Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyar hagyományörzés fórum

Magyar hagyományörzés (beszélgetős fórum)


2009. aug. 31. 16:48
Kurultaj? Mi is megyünk sokfelé,mert magyarok vagyunk,és nem csak az iratainkban hanem a szívünkben is!
12. gven
2009. aug. 31. 16:11
Én nem igazán szoktam adni mások véleményére, mert mi ilyenek vagyunk és ha valaki azért ítél el mert magyar szeretnék maradni az szerintem az ő részéről szegénységi bizonyítvány. Sajnos sokat kaptunk belőle, a leszólásból. Pedig ha tehetjük minden hagyományőrző rendezvényen ott vagyunk.
2009. aug. 31. 15:42
helyes! Én is!
2009. aug. 31. 15:21
pontosítok gyermekeket :)))
2009. aug. 31. 15:21
Sziasztok! Én sem vagyok anya, de azaz egy biztos, ha egyszer az leszek: MAGYAR gyermeket fogok nevelni...
2009. aug. 31. 14:49
Lindus leszámítva,hogy még anya nem vagyok...írhattam volna én is...
7. 81f46d06d3 (válaszként erre: 5. - Gven)
2009. aug. 31. 14:48
Kár. Ma a hazafiság egyenlő a deviáns viselkedéssel, a szélsőségekkel... jól látom? Én nem vagyok más, csak egy magyar családanya, aki szereti ezt az országot, a magyar embert (általánosan), a magyar sportot és sportolót, a Himnuszt, az Alföldet, az őshonos állatokat, a régi tornácos házakat, a falvakat, a kerekszoknyás öreg néniket... Szeretek sajtot csinálni tejből, régi ételeket főzni, sütni és azt gondolom, hogy nálunk a legszebb minden... :D
2009. aug. 31. 14:44

Én tavaly voltam először a Magyar Szigeten és azóta vártam az ideit,úgy volt betervezve,hogy szombaton megyünk,mert aznap este volt Kormorán és az nagy kedvenc...én meg szombat reggel 40fokos lázzal ébredtem, ugyhogy akármennyire is szerettem voltan menni,nem tudtam,mert rosszul voltam.

Amit a tv-ben mutattak róla az egy nagy kamu volt idén is és tavaly is....az megjátszott dolog volt!

Mi nagyon figyelünk arra,hogy mindenből magyar terméket vegyünk. sokan azt mondják,hogy az sokkal drágább,de nem minden esetben. De miért drága??? Mert mindenki a kínait veszi,ezért tudják azt olcsón adni,mert azt veszi a tömeg... ha átállna mindenki,vagy legalább sokan a magyar termékekre az is lehetne olcsóbb.

Ruházkodásunknál is figyelünk a hazai termékekre,ezért sok esetben vásárolunk a Magyar H. oldalról...drága...de magyar! Innen nem veszünk 5polót hanem 1et,nem vásárolunk hetente,hanem két havonta. Most ott vettem kardigánt is,mást nem veszek,inkább leszek egész ősszel abban az egyben. Mert magyar! Beszéltünk a készítővel is, Csabával, az alapanyag is olyannyira magyar,hogy a fonalat és minden kelléket itt állítanak elő....nem csak a forgalmazója magyar ugye...nincs sok esetben,ez az átverés...

5. gven (válaszként erre: 3. - 81f46d06d3)
2009. aug. 31. 14:42
Az aki hazafias és meri vállalni, hogy magyar és szeretné ezt a kultúrát tovább adni esetleg a gyerekeinek arra mindenféle politikai jelzőt használnak.
4. gven (válaszként erre: 2. - C066a749d7)
2009. aug. 31. 14:40
Sajnos nem tudtunk menni, mert most van egy 4 hónapos kislányom a nagy meg most megy 3.-ba, és ő miatta meg más városba költöztünk és nem volt könnyű.
3. 81f46d06d3 (válaszként erre: 2. - C066a749d7)
2009. aug. 31. 14:36

Mesélj róla! Engem érdekel. Mi falusiak vagyunk és fiatalságunk ellenére szívesen dolgozunk azért, hogy az "értékek" megmaradjanak.

Egyébként mi a véleményetek, milyen ember mostanság a közszemléletben az, aki hazafias magyar?

2009. aug. 31. 14:30

Engem érdekel.

Voltál Verőcén a Magyar szigeten?

1. gven
2009. aug. 31. 14:28
Kiket érdeke a magyarság, hagyományőrzés, szívesen beszélgetnék róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook