Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyar Lacika emlékére fórum

Magyar Lacika emlékére (beszélgetős fórum)

2011. aug. 17. 23:10
:( sajnálom a kicsit.. olyan törékeny egy gyermek élete, remélem, már egy jobb helyen van. A szüleinek pedig sok erőt kívánok.
2011. aug. 16. 15:31
CSAK SÍROK SÍROK ÉS SÍROK. NYUGODJ BÉKÉBEN LACIKA!!! A SZÜLŐKNEK RENGETEG ERŐT KIVÁNOK! BORZALOM! ENNÉL NAGYOBB FÁJDALMAT ELKÉPZELNI SEM TUDOK AMIT A SZÜLŐK MOST ÁTÉLNEK.
2010. okt. 29. 14:32
Sajnos az eddigi tapasztalatok azt mondatják, hogy ha kapott volna új szívet sem sokáig élt volna.
2010. okt. 29. 14:18
Drága kis pici fiú nyugodj békében !A szüleinek őszinte részvétem .Csodálatos emberek nem mindennapi amit tettek ! Gyújtsunk egy szál gyertyát ezekért a kicsi lelkekért ,emlékezzünk meg róluk!
2010. okt. 29. 09:31
Minden gyermek elvesztése egy tragédia és a szülőknek rettenetes fájdalom és mélységesen sajnálom itt volt a Lara élt három évet stb ami még nem kerül nyilvánosságra. Szüleinek őszinte résztvétem, de a szívükben örökké ott él az emléke azt pedig senkisem tudja igazán, amit ott bent átélnek. Kívánok erőt, egészséget Tisztelettel: Ágnes
2010. okt. 29. 09:26
Sziasztok, én pár napja (1 hete talán) láttam őket a mokkában, már akkor mondták a szülei, hogy napjai vannak hátra, nagyon szomorú:-( Drukkoltam a kisfiúnak nagyon pedig:-( Sajnos, azt mondták, Mo.-on még nem elfogadott, hogyha meghal egy kicsi gyerek, akkor felajánlják a szerveit. Biztos nem is könnyű megtenni, de ilyenkor segíthetne.
2010. okt. 29. 07:49
Megsirattam... édes kicsi... részvétem a szüleinek :((
2010. okt. 29. 06:53

NEgyed órája olvastam, azóta csak sírok. Mért kell egy pici gyerek ennyit szenvedjen? Annyira igazságtalan. A szülők sosem fogják feldolgozni, hogy is lehetne egy gyerek elvesztését.

Nyugodj békében édes kis Angyal.

2010. okt. 28. 22:04

Uram isten!

Ezt nem tudom felfogni mint édesanya hogy lehet ezt szülőként kibírni.Én nem tudnám elviselni.


Őszinte részvétem

2010. okt. 28. 21:37
Méllyen együtt érzek a szülőkkel nagy fájdalmukban.
2010. okt. 28. 21:34
No comment, ezt emberi esszel nem lehet felfogni, nekem van egy 1 eves kisfiam, erre nincsenek szavak, ... ez borzaszto ...
2010. okt. 28. 21:22
sírok...
2010. okt. 28. 21:11
:( :(
2010. okt. 28. 21:06

[link]

Csodás valóság voltál,

elérhetetlen álom lettél!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook