Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Maglódon az élet! fórum

Maglódon az élet! (beszélgetős fórum)


2012. márc. 8. 21:08

Szió!

Hát az az igazság hogy betörések sajna mindenhol vannak.A mi 21 éves! autónka a fő utcáról a lámpa laól lopták el.De ezen kívül semmi rosszat nem tapasztaltunk.

Sötétek is lakank de nem vészes mennyiségben!Ha esetleg megírod hogy hol van a ház akkor tudok infókat mondani hogy suli,ovi ilyesmik milyen távol vannak.

Kérdezz még nyugodtan ha eszedbe jut még valami!

2012. márc. 8. 12:00

Szia!

Hát elgondolkodom,mert most is egy idióta a gyerekdokink:(

És a vannak betörések?

Jó árban vannak most ott a házak azért gondolkodunk Maglódban és lenne egy csúúúcs ház.

Sok barna lakik ott?

Köszönöm,hogy válaszol,igazán rendes vagy:)

2012. márc. 7. 22:23

Szia!

Mi már elköltöztünk Maglódról,de az ott el töltött 5 év alatt eléggé meg és kiismetük a várost.

Nos szerintem nincs normális gyerekorvos,egyik rosszabb mint a másik.Az ovi és az iskola is hát.....én nem akartam hogy oda járjon majd a bébink.Egyébként nem rossz hely,szerettünk ott lakni.

Bébivel sétálni veszélyes mert nincs járda és az (autók mint mindenhol)mennek mint a barom és nem veszik figyelemben a kisgyerekeket.

Ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok!

2012. márc. 7. 17:47

Ha valaki tud nekem infót adni Maglódról,azt megköszönném:)

Szeretnék odaköltözni,ill. tervbe van véve.

Melyik részére költözzünk?Mire figyeljünk?Milyen az ovi és az iskola?....................

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook