándulásra hm...

ti mentek valahová?

2010. ápr. 5. 08:41
már küldöm is a napot, süssön kicsit oda is...tegnap nagyon hülye idö volt, verte az ördög a feleségét...de egész nap?!
2010. ápr. 5. 08:38

Igen,nekem sem hianyoznak, még a lakas sincs diszben,mert Annam szet is szedné rögtön. Süti azert volt,de sajnos jooool megettem föleg en...


Amugy minden ok itt,de küldj napoz,itt borus...

2010. ápr. 5. 08:23
szép jó reggelt mindenkinek! Gyönyörüen süt a nap, bár fogadok, hüvi van...de nem jönnek a locsolók! Minden évben azon törtem a buksim, hogyan szökhetnék el elölük, mert hiába mondtam én, hogy nem kell, valaki mindig csakazértis jött...de most nem tudnak meglocsolni hehehe...hogy vagytok?
2010. ápr. 4. 22:31
Marti,erdekelne az a kaposztasali recept;)atdobod priviben?jo ejt Nektek.
2010. ápr. 4. 15:18
Ma meg én is nagyon boldog húsvátot kívánok nektek!!!!!
2010. ápr. 4. 15:18
sziasztok! Igen, szerencsére jobban vagyok, átment rajtam a nyavaja gyorsan. Így tegnap meg is bírtam sütni egy adag fonott kalácsot, meg egy zserbót. Meg gyorsan csináltam káposztasali, megvan a receptje a KFC-snek.
2010. ápr. 4. 12:32
Nagyon boldog húsvéti ünnepeket kivánok Mindannyiótoknak!!!
2010. ápr. 2. 19:57
Nekem is lenne..ha lanyka elaludna maga...megcsinalnam.10fok van,de reggel még fagyott.Anna4foggal küzd még plusszban,jo nyügös.
196. Pici04 (válaszként erre: 194. - Ce53b9ff5e)
2010. ápr. 2. 19:17

Szia!

Aaaaaaa,meg maradt estere is.

Meg a függönyt is fel szeretnem tenni a haloszobaban.

Majd igyekszem nem leesni.:)

Remelem Anna mar szepen gyogyul.

Jo idötök van?

Nalunk ugyan meg kicsit hüvös volt,de sütött a napocska.

195. Pici04 (válaszként erre: 189. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 2. 19:14

Szio!

Csak kurald magad,ahogy tudod es persze jobbulast!

remelem husvetra nem "dölsz" ki.Kar lenne.:D

2010. ápr. 2. 19:02
milyen napotok van?Ági kivasaltal?Marti jobban vagy)
2010. ápr. 2. 15:13
akkor ok, ö látja, mennyire taknyos...amúgy az izotóniás sóoldat is nagyon jó ilyenkor orccseppnek
192. ce53b9ff5e (válaszként erre: 191. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 2. 14:37
azt mondja,h nyugodjak meg nem lesz neki..
2010. ápr. 2. 13:59
szegény kismanó! Abban igaza van a férjednek, hogy az orrszívók tényleg szarok, nem hiszem el, hogy a gyereknek nem szar, mikor a porszívóra rákötik a szerkezetet, és kiszívja az agyát is (tudom, van rajta átalakítószelep, vagy mi, de akkor is...), a kézi meg tényleg nem ér semmit, nem bírod úgy kiszívni... és az arcüreggyulladást hogy kerülitek így ki? sóoldattal?
2010. ápr. 2. 13:53
Jajj Márti aaaz nem jó.Mi ugy néz ki végre kifelé megyünk belöle. CSak ugy sajnálom a lányom at,ugye ö még nem tud orrot fujni,s azt mondja ferjem,h nemjok az orrszivok. En meg szotfogadok.
2010. ápr. 2. 12:30

sziasztok! hogy vagytok? úgy tünik, elkaptam a náthát, kezdek betaknyosodni sajna én is :-(((

de azért megyek és kitakarítok, meg fözök egy frankfurti levest (stílusosan hehehe)...

2010. ápr. 2. 08:47

Jo reggelt!


Hát Ági fogalmam nincs,de elképesztö,h ilyen elöfordulhat a mai világban a mai orvostudomány mellet???!Nem értem.


Ma is együtt kellett aludjak Annámmal,remélem,ha elmulik a nátha visszaáll...ajjajajaj.Nno de ezek nem problémák.


Törpi is amugy jobban van ugy tünik.


Üdv. mindenkinek,szép napot:)!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook