Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magától küldözgethet a gmail rendszer meghívót? fórum

Magától küldözgethet a gmail rendszer meghívót? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 13. 13:46

nem is lesz

jobb kéznél fent van a címed, mellette egy fogaskerék, kattints erre, Egy sárga lapon lesz a csevegő , erre is kat, utána ahogy az előbb mondtam.

4. 9aa55e9ef6 (válaszként erre: 3. - Era06)
2011. nov. 13. 12:56
Nincs kis kint oldalt ez a cím, hogy rákattinthattam volna véletlenül, tegnap gép mellett sem voltam, szóval valami vírus? Mert magától küldte... csak 6-szor már? Most kitöröltem a címtárból is ezt, remélem, többet nem küld szegénynek.
2011. nov. 13. 12:50

próbáld meg ezt beállítani a csevegő lapon



Csak azok a személyek cseveghetnek velem és láthatják online állapotomat, akiknek kifejezetten engedélyezem.

2011. nov. 13. 12:42
A gmail-emből 1 címre immár 6 alkalommal küldött valakinek csevegésre meghívót. Először csak meglepődtem, gondoltam véletlenül rányomtam valamire (nem is gmail-es az illető). Erre tegnap eset 3-szor megint elküldte, amikor még csak gép közelében sem voltam! Mi történik? Valami vírus? Mit csinálhatnék, hogy többet ne küldje el?
2011. nov. 13. 12:39
Magától küldözget a rendszer meghvót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook